Treść opublikowana przez Buszek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
hehe no dla mnie zadnego problemu nie ma tylko musze sie z reszta dogadac, bo bede w 4 jechal i musimy sie zgadac na dobry termin
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jeszcze do ustalenia, przegląd mam 20 chyba więc myślałem na początku czerwca
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja zawijam do pl w czerwcu bo trzeba przegląd zrobic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jakbym był na miejscu to bym przyjechal
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czytajta to http://dajlajka.pl/1131-Garda
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale oferta mega
-
[B5 AJM] Black Estate 19" na pokladzie :)
zderzak na ebay'u wyrwales? czy masz jakies znane szroty ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kupilem nowki ale jakies slabe zobaczymy posmigam na nich kumpel juz lata ponad 2lata i nie narzeka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Strach hamowac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk mysle ze na sniegu i mokrym bede mial wieksze szanse gorzej juz latem albo w depreche popadne i na chipa bede zbieral i nowe turbo a poza tym Fwd sucks
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Przypomnial bym ci jakbym byl na miejscu, na pierwszych i pewnie reszcie, swiatlach:evil:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
LUBIĘ TO
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na bank 1be twardszy zawias jest i w ogole inaczej sie jezdzi, a i po numerach sprawdzalem bo przeciez kupilem je a swoje sprzedalem a mialem 1ba wczesniej nie wiem czy jego podejda bo on ma sedana a ja avant i do tego quattro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zalozylem juz laczki, powiem wam ze na 1be tym seryjnym koza jest musze teraz dorwac sprezyny -40 lub lepiej -50
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
blagam cie ostatecznie myslalem wziac na jakis czas uzywki 6-7mm michelin pilot sztuka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No wlasnie mysle o 235/40 :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No wlasnie ja bym wolal ciensze i szersze ale lookne na nie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Toć tak samo jak i malował by ci ktoś to i folie też trza by było komuś zlecić czytalem na necie troche o tym nie ma az takiego problemu z tym tylko powierzchnia musi byc bardzo czysta potrzebna ta suszara taka palnikowa chociaz i da rade dobra suszarka zrobic no i skalpel nie jest tak ciezko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to sa chyba firma avon bede wiedzial dokladnie jak koles zadzwoni powiedzial tylko ceny i ma sie dowiedziec, ale kumpel od niego bral i juz 2lata smiga bez problemu
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja tak mialem w tamtym roku jedyna buda moja ktora spod domu wyjechala no ale nie powiem ladny ten rsik w weekend nowe aluski kupilem, teraz tylko na kapcie poluje i zakladam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak myslalem nad ta folia ale to trzeba w garazu zrobic sucho i sterylnie co do oponek dowiaduje sie wlasnie ile za nowe sztuka tutaj od 60f z montazem, mysle nad 225/40 albo 235/40
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wlasnie myslalem tez moze te pozniej opchnac i kupic jakies bbsy czarne, zobaczymy jak te na aucie beda wygladac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
cena 200f czyli niecaly tysiak, jeszcze chcial mi dac do nich oryginalne sruby te co po sztuce na kolo, zastanawiam sie czy jak w pl bede to nie walnac ich na czarno
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja w sumie zawsze na lotosie tankowalem tego dynamica, swojego tezjakw pl jestem to tam tankuje i problemow nie ma, wczorajsze cuda co odebralem stan igielka z a6 koles zmienil na wieksze bo te za male byly dla niego cena tez powiem wam ze okazja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A u mnie spadl snieg a wczoraj nowe felgi wyrwalem na letnie