Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. a ja "polecam" zaklad wylkanizacji ten na lesmiana kolo va banku.... :facepalm: jak ktos ma ochote kupic u nich nowe opony i miec przygode jak moj brat: mialy byc nowe okazalo sie ze sa 5letnie opona strzelila przy 120km/h szczescie ze brat akurat na autobahnie w zakret nie wchodzil:facepalm:
  2. Szczerze to paliwo na granicy to porażka..... Lecac przez Polskę spalił 8l/100 przez Niemcy 8.5 Ale ja wolno nie lecę w sumie:wink:
  3. Trzeba było jak byłem na miejscu ja bym Z chęcią Ale już w londku jestem:facepalm:
  4. no właśnie ktoś się nie pochwalił że przyjeżdża do kiedy jesteś? Będziesz na spocie? no wypad nie planowany pogrzeb kolegi:kwasny: wracam w poniedzialek
  5. pozdro dziadek autko fajnie sie prezentuje na zywo:wink: mialem miec gwint montowany dzisiaj ale koles jednak opchnal cale auto i lipa no trudno poluje dalej:facepalm:
  6. dokladnie jak pisze Dominik, ja po szkole duzo mialem problemow tutaj, im wiecej kontaktu z osobami anglo jezycznymi tym lepiej, ja np mam klientke ktora zawsze jak cos zle jeszcze wymowie to mnie przeprasza i poprawia:decayed: to co w szkole to porazka z tym co w rzeczywistosci, anglicy duzo skracaja i uzywaja takich slow ze czasem nijak sie to ma do tego co powiedzeli w szkole:wink:
  7. Uj z tym sprawa gorsza, kumpel sie zatrul pojechaliśmy do szpitala powiedzieli ze go nie wezmą bo nie ma GP ku... W szpitalu free hospital, chłopak trafia do drugiego a tam gdybyśmy przyjechali pózniej to by mogli go nie odratowac, nie pracują mu nerki, krzepnie krew kur... Lipa na maksa:cry: przetaczaja mu krew, my będziemy sadzić tamten szpital za to co zrobił lekarze z tego nas poprą, szkoda chłopaka bo złoty
  8. Witamy:hi:
  9. Nie dawaj mu to olsztyniak:decayed:
  10. No dokładnie chociaż szukania dużo bo czasami fajne rzeczy ludzie maja pochowane w kartonach, dużo szybciej sie cos znajdzie na gumtree ale tam ceny wyższe
  11. Myślałem o tym, mój brat to renowator zabytków arch, więc trochę sie zna, my raczej szukamy czegoś w dobrej cenie i pchamy dalej, ostatnio stolik z harodsa dorwany za 100 poszedł za 300:wink:
  12. W sumie jak zwykle szukam staroci z kumplem (mebli) No i rożnych staryh gratow
  13. Ja jutro może na carboot Z ranca tylko kumplowi sie allroad sypnal i trzeba przed carbootem zHolowac do mechanika again
  14. Łukasz napisz ile za element cie wyniesie:decayed: myślałem nad dokladkami
  15. Co tu taka cisza:decayed:
  16. Ja was podziwiam jak można sie tak opierdalac tyle dni:decayed: u mnie zapierdziel po 11h dziennie bo budujemy ogród od podstaw:facepalm: a jeszcze klienci pedanci i uj strzela:facepalm:
  17. Właśnie myślałem nad leonem cupra r żeby swój sprzedać i w pl kupić sobie:kox:
  18. Łyknal bym je ale za drogi jeszcze insurance dla mnie na Anglika:decayed: czyli teraz latasz vw o ile pamietam:decayed: czy cos innego wpadło w rece:kox:
  19. Jak cos służę pomocą /neasden nw2 Londyn/ jakby ktoś chciał vaga podpiac umiem błędy sprawdzić i skasować co do logow jeszcze ćwicze
  20. Zastanawiam sie najpierw wstawie gwint, a pózniej pomyśle może już nie będę wkladal myśle ciagle nad Anglikiem bo za ta kasę co ten wart mam b6 tu tylko ubezpieczenie:facepalm:
  21. Wykasowalem błędy i zrobiłem scan na nowo i nic nie znalazło:banan: także to były te problemy co kiedyś miałem tylko nie pokasowane, teraz filtry i olej kupione trzeba pojechać do mechanika wwymienić
  22. A to loozik bo ogólnie alarm mam dorabiany, przemiescil sie imo w kluczyku i nie mogłem auta odpalic i ze zwykłego odpalalem, potem padł Aku wymienilem go bo auto lapalo jazdy i przez imo nie mogłem go odpalic więc pewnie ciagle stare błędy, centralny zamyka sie normalnie nie miałem nigdy problemu nie spóźnial sie z zamykaniem ani nic
  23. imo to wiem kluczyk mi padl i mialem jazdy takze to musze skasowac ale gdzie?? gdzie znajde pompke centralnego? aku nowka moze ma z 3miechy ale mysle ze moze byc tak bo wczesniej mialem problem i go troche rozladowalem i musze gdzies wypasc na dluzej botak to uzywam mozeauta godzine dziennie wiec gdzie sie ma naladowac?
  24. chlopaki mam takie bledy po podpieciu vaga: 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent 17978 - Engine Start Blocked by Immobilizer P1570 - 35-10 - - - Intermittent 01176 - Key 07-10 - Signal to Low - Intermittent 01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak) 35-00 - - 01370 - Alarm triggered by Interior Monitoring 35-00 - - ostatni z adamem kiedys sprawdzalem to wiem co to a reszta moze ktos wie gdzie szukac przyczyn? albo jak wykasowac je i zobaczyc czy powroca wtedy:decayed: mialem maly problem ostatnio ciezko odpalal wywalilo przekaznik ten 278 o ile pamietam wymienilem go i odpala ok chociaz po problemach tata mowil zeby zobaczyc alternator:mysli:
  25. Do swojej b5:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.