Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ogrodkow daje rade trzeba wydawac poki sie ma co poza tym grosze mnie to kosztowalo, chociaz nie powiem za to 1be mialbym gwint jakbym mial oske
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zakupione jak narazie kremowe dekory i zawias 1be w grudniu bedzie rezanko: :evil:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak otworzysz klape i podniesiesz nakrycie by dostac sie do zapasu, po prawej stronie tam gdzie zapas na aucie bedzie nalepa z Twoim silnikiem itp takie rozne numerki - kody, ostatni o ile pamietam to 1ba lub 1be zobacz ktory masz 1be to sportowe
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive kupuj takie, ja tez sie w nich normalnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a jaki masz zawias u siebie? obnizone troche czy normalny?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wypoleruj jak ma patrykbor a zobaczysz jak bedzie dla mnie nakladki to z braku laku przyoszczedz troche i wrzuc cos lepszego ja juz zamowilem dwie rzeczy jedna dotarla druga pochwale sie jak juz dotrze, wiec jak przyjade w grudniu na miecha to bede razal w garazu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
masz cale wymiary podane zmierz jak u Ciebie jest, jak dla mnie srednio wygladaja, ja mysle nad tlumikiem itp z s4 od nosb'a
-
Strefa Śmiechu
'kolega' nagral dwa filmiki
-
[ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
po zdjeciach czuje ze przyrezam poliftowe jak kaska wpadnie, bo te masakra... a blache zawsze mozna czyms zabezpieczyc
-
[ALL B5] Amory 1BE szybkie pytanie
ok dziekowa wszystko juz wiem zamykam
-
[ALL B5] Amory 1BE szybkie pytanie
domjenick a 1ba ? bo to do b5
-
[ALL B5] Amory 1BE szybkie pytanie
http://allegro.pl/show_item.php?item=1278635192&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. czy tak wyglada 1BE do quattro, czy koles poprawnie napisal w aukcji? szybkie pytanie, dziekowa jak sie dowiem temat usune
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to nie jestes naszym ziomkiem kto nie pije podpie r dala :tongue4: a tam po co pic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja nie pije i h...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:bicz3: Szukalem ale myslalem ze ktos kto jezdzil wie czyt.maniusiek czy walek na czym dobrze im sie smiga, bo zdania na forum mocno podzielone, a myslalem chyba nad motulem tylko ktory
-
Spoty Olsztyńskie
- Muzyka w naszych autkach
Moj ulubiony kawalek ostatnio http://www.youtube.com/watch?v=SV6cpSFqgLk http://www.youtube.com/watch?v=J0ZMVcweyyg mega bass http://www.youtube.com/watch?v=UvjuEsfdiT4&ob=av2n- Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
328tys gdyby byla tyle warta co przebiegu ma- [ALL] Zmieniać już na zimówki?
ja zmienilem zdanie, na swieta przyjade na zimowkach, czekam na paczke z polski z nimi- Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: ja bym na waszym miejscu sie zastanowil za dlugo bedzie sie wgrywac strona, albo wyskakiwac napis ERROR- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chlopaki jaki olej do 1.8T najlepiej? bo mam castrola... a czytalem ze to shit do mojego silnika chodzi mi tak by zalac od nowa nie dolewka, a Adam i jak tam fele juz zmieniles na zimowe? tamte dalej myslisz sprzedac? jak tak to napisz et itp i jaka cena by cie interesowala, bo mam tu kilka i wlasnie kminie jak robic czy cenowo mnie wyjdzie podobnie jakbym tu bral- [ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
daj znac to wiecej pewnie chetnych na lampki bedzie, jak znizke jakas dobra dla klubu wyciagniesz- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk a co robia Ci z autem? co do koszulek czekam na wiadomosc od brata jak sie odezwie od razu daje znac- Muzyka w naszych autkach
- [ALL B5] Nowe lampy DEPO soczewka bez cięcia błotnika?
Kanal chodzi mi o zwykla lampe po lifcie, chcislbym zobaczyc jaka jest roznica w tej lampie dzielonej czy tylko to ze jest podzielona jak patrzysz na nia czy jeszcze rozni sie lampa jakbym to napisal materialem, czyt. Inne wykonanie kierunku i inne reszty, ciagle chodzi mi o wyglad zewnetrzny lampy jak cos - Muzyka w naszych autkach