Treść opublikowana przez Buszek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
znam mechanika podjezdza i robi na miejscu: 07894527574 imienia nie pamietam ale koles mi robil auto i nie narzekam, mam jeszcze jednego znajomego ale on zawalony robota i sam czekam kiedy mi lozysko zrobi ten pierwszy ceny nawet ok, co do fajek jak bede cos wiedzial to napisze tu na forum ale nie wiem czy hosse88 nie chcialby kupic
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no jasne :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co zlego w 3ce z przodu ja juz przekroczylem 342t
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema moze ktos wie co moze byc nie tak: przy odpalaniu samochodu na zimno odpala bez problemu, rozgrzeje sie powiedzmy zatrzymam sie w sklepie na 10min odpalam znowu, kreci dostaje paliwo ale nie odpala. wymienilem swiece wszystkie, wymienilem akumulator, mialem wczesniej problem z kluczykiem tzn pilotem padla bateri i musialem otwierac z kluczyka no i po tym to sie zaczelo. odpala auto po kilku kreceniach i najlepiej jak odpalam na biegu puszczajac sprzeglo powoli.\ problemu nie ma jak auto odpalam po dluzszym postoju tzn nie mialem tego jeszcze po dluzszym postoju tylko zawsze po 10-15min
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://allegro.pl/show_item.php?item=1869759482 dla mnie kozak biały robi wrażenie dzieki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jakie pantofle jakbym byl to bym poszedl na browca
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
w polsce wszystko mozliwe do mnie dzisiaj moj mechanik z polski przylatuje czyt. tata bede grzebal podswietlane nawiewy i moze cos jeszcze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w styczniu jakis planujecie ? zawitam w polowie na troche, zakupilem sobie nowy aparat to wpadne z nim
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pamietam ze kiedys bylo na zlocie dwoch chlopakow ktorzy przyjechali podobnymi autami do Patryka :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a no zyje Patryk, moze jakos sie wybiore styczen-luty do pl jak urlop dostane teraz troche roboty z samochodem przede mna musze zamontowac ten schowek co pol roku temu wyciagnalem no i kratki podswietlane przyszly i zaczne sie rozgladac za felgami jakimis, a przy okazji lozysko tylne- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
burza co tam slychac- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jezdzi jakis chlopak tez kiedys go widzialem pod kauflandem sedan tak?- Spoty Olsztyńskie
siema zaleq ale przeciez Ty stara d*pa jestes- Konkurs
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a co tam jakieś trzęsienie ziemi było?? Ty na własnej działalności tam chyba działałeś... no no ale malo oplacalne bo robota 10 miesiecy w roku, no i koles robote zalatwiajacy zawsze cos bral dla siebie, jak deszcz pada to tez lipa itp. a tu robota na kontrakt 12 miechow 5 dni po 7h za wieksze pieniadze- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no wlasnie czytalem :decayed: oby smigalo jak najlepiej, bo pamietam Twoja to niezly okaz jak na skladaka :decayed: ja teraz smigam iveco daily z lodowa, przebranzowilem sie na kierowce- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co tam slychac u was- Ciekawe strony warte odwiedzenia :)
www.sadistic.pl polecam dla mnie mocniejsze od demotow, sa filmiki teksty i zdjecia- [ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
zatrzymali mnie pierwszy raz, mysle ze jak nic nie przepierdzielisz sobie to nie powinni sie czepiac bo tak jak angliki jezdza po europie tak i my tutaj, poza tym jak pracowalem w ogrodnictwie to pelno klientow z niemiec czy innego kraju mialo na niemieckich blachach itp i jakos jezdza dalej- [ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
wszystko polskie ale tlumaczone jest wiec nic sie nie przyczepili zobaczyly ze prawko angielskie to nawet nie gadali- [ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
mnie wczoraj kontrole zrobili jak z hatfield wracalem oponki, ubezpieczenie itp, bo polskie auto ehh- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
spoko spoko Patryk nie omieszkam- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ta jasne jakby to byl jakis limitowany to cena byla by inna a i mialby wiecejbajeru w srodku i na zewnatrz pewnie :gwizdanie: a tak na marginesie kurna nie odwiedze was teraz, dostalem inna robote na kontrakt w koncu :kox:- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dla mnie loozik mysle ze dla hosse88 tez - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody