Treść opublikowana przez Buszek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ace cafe w tym miesiacu?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Gratulacje Patryk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bo nie ma cwaniaka na poznaniaka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fesu bierz 1.8T w Q
-
[ALL B5] a4 tuning
Ile jezdzi diesli w body s4 up kiedys :decayed: ale ogarniaja tematy i ladnie wyglada :gwizdanie:
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
...to podobne do twojego parcha ...z tego co widzę to masz o wiele starszego dziada.... Stary ale jary dziadka buda bardzo fajna, tylko moim zdaniem jakby wywalic te zabudowania jakie bmw ma to miejsca by bylo jeszcze wiecej, mozna by sie w ganianego bawic Dziadek ja na miejscu, bez przeszkod, autko dalej jezdzi chociaz 1be daje znaki na garbach
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dla mnie a1 w sam raz dla rodzicow takich w wieku po 50tce
-
[INNE] BMW E60 2.5D 2005r
Wypsiu autko jest wypsione fajna buda, wszystko pozabudowywane ale upchali my jakos cb dziadek jak sie sprawuje wszystko ok?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Gorzej ale frajda lepsza A co do a1 widzialem w pl i tu tez fajne cacko
-
Strefa Śmiechu
Jeszcz sa: Kiwa Yakotako - chiny Kosi Jesie - japonia
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Nie oklamujmy sie tu stac czlowieka na tankowanie nie to co w polsce
-
bura sukA / wiejski mod str3
Nie przesadzajmy w rl tez zle nie wyglada do tego autka pasuje, teraz jeszcze przod lampki polift i bedzie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dotarlem pozdrawiam
-
Ulubiony program TV
popieram galileo
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
a ja tak ostatnio kminilem co ten topor za bude kupil ze go w b5 nie ma, watek cisza itp a tu juz 17ta strona :decayed: gratki fajna buda, jak zrobisz ja ze smakiem jak ostatnia to bedzie koks
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Suko ale do Kaletki musisz jechac w tym roku haha prawdopodobnie bede dopiero na czerwiec, chyba juz na stale zjade mysle moze nad ogólnopolskim lato
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak dalej cos bedzie nie tak a potrzebowal bys jakiegos elektryka ktory to ogarnie to polecam na niepodleglosci kolo tego auto gazu jest koles bardzo dobry [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 20:08_________________________________________________zawijam jutro dalej, wiec dziekowa chlopaki za spot no i grzebanie przy bmw dziadka, pozdrowienia i do nastepnego
-
[ALL B5] Znaczek AUDI w kolorze?
wyglada ...ujowo mi sie podoba w czerni albo oryginal szybki sposob jak zrobic tyl, ja juz zrobiony mam w czern : [br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 19:59_________________________________________________albo jak bardzo chcesz czerwono z tylu świecący znaczek audi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziadek prosze bardzo, do uslug
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe, widze ze u was tam dobrze ja jeszcze w polsce, wyjezdzam do uk w sobote rano, naszczescie mam w polowie trasy brata wiec smigam do niemiec tam z soboty na niedziele przekimam i dalej w trase do uk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk dziadek pusci Ci smsa jutro jak cos ale to miedzy 10 a 14 mysle ze bysmy robili jak mu bedzie pasowac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziadek jak cos to jutro mozesz przyjechac, tylko ktora godzina? najlepiej okolice poludnia to moj tata jeszcze bedzie jak cos trzeba by pomoc, no i bedzie najcieplej, bo garaz jest duzy ale bez pradu itp, wiec ciagniemy kablem z mojego garazu [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 17:09_________________________________________________a no i u mnie 1be wkoncu siedzi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
spoko mogę jakieś fury wklejać ale takie rzeczy na bank ci będą potrzebne a tu masz za free [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 22:33_________________________________________________@Buszek a co robisz w czwartek w wolne? może by tak wjechać do tego garażu czymś innym niż OOOO co? dziadek co do czwartku to nie wiem bo albo w piatek albo w sobote wyjezdzam spowrotem ale jutro Ci napisze jak cos
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryku co do esa, moja stoi w garazu juz zalozone zawieszenie z przodu, jeszcze tyl zostal bo mamy lekki dylemat jak go zdjac jutro dokonczenie roboty, obecnie autko stoi na belkach [br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 18:34_________________________________________________ http://moto.allegro.pl/audi-2-8-quattro-tuning-i1393718616.html prawie :decayed:
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
Czas zalogowania w sumie: 22 dni, 4 godz. 16 min. Od 10 Czerwiec 2008, 20:07