Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

uk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. jak w temacie prosze o lokalizacje w uk :banan: policzymy ile nas tutaj jest :hi:

Opublikowano

No to jak na razie zbyt wielu was nie ma :wink:

Opublikowano

No to jak na razie zbyt wielu was nie ma :wink:

luton

Opublikowano
  • Autor

No to jak na razie zbyt wielu was nie ma :wink:

luton

witam kolege ja spalding niedaleko peterborough :hi: czekam na wiecej bo nie wierze ze jest nas tylko 2 :kox:

No to jak na razie zbyt wielu was nie ma :wink:

spokojnie rozkrecamy sie :wink:

Opublikowano

Luton również :)

Opublikowano

Wolverhampton

Opublikowano
  • Autor

Wolverhampton

no to juz nas troszke wiecej ale nadal za malo :facepalm:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Shrewsbury ;)

Male miasteczko na polnoc od Birmingham.

Opublikowano
  • Autor

Shrewsbury ;)

Male miasteczko na polnoc od Birmingham.

Pracowałem w Birmingham znam rejon;-)

Opublikowano

oj jest nas trochę w UK tylko że duuuuuuużżżżżża większość nie jeździ audi, tylko szrotowatymi francuzami, fordami, zgnitymi vauxhalami albo beemkami.

Oprócz Bartka z Coventry i Andrzeja z Aberdeen nie znam tu żadnego rezacza który by miał jakieś zamiłowanie do Audi.

Nic tylko bezsensowna pogoń za kasą :facepalm:

Boston Lincolshire :kox:

Opublikowano

Oprócz Bartka z Coventry i Andrzeja z Aberdeen nie znam tu żadnego rezacza który by miał jakieś zamiłowanie do Audi.

Boston Lincolshire :kox:

Dzięki Miśku ;-)

Tak jest, Bartek z Coventry się zgłasza...

I to są tylko a4 b6 z dywizjonu. Parę osób przyjeżdżało do mnie na vaga ale nie byli zainteresowani rezaniem [emoji12]

Z b7 znam drugiego Bartka z Coventry i Adriana z Redditch(bodajże)...

I jest masssssa a6, ale tu są raczej typy: mam zaje...fajne auto to nic w nim nie ruszam...

Poza tym jest inne forum polaków z audi w uk...

Pozdro

Edytowane przez barrowiec1

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Oprócz Bartka z Coventry i Andrzeja z Aberdeen nie znam tu żadnego rezacza który by miał jakieś zamiłowanie do Audi.

Boston Lincolshire :kox:

Dzięki Miśku ;-)

Tak jest, Bartek z Coventry się zgłasza...

I to są tylko a4 b6 z dywizjonu. Parę osób przyjeżdżało do mnie na vaga ale nie byli zainteresowani rezaniem [emoji12]

Z b7 znam drugiego Bartka z Coventry i Adriana z Redditch(bodajże)...

I jest masssssa a6, ale tu są raczej typy: mam zaje...fajne auto to nic w nim nie ruszam...

Poza tym jest inne forum polaków z audi w uk...

Pozdro

oooo boston....wkoncu ktos blisko...ja w spalding swiruje;]pierwsze a4 awx smigalem az sie paly angielskie do mojej polskiej niuni nie dowalily a teraz rezam moja b7 brd w quatro;] kolego miszka musimy sie zgadac na :hi: browara

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Ładnie 7 osób to już cos;)jeszcze powiedz ze każdy jeździ audi:)

Koledzy co z wami ;)

Halo koledzy ogarniemy jakiegoś spota

Czekam na odpowiedzi.....

?????

?????

?????

Opublikowano

Datchet zachód m25 :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Aberdeen

Scotland

Jest jeszcze dwoch ziomkow co maja tez b6

U jednego cos tam rezany czasem ale on na forum nie zarejestrowany a drugi nic nie chce ruszyc w aucie .....

Opublikowano

Gravesend - Kent

Apropo modow: to nie tak ze ktos nie chce, tutaj albo jesteś na maxa zajety, albo do kogo nie zajedziesz, udaje najwiekszego znawce i krzyczy za usluge lepiej niz w serwisie :P

Mowa o polakach oczywiscie... ;)

Wysłano z i9305

Opublikowano

Znam takich co kasuja kokosy za byle co

Ja bedac na urlopie w polsce pomagalem ile moglem pomimo brakunczasu

bezplatnie ;)

Opublikowano

Pytanie kto tutaj pomoże z checi pomocy przy przyslowiowym piwku?

Ewentualnie kto dysponuje garazem lub miejscem gdzie mozna rozwalic sie z autem? Ja mieszkam we flacie i u mnie odpada... :(

Wysłano z i9305

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Sheffield B6 :)

Opublikowano

Grantham B8

Pozdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.