Treść opublikowana przez Buszek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Kabel mam potrzebny najlepiej vag com 409:decayed:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Vaga mi zalatw bo nie wiem skąd pełnego wziąć mam tylko triala:facepalm:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chłopaki skąd wziąć vag com 409 pełny ma ktoś może? Ja mam tylko wersje trial do kabla
-
Piłka nożna
Kwa Neuer moim idolem:decayed: a kumple sie dziwią ze lubię grać szwabkami w fife:kox:
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Bayern wygra mogę sie zzałożyć i będzie pierwszy:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Akurat będzie co spalac:decayed:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Co tam słychać? Ja właśnie z pl przylecialem rano mazda 323, powiem wam ze diesla nie kupię nigdy Japonca. Toc to masakra głośne i brzydkie w sśrodku:facepalm:
-
Zguba w środkowym kanale nawiewu
:polew: nie no tak ogolnie to:facepalm: jak opiszesz jak to zrobiles mozesz w sumie dac znac albo watek w zrob to sam, nie wiadomo komu przyjda jeszcze takie pomysly:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziekowa chlopaki spoko bylo chyba tez nastepnym razem na piwko podjade z szoferem:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok tam gdzie janski pierwszy skret z robotniczej w starowke:wink:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ok napisz ktore wejscie tlko to bede na 17.30 bede lecial od browarnej to te przy bramie targowej bedziesz cz wczesniej jak na ta szkole jest wejscie?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to jak kto dzis zawita?? ja juz na miejscu takze do zobaczeia o 18:decayed:
-
Akwarium
Zajebjscie wyglądają rybki są ok tylko roślinki bo to małe kraby czerwone one maja max 2cm
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Krzysiu ja ruszam z Bartkiem spod alsztomu, jak gdzieś w okolicy to możesz z nami tylko ze ja na lotnicza lecę po spocie:wink: ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- Tak w ogóle wszyscy sie nakrecaja ale pamiętajcie ze SPOT CZWARTEKnie jutro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dobre by dorwac s4 b5 na części do siebie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja odpadam, nie stać mnie w chwili obecnej:decayed:
-
Piłka nożna
Ty masz 31 czy 21 lat bo czasami się gubię
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
W sumie dziewczyny mama jest ubezpieczycielem Także może zalatwie wszystko u niej co i jak zobaczymy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Przemysl co napisałeś bo będziesz jeszcze wszystkich woził
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To zarzuc na pw kontakt do ciebie i zadzwonie ok 15 w czwartek to sie dogadamy na godzinę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Przed spotem spoko bo w piątek wyjeżdżam już Mazde kumpla sprowadzam tutaj dlatego na tak krotko:kwasny: ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- To nawet na spot bym cie podrzucił tylko po spocie sam transport musiał byś sobie załatwić bo muszę teściów oodwiedzić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty weź mnie lepiej nie wqrwiaj:grin: Nie No jak nie dasz rady to looz, będzie jeszcze okazja pewnie, chciałem po prostu zasiąść i poczuć jak sie wyższej klasie powodzi:jerk:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To już nas trzech kto jeszcz dziadek mówił ze tez No widzicie ekipę zbieram ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- Olej alusy ja tez zlomem przyjade:facepalm:
-
Piłka nożna
A dziś Arsenal