Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. Kabel mam potrzebny najlepiej vag com 409:decayed:
  2. Vaga mi zalatw bo nie wiem skąd pełnego wziąć mam tylko triala:facepalm:
  3. Chłopaki skąd wziąć vag com 409 pełny ma ktoś może? Ja mam tylko wersje trial do kabla
  4. Buszek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Kwa Neuer moim idolem:decayed: a kumple sie dziwią ze lubię grać szwabkami w fife:kox:
  5. Buszek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bayern!!
  6. Buszek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Bayern wygra mogę sie zzałożyć i będzie pierwszy:decayed:
  7. Akurat będzie co spalac:decayed:
  8. Co tam słychać? Ja właśnie z pl przylecialem rano mazda 323, powiem wam ze diesla nie kupię nigdy Japonca. Toc to masakra głośne i brzydkie w sśrodku:facepalm:
  9. :polew: nie no tak ogolnie to:facepalm: jak opiszesz jak to zrobiles mozesz w sumie dac znac albo watek w zrob to sam, nie wiadomo komu przyjda jeszcze takie pomysly:decayed:
  10. dziekowa chlopaki spoko bylo chyba tez nastepnym razem na piwko podjade z szoferem:decayed:
  11. ok tam gdzie janski pierwszy skret z robotniczej w starowke:wink:
  12. a ok napisz ktore wejscie tlko to bede na 17.30 bede lecial od browarnej to te przy bramie targowej bedziesz cz wczesniej jak na ta szkole jest wejscie?
  13. to jak kto dzis zawita?? ja juz na miejscu takze do zobaczeia o 18:decayed:
  14. Buszek odpowiedział(a) na honda temat w Lifestyle i Hydepark
    Zajebjscie wyglądają rybki są ok tylko roślinki bo to małe kraby czerwone one maja max 2cm
  15. Krzysiu ja ruszam z Bartkiem spod alsztomu, jak gdzieś w okolicy to możesz z nami tylko ze ja na lotnicza lecę po spocie:wink: ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:06 ---------- Tak w ogóle wszyscy sie nakrecaja ale pamiętajcie ze SPOT CZWARTEKnie jutro
  16. Dobre by dorwac s4 b5 na części do siebie
  17. Ja odpadam, nie stać mnie w chwili obecnej:decayed:
  18. Buszek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ty masz 31 czy 21 lat bo czasami się gubię
  19. W sumie dziewczyny mama jest ubezpieczycielem Także może zalatwie wszystko u niej co i jak zobaczymy
  20. Przemysl co napisałeś bo będziesz jeszcze wszystkich woził
  21. To zarzuc na pw kontakt do ciebie i zadzwonie ok 15 w czwartek to sie dogadamy na godzinę
  22. Przed spotem spoko bo w piątek wyjeżdżam już Mazde kumpla sprowadzam tutaj dlatego na tak krotko:kwasny: ---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- To nawet na spot bym cie podrzucił tylko po spocie sam transport musiał byś sobie załatwić bo muszę teściów oodwiedzić
  23. Ty weź mnie lepiej nie wqrwiaj:grin: Nie No jak nie dasz rady to looz, będzie jeszcze okazja pewnie, chciałem po prostu zasiąść i poczuć jak sie wyższej klasie powodzi:jerk:
  24. To już nas trzech kto jeszcz dziadek mówił ze tez No widzicie ekipę zbieram ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:52 ---------- Olej alusy ja tez zlomem przyjade:facepalm:
  25. Buszek odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A dziś Arsenal

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.