Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. Dzięki Adam nie wiem czemu nie mogę odpisać na pw zobaczę pózniej i przekaże na co popatrzeć, chociaż sie skasowaly a ja nic problemów nie miałem może cos wyskoczylo:wink: jak tam furka udała mi sie trochę ? Była niżej ale nowy właściciel na polskie drogi chciał podwyzyc póki rury nie ogarnie wyżej U mnie miał byc klasyk, jednak licytacja mnie przerosła, miał byc mini morris ale wyszedl za drogo:facepalm: a ze nie ma ciekawych tanio, to będzie prawdopodobnie polo:polew:
  2. Mi chodzi bardziej o to ze żadnej cenzury itp, ja rozumiem polityk tez człowiek gorsze rzeczy sie widziało... Mama pracuje w szpitalu, kiedyś kolesia przywieźli któremu żona spaliła sie na oczach jak cysterna przygniotla ich auto:kwasny: miała pasy zapiete nie mógł jej uratować, pasy bezpieczeństwa ---------- Post dopisany 24-10-2012 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 17-10-2012 at 08:32 ---------- ale tu cisza
  3. ok bedzie tata swoja i brat dziewczyny moja byla:decayed: jakby ktos vaga wzial to git, patryk wal pw z numerem to moze moj tata cie zgarnie po drodze jutro sie zdzwonili byscie:wink:
  4. adam wez vaga jak cos wpadnie moj tata moze swoje i nowy wlasciciel mojej jak da rade to byscie lookneli:decayed:
  5. jest nowy macbook pro, nowy mini mac czekamy dalej co:decayed: ---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:28 ---------- jest i nowy imac ebany jaki cienki:kox: ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- a mialem jechac z dziewczyna na wakacje, co ja jej powiem.... nie no zart:decayed: ---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- jedt i ipad mini:decayed:
  6. pany wchodzic kto ma apple tylko tam mozna obejrzec na iphonie tez: Apple - Apple Events - Apple Special Event October 2012 zaras pokaza co nowego wejdzie do sprzedazy ponoc ipad mini:kox:
  7. siemasz pozdro z londka
  8. plan chyba sie zmieni, bedzie autko, ale nie chce zapeszac.. co moge napisac to bedzie cos klasycznego:decayed:
  9. No poszło do tesciakow jako drugie auto:decayed: ale good bo wiem ze w dobrych rękach chociaż, mieli brać cos pózniej ale te im sie podoba i wzięli od nas:naughty: ryzykowne bo jakby coś to córy nie oddadzą - no chyba że o to chodzi takie wyjście awaryjne :polew: nie chcialem im sprzedawac bo wiadomo, moze sie cos zepsuc czy cos, ale oni powiedzieli ze im sie podoba i ok, pozatym moj tata i jej zawsze jjakby cos sie dzialo to naprawia:decayed:
  10. No poszło do tesciakow jako drugie auto:decayed: ale good bo wiem ze w dobrych rękach chociaż, mieli brać cos pózniej ale te im sie podoba i wzięli od nas:naughty:
  11. też byłem mega fanem Nokii, teraz bez iPhone'a nie wyobrażam sobie telefonii :-) ja mysle ze iphone jest bardzo latwym telefonem i przejrzystym, jak masz internet w telefonie to po paru miesiacach to bedzie twoja kochanka
  12. wkurzajaca wada ten plastik co w b5 avancie trzyma rolete jak jest zaslonieta... peka:facepalm: w 2.5tdi miejsce w ktorym znajduje sie termostat:facepalm:
  13. Bleee nie quattro, ja bym sprzedał słaba baza do modow
  14. O w hu... Te co wstawil ktoś link do Google widziałem masakra:shock3:
  15. Albinek juz sie boi widzisz Dominik co zes narobil:polew:
  16. no ja mam tak samo ale w tym roku juz bylem autem 4 razy w pl teraz w jedna strone lecialem by sprzedac je
  17. Leciałeś przy otwartym oknie na zimnego łokcia:polew: cala trase, skad wiedziales mijales mnie??:decayed: nie no zart kurde cos mnie rozlozylo juz przed ale dalem rade i dolecialem samemu 1650km
  18. W angliji Juz jestem, podróż samolotem masakra bo przeziebilem sie:facepalm:
  19. siema pany:decayed: sorki adam nie mialem czasu dzis w biegu caly dzien dopiero wrocilem i nawet nie mialem kiedy zadzwonic do ciebie, autko sprzedane jutro ostatni dzien latam nim, zostaje w elblagu wiec bedzie mozna popodziwiac co tam zmodzilem jak juz mnie nie bedzie:decayed:
  20. 11,500 ale zostaje blisko, dziewczyny rodzina bierze, szukajta czegos taniego w ubezpieczeniu teraz dla mnie tam:decayed:
  21. ---------- Post dopisany 13-10-2012 at 17:33 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2012 at 17:29 ---------- autko poszlo
  22. Lecę dzisiaj o 22 mam prom, smigam pogonic moja piękna.. Czas na Anglika
  23. Adam w garażu będziesz grzebał tam u siebie? Wpadłbym looknac akurat będę swoim, jak cos walnij pw w jakich godzinach będziesz grzebał to podjade:decayed:
  24. Siema i wpadaj śmiało na spoty elblaskie chłopaki pomoga

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.