Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bo wy pytki jesteście zanim wyjechałem ten wątek jakoś sie ciągnął
-
[B5 AEB] Projekt Car-Audio by Buszek
przod zmiescil mi sie glosnik z dystansem od przodu, tyl mial byc tak samo ale nie miescil sie glosnik przez wielkosc jego w sensie glebokosc wiec z tylu mam na odwrot, graja na tym spoko nie ma zadnych problemow z trzeszczeniem czy cos w sumie dopiero po wstawieniu suba wiekszego niz ten oryginalny nokii bede cos wiedzial bo tu jak rozkrece to radio chce ale sub nie daje rady
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
co tu chlopaki taka cisza? ja jednak zawijam do pl teraz za tydzien ale samolotem, zobacze czy czerwiec czy pozniej bede jechal autem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co tam parowczaki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja jeszcze świętuje od 3h gram z kumplami w fife
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
ja na swoim 4s z fajnych aplikacji mam: autodance - krecicie filmik i sa podklady muzyczne niezla beka z niego jest splice - krecenie filmikow i skladanie niezla akcja muze mozna dodac wszystko jak na kompie scan pages - opcja skanera robisz zdjecie zapisujesz w obrazie czy pdf z gier dobra jest frontline commando, mialem na 3gs wczesniej i troche mulila ale na 4s chodzi swietnie
-
Aparat cyfrowy max 600zł na komunie
nikon coolpix s3100 spoko aparacik, krecenie w hd, dobrac mozesz kolorystycznie do osoby sam kupilem taki dziewczynie i zadowolona
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema ja tak z ciekawosci spytalem bo nigdy na spota nie przyjezdzal z nikim ode mnie pany tez wesolych swiat i mokrego dyngusa a i jak teraz spot moze czwartek 19tego??
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chlopaki w londku jest jakis szrot bo chcialem pogrzebac troche i za grosze kilka pier**l kupic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w magistracie byliscie jaja oznaczyc kurna wkurzyl mnie koles ale w sumie teraz pretekst mamby je walnac w czern albo cos z nimi zrobic :decacyed: ale obecnie poluje na zawias jakis uzywke chce zamowic w pl i jak przyjade jakos czerwiec autem albo pozniej to zalozyc
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ku..a właśnie przez frajera przyrysowalem fele -.- a były bez skazy jap... :/ można ryse czymś zakryc robił ktoś cos?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adadur ma brata? bo nie czaje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Co tam patryku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zacna fura zamawiam jazde jak przylece i zlocik bedzie, w sumie to mozesz mnie nawet pozniej do domu odwiezc wtedy oleje samolot
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek wal foto i wstaw tu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jeszcze czekasz??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Chłopaki będę 19.04 jakiś spot wtedy wypada czy inne dni robicie? Bo bym wpadł taty buda wtedy zobaczył co słychać i bude dziadka obejrzał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja będę 19. Kwietnia w pl to mogę wziąć budę taty i sie poscigac stanął bym swoim ale będę samolotem leciał
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Ej co to k... Jaja sobie ktoś robi czy jaki h...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
U mnie też jest taki problem że lampa odstaje delikatnie przy błotniku, ale wystarczy zdjąć lampę i delikatnie naciągnąć zderzak, bądź na mocowaniach poprawić. ja mialem to samo chyba jeszcze trochce nawet jedna odstaje ale to malo i nie chcialo mi sie bawic, popraw na mocowaniach jak jw napisane albo przyszlifuj troche ten blotnik bardziej
-
Parę pytanek odnośnie głośników ale jeden wybór
co do jbl to podbicie maja dobre, ale przydal by sie tez dobry sub w bagazniku, ja na oryginalnym jestem zadowolony z czystosci grania tego sprzetu, chociaz sutow nie kreci co do pb sie nie wypowiem mozesz poczytac inne posty ktos pb montowal ponoc dobrze graja, licz sie z tym ze dystanse bedziesz musial chyba do obu zestawow bo one maja 4 miejsca na wkrety a w aucie masz 3, ja za mate dalem cos kolo 40-50 ale to zalezy od grubosci tez (sam kupilem mate piankowa )
-
Parę pytanek odnośnie głośników ale jeden wybór
ja kupielem tak glosniki do nich mate plus dystanse cos takiego o ile pamietam: http://moto.allegro.pl/dystanse-nowe-glosniki-audi-a4-94-00-lodz-d401-i2205908836.html przykrecasz do tych glosnikow dystanse ale od tylu ja przyczepilem i potemdystanse dluzszymi wkretami do tych trzech miejsc po starych glosnikach koszt dystansow masz jak na allegro ja tez dalem za dwa nie wiecej niz 20zl uzywki olej jak mozesz dolozyc kaske to jedz do sklepu masz gwarancje nie musisz sie w wysylki bawic czy cos zawsze nawet w sklepie ci doradza takie moje zdanie
-
Parę pytanek odnośnie głośników ale jeden wybór
13 wchodza bez problemu na przod, najlepiej podjedz do sklepu i zobacz co ci w ucho wpadnie mi wlasnie te wpadly ja kupilem mate i wygluszylem nie cale drzwi tylko w kolo glosnika, dystanse jak dystanse ja kupilem jee bo te jbl maja inaczej mocowania ale zamontowalem dystans od tylu glosnika takze nie oddalilem go od maskownicy
-
Parę pytanek odnośnie głośników ale jeden wybór
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?15719-ALL-B5-G%B3o%B6niki-16cm-w-drzwiach-bez-przer%F3bek-tapicerki&highlight=montaz+glosnikow tutaj masz bez przerobki, 16 to juz kupisz z wbudowanym podbiciem basow ja takie mam na tyl, wtedy nie musisz nigdzie montowac tej zwrotnicy tutaj masz jak ja u siebie montowalem i jaki sprzet: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?220052-B5-AEB-Projekt-Car-Audio-by-Buszek
-
Parę pytanek odnośnie głośników ale jeden wybór
ja mam z przodu JBL GTO508C powiem ze napierdzielaja dobrze, nie musialem nic rezac, przestrzen na glosnik jest na max wykorzystana gdyz nie ma on zadnej obwodki itp membrana konczy sie na koncach glosnika, nie chcesz rezac polecam zestaw doloz troszke kaski bo pamietam ze to cos drozej bylo ale nie zawiedziesz sie a w zestawie masz zwrotnice i tw takze daja rade ja radyjko jvc rozkrecam na 30 i tylko sub wymieka a one chca jeszcze mocniej