Treść opublikowana przez Buszek
-
Kto zamierza zmienić audi na inną markę lub zmienił a wraca do OOOO
ja jak dorwe tansza polise jakas na anglika to przesiadam sie na leona cupre chyba
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
27 March 2012 VAG Meet 6pm (Water Cooled VW, Audi, Seat, Skoda
-
Strefa biegaczy, triathlon
biegalem kiedys mks truso elblag az dostalem kontuzji przed ms polski 4x100 mlodziezowych (rozwalilem kolano miesien zepkowo-udowy czyt. blokada w kolanko, nie zycze nikomu :/ ) i tak jak wazylem ok 70kg teraz 90 9 medali za biegi najlepszy zloto w sztafecie 4x100 miedzywojewodzkie, wlasnie wtedy rozwalilem kolano bylem w 3gim czas na sete najlepszy 11.05, szalu nie robi ale zaczynalem z 13s
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no i co z tym browarem?? niedlugo ace cafe ostatni czwartek o ile pamietam zlot vag co miesiac ktos jedzie?? mozna by spota jakiegos zrobic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk Esa to cena ok 30tys w super stanie a tu motocykle do 2tys funtów masz kawasaki ninje albo te suzuki sv z rocznika 2003-05 i nic nie musisz robić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja mysle nad suzuki sv 650 albo kawasaki ninja ale oba wersja bandit z jednym swiatlem ---------- Post added at 16:38 ---------- Previous post was at 16:17 ---------- tak w ogole to polecam dobre jest
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Buda na nich jak allroad wyglada dlatego poczekam na zawieszenie i wtedy wstawie ale mam wybór ale zawieszenie teraz albo prawko na motor i chyba to drugie wybiore
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czemu dziwnie? lekko rozmyte jest bo z filmiku wyciete, a kamerka na kasku byla zamontowana
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
walniete z kamerki go pro hero 2, nagrywalismy filmik z motorow i wycielem z filmu jestem ciekaw jak wyjdzie zrobiony nie z filmu nastepnym razem zrobimy zdjecie bo filmy wychodza w hd niezle
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
600 to ja prawie na baku robie, dosyc czesto
-
Strefa Śmiechu
http://m.youtube.com/#/watch?desktop_uri=%2Fwatch%3Ffeature%3Dplayer_embedded%26v%3DJoAV0YXJi1g&feature=player_embedded&v=JoAV0YXJi1g&gl=GB Nie wiem czy było jak tak to sorka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
.uj tam...nie ma żadnej budy, zostaje przy viki lub biore peugota słusznie... bo ta A5 to porażka... nie chciałem wkurzać ale skoro zrezygnowałeś nie no fajne autko, tylko kurcze za taka kase to mialbys naprawde cos fajnego
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jechal ktos z was moze w traske do pl na motoze?? jestem ciekaw jak to jest bo chce zrobic prawko na moto i cos zakupic jakas svke albo ninje w wersji bandit
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek jak tam kiedy buda
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Andr3i i jak tam prawko? Domjenick jest tu jest tu tylko nie wiem jak wy ale u mnie niedługo się carbooty zaczynaja i trzeba się orientacji może cos się fajnego wyhaczy
-
Piłka nożna
I h*j ;/ ale dobrze grali No szkoda na własne życzenie
-
Piłka nożna
A nie mówiłem pocisna ich napewno pierdziele następny mecz na stadionie bo to nie emocje co przed tv
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
Kurna mam ten sam problem lakiernik zrypal sprawę i Rdzewieja mi tez w podobnych miejscach :/ przyłączam się do pytania czym co i jak bo tez mnie to czeka Czyli po krótce jak się za to zabrać jak ktoś może napisać
-
Piłka nożna
No ale czuje ze dziś 2:1 dla Arsenalu będzie
-
Ceny paliwa marzec 2026
Texaco 1,4 funta
-
Piłka nożna
Damy radę dzisiaj jak chłopaki bedą grali jak ostatnie 10min z liverpool'em to było by zaebiscie
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
Problemu z kabelkami dużego nie ma ja mam podłączone wszystkie pod oświetlenie przycisków na konsoli środkowej, pociagnelem dwa kable z oddzielnie z jednej strony jeden z drugiej drugi po środku zczepione z trzecim i pod oświetlenie przycisków. Myślałem o oświetleniu zegarow ale mam wersje skandynawska i podswietlaja się odrazu po odpaleniu auta
-
[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
chwilo audio stoi, wpadly nowe fele i teraz zawieszenie gwintowane chce wstawic, chyba ze przygarne jakis sub z ebay'a bo ta jednostka centralna ktora chce wstawic to z 400f
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Forum bieda :/