Treść opublikowana przez Buszek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no to nie zazdroszcze, ja naszczescie mam spokoj myslalem ze podczas IO gorzej bedzie ale polowa ludzi zawinela sie chyba bo czystki na ulicach:kox: ---------- Post dopisany 19-08-2012 at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany 09-08-2012 at 21:36 ---------- Siema chłopaki mam pytanie:decayed: trochę sie dziś rozpędzilem i na 40 miałem z 55 ale wszyscy tak jechali a ja wyprzedzalem na wzniesieniu i dodatek na zakręcie i w druga stronę leciał BMW z kamera ta z tylu mógł mi walnac jakaś fote? Tak sie zastanawiam bo sie schowalem odrazu i oni tez tak zza zakretu wyskoczyli więc nie wiem jak to dziala, jezdnia przydzielona oni w druga stronę lecieli
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Audi S4 IMOLLA, Plebansk szuka?! na sportaudi.pl koleś sprzedaje ja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chcesz 1.8t kupic?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i jak oblukaliscie ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kto zakupil?? 4.2 silniczek to jest to:kox:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bierz benze:kox: ---------- Post dopisany at 19:32 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- u mnie w benzie po 3tysiach czuc
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
co taka cisza w eterze:wink:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Lecieli z Siemian albo do Pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj i zapraszam do watka o spotach angielskich
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
chlopaki ja mam pytanie z innej beczki, ma ktos moze nowe testy na cscs ?? bo wiem ze sie zmienily w tym roku a nie moge znalesc na necie:facepalm: chodzi mi o pytania i odpowiedzi itp ta ksiazeczka:decayed:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Niezła mamy jesień latem:decayed:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Co tam chłopaki słychać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To mój tata raczej, albo młodszy brat ale szybko to tata lata:decayed: ja mam teściów na głowie:facepalm: nie mam czasu na polske:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chlopaki jak cos na sprzedaz: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-145/audi-a4-s4-2-5tdi-v6-1999r-opcja-full-foty-238925/#post2922358
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie wiem nie pytalem, wolal by pewnie pchnac cala bude:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dam Ci mojego uśmiecha i dopłacisz mi ze 2k zł Daj mi krzyż z Twojej klaty alvaro to sie dogadamy:decayed: ---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- Szału nie robi:wink: ---------- Post dopisany 26-06-2012 at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2012 at 12:55 ---------- Chłopaki na sprzedaż buda mojego taty za ok 13t tak jak stoi, mama mu marudzi o cos młodszego dlatego sprzedaje, wszystko zrobione w niej nie trzeba nic robic
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
polska a tu to niebo a ziemia a w polsce kazdy narzeka:decayed:
-
[ALL] Nasze podróże do PL.
ja dopiero w sierpniu bede lecial ale jeszcze nie wiem jaka data:decayed:
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
fajna buda tylko modlic sie by silnik podolal:decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siema:decayed: ile dostał bym tak na oko za mojego pazdzierza ?? Na tych felach 18" i wszystkim jbl glosnikach radiu jvc itp tak jak stoi:decayed: chyba ze jakiś chętny?? Tylko przebieg 350t ale auto serwis do 280 przez ASo No i w stanie nie trzeba wkładać w niego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Oponki firmy fata czy jakoś tak ponoć spod rodziny continentala za szt skasowal prawie 300zl
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Kurna jak sie człowiek do euro 2012 dodatku do fify dosiadzie nie wie kiedy przestać :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w ogole oponki nawet do rovera nie sa i tak moj brat musial w belgii wywalic na komplet nowych:facepalm:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiesz wpadl na chwile potrzebowal opon, koles ham wcisnal mu stare a brat nawet nie spojrzal no ale samo to ze wcisnal mu stare opony w cenie nowych to juz przeginka:facepalm: