Treść opublikowana przez Buszek
-
Montaż tempomatu A4 B5
zoabczylem pod machce u mnie jeszcze jest gaz na linke
-
[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
wiesz co to sa te znaczki co masz oryginalnie na maskownicach w komplecie odczepilem je wyczyscilem z kleju tam troche musialem od spodu bolce przyciac by plaskie byly i przykleilem chyba sa metalowe myslalem by zrobic dziure w drzwiach, takie wglebienie i tam zamocowac zwrotnice, ale musialbym dorwac najpierw boczki na zapas bo to roznie moze wygladac, nie podoba mi sie tez ze te zwrotnice nie maja zadnej diody ze podbicie jest wlaczone ale wtedy bym tez diode zamontowal jakbym wstawial w drzwi. Zostawie to w takim stanie obecnie i teraz w planach zabudowa tego boczka gdzie w avancie masz zmieniare itp i tam wstawienie subwoofera z jakas pleksa podswietlona na czerwono
-
[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
wlasnie widze serwer sie zwiesil i zrobilo samo dubla
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239793.0
-
[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
Witam i ja zaczalem swoja przygode z CA, powoli zaczynam inwestowac w sprzecik, postawilem na marke JBL i mam zamiar robic wszystko na rzeczach od nich, obecnie wpadly mi w rece takie rzeczy: jednostka glowna: JVC KD-R411 (w planach jakas lepsza stacja multimedialna pod 1din) Glosniki: *przod: zestaw JBL GTO508C: 130mm wf + tw + zwrotnice *tyl: zestaw JBL GTO6528: 165mm wf z wbudowanymi tw Wzmacniacz: oryginalny (na ten czas) Subwoofer: oryginalny (na ten czas) mysle by zlozyc wszystko na wersji GTO, sprzecik pomaga mi dobrac spec z Autoradex'u, subwoofer mysle wstawic w miejsce oryginalnego z powiekszeniem miejca o troche na niego, nie ma mowy o wstawianiu skrzyni itp bo mnie to nie rajcuje wole miec troche miejsca w bagazniku wiecej tym bardziej ze w planach instalacja LPG i gdzies kolo w razie cos trzeba wozic Foty: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. Zastosowalem obecnie mate wygluszajaca, ale mysle ze za jakis czas zaloze mate bitumiczna, na 6. widac jak zamiescilem znaczki na maskownice JBL'a na zywo wyglada bardzo ciekawie cos w stylu systemu BOSE , 7 do 10 widac tylne drzwi, glosnik zamontowany 165mm problem byl ze zmieszczeniem go w drzwiach, w ruch poszla katowka i zmniejszenie odleglosci glosnika od maskownic o ok 1cm dzieki czemu nie musialem ciac w drzwiach wzmocnien pozdro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wrzuce wieczorem co dokładnie zaras tył montować bede
-
[ALL B5] Żywotność silników benzynowych
prawie 350tys i bez gazu, odpukac lata
-
Montaż tempomatu A4 B5
montaz nie ma problemu tylko chodzili o koszta, u mnie dokladnie to jest 1 lift mialem stare lampy ale zderzak ze spryskami no ale juz bez halo, kolejna rzecz zegary podswietlane bez wlaczania swiatel jak w wersji skandynawskiej takze takie poplatanie ze chyba musze sie wbic pod kiere i zobaczyc jak tam jest przy pedalach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
łukasz kumpel odpuscil nie bierze jednak tego aku teraz, zaleq jakdla mnie ostatnia wyjdzie bardzo dobrze w olowkubo fajnie mozna ja wycieniowac i niezly efekt bedzie z drzewem z tylu odpuscilem sobie szukanie felg, dzis odwiedzilem moj ulubiony sklep i wpadlo cos takiego: [br]Dopisany: 16 Styczeń 2012, 21:05_________________________________________________jutro wpadna na tyl kolejne
-
Montaż tempomatu A4 B5
czyli tak pi razy drzwi montaz tempomatu w benzynie to koszt okolicy 500zl ?? montowal ktos ile czasu schodzi srednio? duzo z tym babrania?? w benzynie oczywiscie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Myślałem że mówiłem już ... ...będzie niestety FWD w benzynie a w marcu mam nadzieję śniegu już nie będzie bo chcę uniknąć kupna zimówek w tym sezonie a jak będzie to viki zostanie chwilę dłużej ja wiem co to, napewno to nie jest bmw
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ktory mnie strabil na elblaskiej ?? kurna w gda dawno nie bylem ale powiem wam ze coraz wiecej kierowcow typu warszawka, droge zajezdza i po heblach normalnie mialem ochote zrobic to samo babie w corsie na gdanskich, potem jechala jak piz...a przede mna i zamulala
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kupil by ta saperke skladana z biedronki i w schowku wozil
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie no ale troche koles nie fair polecial a teraz wszyscy pisza ze fochy itp jak nie wiedza jak ja tego nie lubie dzwonie do kolesia mowie ze biore tylko o cene przesylki ma sie dowiedziec i zeby zarezerwowane walnal jak cos, koles sprzedaje przez allegro gdzie nie dal nawet znac ze wystawil tylko ze w wolnym dniu zalozy opony i wtedy wystawi i to samo przez telefon gadal a teraz struga durnia ze sprzedal jako kup teraz i trudno
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
k.. felgi koles opylil na allegro pomimo tego ze je zaklepalem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
fajny wzór ale czy to taki jak Adama? co do zniżek to bielik lub kbibi do nich się zgłoś no chyba że tak jak Patryk napisał ta to wlasnie ta fela co adam ma, kiedys od niego chcialem brac ja wlasnie, ale tu fajna cena za nie i i tak do malowania co do aku to jest taki p100 32 12v 100Ah 720A a kumpel chce 95 bo ten 100 jest za mocny i wywala mu cos tam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a co myslicie o tych: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=231719.msg2860595#new one sa do renowacji zewnetrznej takze malowal bym je na czarno wtedy to takie jak ma adam na letnich[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 10:54_________________________________________________chlopaki ktory tam ma znizki dobre potrzebuje aku dla kumpla do jego mazdy :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ale to chyba lepiej czern juz brac, bo te tytan takie sobie do bialego grazny sie wozi i nie poznaje ludzi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siema mam pytanie orientuje sie ktos z was gdzie tam u was jest jakis duzy zoologiczny szukam drugiego szynszyla tylko teraz chce bialego mozaike i kurna w egu nie ma a w londku cenowo razy 4
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a te fele jak wam sie widza? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=238588.0
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a nie chcialo mi sie wyciagac aparatu tak sie rozstawilismy ze bez sensu bylo, padl mi dzis przekaznik 370 auto w garazu i jutro musze smigac po nowy, to wlasnie to bylo przyczyna tej elektryki ze nie dzialaly kierunki itp[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 22:22_________________________________________________ - Ile pompek zrobi Chińczyk w minutę? - Pięć. Trzy do roweru i dwie do piłki.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziaddek spoko zasmialem sie bieniek ja bede chyba w gda jakos niedziela ale nie jestem pewien dokladnie czy niedziela czy wczesniej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja bede autem to nie pije na bank
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
ja mam Ilift czyli mam zderzak ze spryskami ale nie mam miejsca na halogeny musialem ciac i dostosowac troche ten plastik od halogenow ta obwodke bo inna jest w II lifcie ta kratka troche bylo roboty pozniej moze wrzuce zdjecia o co chodzi, ja dolnego sygnalu nie przekladalem przesunalem go troche ale juz na stale musialem halo polaczyc z kratkami o u mnie tak wygladalo: [br]Dopisany: 10 Styczeń 2012, 16:23_________________________________________________kat kratki u mnie jest wiekszy niz w zderzaku po II lifcie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja