Treść opublikowana przez Buszek
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
oraz ile masz lat prawko od 5 lat polskie, krotko mam bo z pol roku angielskie, ale ubezpieczenie na mnie fiesty 1.4 3tysie.... zal
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
patryk spoznione ale szczere najlepszego no i prezent dobry dobry
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
benzyna czy diesel i tak po pół roku się nudzi juz Ci sie Twoj znudzil
-
Assassin's Creed
ja dopiero pierwsza czesc na kompie przeszedlem mam i 1 i 2 na psa ale jakos wkrecic sie nie moge, fifa mi przeszkadza
-
FIFA 12
25f tylko jak zamowi sie wczesniej
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
badzmy szczerzy jakbym mieszkal w pl to bymbenzyna nie jezdzil duzo pali ale lepsza frajda z jazdy takze zastanow sie nad tym, czy masz duzo pieniedzy na paliwo, chyba ze lpg
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie no bo zobaczcie ile osob smiga 1.8T i nie narzekaja u mnie tutaj bardzo duzo widac audi w 1.8T, dobry silnik moze nie to co 1.9Tdi ale odpycha sie lepiej no i benzynka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i nie bierz 1,8T :bicz3: no chiba że lubisz dłubać przy samochodzię no i sprawdź u siebie w sklepie ile osprzęt elektryczny kosztuje dlaczego dlubac? jak dla mnie autko z tym silnikiem smiga niezle ja ostatnio mam tylko maly problem z huczeniem napedu quattro albo lozysko w kole nie wiem w sumie :decayed:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Elblag no to nic tylko gratulowac :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ja zawijam pod koniec lipca do pl na 2tyg
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
no wlasnie wszystkich gdzies ponioslo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
odwiedze was na poczatku sierpnia, cieszycie sie :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Najlepszego GrzegorzU
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siemanko Patryk w ogole przypadkowo widzialem twojego dzieciaka chrzciny :gwizdanie: ale bylem doslownie sobota, niedziela wiec nawet co do robienia zdjec nie dawalem znac.. u mnie cos autko dalej szumi koniec tego albo czerwiec jade do mechanika obadac bo to okolice quattro, teraz jestem w toku robienia schowka chce zrobic podstawke na laptopa wysuwana pozdro wpadne na spota w sierpniu na bank
-
[ALL B5] Wycie z tyłu
Kurna mam to samo tylko jak jade tak z 100-120
-
Kite/surfing/boarding/ itp ?
Siemanko ja wlasnie tez ogladam sie za sprzetem ale tak jw napisali pierw wez jakies szkolenie bo to trudne do opanowania samemu no i badzmy szczerzy jak mieszkasz blisko wody to bedziesz uzywal ja z londynu mam niedaleko pozatym kolega jezdzi na deske wiec mam kompan a a i wejdz sobie na strony forumowe polskie i poczytaj duzo tam opisuja pozdro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bielik zobacz jeszcze czujnik jakis tam, spytaj kogos moj tata mial to samo jak termostat wymienil dalej nie tak bylo wymienil czujnik i dziala o ile pamietam to byl termostat albo przeplywka ale chyba termostat
-
Spoty Olsztyńskie
jakby ktos reflektowal: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187715.0
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jakby ktos reflektowal: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187715.0
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
42cale na tylnej kanapie i ps3 [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 15:04_________________________________________________Zyjecie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
Spociki Łódzkie
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
Spociki w Skierniewicach
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
Spoty Olsztyńskie
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam i zapraszam STYCZEN - Najładniejsze zdjęcie A4 na forum kalendarz 2012 - GLOSOWANIE!!! Ankieta rusza od 16lutego, zapraszam rowniez do wysylania zdjec na konkurs w tym roku do kalendarza dostaja sie na kazda strone 4 zdjecia, a wiec wieksza szansa na zobaczenie swojego furacza w przyszlym roku na scianie