Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. A mieszkałem ale dwa lata temu kupiliśmy dom w Szkocji, przenieśliśmy się z robota i w sumie nie żałujemy do Polski autem pewnie już teraz ciężko będzie ale samolotem jest ok
  2. I ja czasami tu zaglądnę, ale widzę ze pusto, pozdrawiam ze Szkocji
  3. Siema, dawno mnie tu nie było domjenick zyjesz jeszcze? Wyrwało mnie w twoje strony ? pozdro ze Szkocji
  4. Cisza w eterze odnosnie zlotow, teraz bukowina w Polsce
  5. Te 73tri czy jakos tak to znaczy ze mozesz jezdzic trzykolowcem do jakiejs tam pojemnosci tylko
  6. 320i Dominik tutaj masz dwie moje obecne maszyny, ta z prawej czesciej uzywana
  7. Napisal ten co jezdzi Mazda ;D Nie no mialo byc subaru ale zone ciezko bylo przekonac.... Mowila zebym dorosl jestem ojcem :-))
  8. Kur.. Panowie zgrzeszylem kupilem e91
  9. Jak cos bedzie miedzy 14-22gim to i ja sie z checia pojawie
  10. Chetnie bym podskoczyl stare i nowe twarze zobaczyc, ale przylatuje w sobote
  11. Buszek odpowiedział(a) na Buszek temat w Inne marki
    Damian jak dla mnie bajka, bez żadnych większych problemów. Wpadła nowa opona na przód Bridgestone, grzane łapki ale myślę o osłonach z ktm na ręce w moim kolorze ciężko mi znaleźć pług dolny więc chyba będę szukać białego. Chyba że do tego czasu sprzedam bo ciągle mam bitwę z kobietą o subaru Takie coś zakupiłem di pucowania, muszę jeszcze polerke jakąś ogarnąć by go trochę dopiescic
  12. Ja mieszkam ok londynu dokladnie druga strona od Ciebie i powiem ci szczerze przeprowadz sie na zachod londynu bo sie tam marnujesz chlopie z drugiej strony :] nie wiem czy juz sie ogarnales do szkocji czy nie ale od strony heathrow roboty na tirach jest masa. I mam znajomych co w tydzien po tysiac robia na tirach na lotnisku. Sam jezdze autobusem dla London United i chociaz zaczalem golas bez prawka itp, wszystko mi firma zrobila, to nie jest zle bo wyciagam w normalny tydzien po £500 chociaz jestem na najnizszej stawce na poczatku :] Mieszkania... Ja za 2bed z garazem i strychem w Datchet, ok Windsor'u place £800. 54m2 mieszkanie w pieknej okolicy. Dalej pracujac w londynie gdzie dojazd kosztuje mnie taniej niz bym tam mieszkal, chociaz teraz mam oysterke na wszystkie strefy z pracy to zadko uzywam. Pozdro tak w ogole Dominik jak tam bo widzę w wiadomościach że nieźle tam twoje okolice zalewa
  13. Dawko856 nie nie tylko audi na spotach bywało pozdro chłopaki i wesołych świąt
  14. Kurde Dominik a nie pomyslalem o tym Nie no jest jedna opcja, kobieta powiedziala ze jak sprzedam motor to bede mogl kupic subaru i mam rozkmine ale jestem na etapie zmiany roboty teraz i troche mnie to wstrzymuje z podjeciem decyzji
  15. Dominik w tym kraju latam caly rok niestety najszybszy dojazd do pracy i jak dobre ciuchy sie ogarnie to dopiero snieg zatrzyma wlasnie jestem na etapie dobierania grzanych manetek do tego motocykla bo swoje sprzedalem z suzuki a moglem kurna sciagnac
  16. Witamy chociaz sam ostatnio troche grzesze i wiecej na polishbikers siedze niz tu
  17. Ja dzis z malym jade do dinolandu i gda pozniej, jak wroce o dobrej godzinie z gda to podjade ale moze byc ciezko
  18. Jak dam rade i ktos bedzie to tez sie pisze
  19. Pisz prosto w temacie olsztynskim chlopaki napewno kogos znaja
  20. Siema, no ja nie dałem rady, jeden dzień w polszy to za mało by wszystko załatwić a jeszcze mieć czas na przyjemności :/ ale będę na dłużej w sierpniu więc wątek obserwuje i jak dam radę to będę
  21. A no to spoko to ja zobaczę zobaczę,nie mam transportu ale jeszcze muszę parę rzeczy załatwić a rano mam samolot... Jak się wyrobię to podskocze napiszcie tylko który level
  22. no ja i Patryk jak da rade i wy
  23. Ja już w pl, daj znać jak coś tu Patryk czy podejść tak na 19.30 do ciebie
  24. uk

    Buszek odpowiedział(a) na marek89 temat w Europa i świat
    Datchet zachód m25

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.