Treść opublikowana przez Buszek
-
[B5 AGB] VIAGRA
w koncu godna fura widze
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
:polew: dokladnie polowie pewnie posiadacza diesli kopara opadla teraz z tego co wypisywali jak to diesel to miod malina
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
niektorzy porownuja tu autka seryjne vs seryjne, a niektrorzy po programach, pamietajcie ze jest cos takiego jak auto chipowane i cipowane
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
Pier...olicie wsiadzcie sobie w 2.5tdi i 1.8T podobne motory jesli chodzi o moc i wtedy pogadamy, bo polowa smiga/la tylko benzyna lub dieslem wiec co tu gadac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dokladnie slyszalem ze w markusach wiedza co robia wiec pewnie jakas gwarancje dostanie na to, cenowo nawet mysle ze nie wyszlo zle bo odme nowa wstawia a to cena ok 300zl i turbawka regeneracja chyba cos kolo 500zl
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
- [ALL] Diesel vs Benzyna
dokladnie, nie to zebym ja mial cos do diesli bo sam smigam w polsce 2.5łka wiec mam jakies porownanie ale chce tylko by ludzie zauwazyli ze tak na prawde silniki benzynowe tez daja frajde, wiadomo portfel boli, ale jak w polsce zaczna sie godne zarobki to zobaczycie ze duzo benzyn nagle zacznie smigac- [ALL] Diesel vs Benzyna
my tu mowimy ze taki 1.8T jedzie bez chipa a Ty wyskakujesz z 1.9 po chipie, spoko to tak samo jak powiedziec 1.8T z chipem kontra 1.9 z chipem to jest porownanie a nie seryjny z chipowanym nie robmy z dobrej stajni obory- [ALL] Diesel vs Benzyna
co wy pier...olicie jakie 4,8 , ja pb mam za 1,2.... funta powiem wam tak za 1,2F oplaca sie tu jezdzic benzyna bo za dniowke nawet nie cala czlowiek ma auto na full zatankowane. Natomiast gdybym pracowal w PL to nie kupil bym benzyny bo nie stac by mnie bylo na wache tam na bak trzeba wydac przy minimalnej krajowej tygodniowke..... :gwizdanie: ale i tak przeliczajac paliwo jest za 4,8-4,9 czyli jakis 1F z wliczonym podatkiem juz drogowym, a tu 1,2F i kur...a jeszcze trzeba road tax placic oddzielnie konkretna klapa co do tego ze benzyna jedzie, to dla mnie odnosnie przyspieszenia 2,5tdi zostawia w tyle 1,8T ale pozniej 1,8T jest lepsze- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
domyslam sie, ale jak mowilem to wiesz jak to jest wazne ze w srode bedzie juz na chodzie, z moim na razie bez problemow jedyne co to dziewczyna zostawila na swiatlach i nie chcial mi odpalic wczoraj ale kumpel z kabli odpalil- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
2.5łka oddana do mechaniorow w Markusach, regeneracja turbo i oczyszczenie odmy z tego co starszy mowil zajeana konkretnie a turbawka sie wylaczala...- [ALL] Diesel vs Benzyna
jezdzilem 2.5tdi i smiga swietnie teraz smigam 1.8T i tez popirdyla dzwiek 2.5 bajka mi sie podoba, jak diesel to tylko z takim dzwiekiem a 1.8T nie moge sie doczekac kiedy zaworek blow off zamocuje i jakis dobry przelot z wydechem i dieselkami bede + dla diesla za spalanie i dzwiek w v6 +dla benzyny za dzwiek z blow offem, cichy, osiagi i ze pali tyle co powinien - jest turbo jest imprezka- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Domislaw bylem chory i aga byla wqr...na jakbym pojechal sam widziales w jakim stanie bylem- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zapracowani- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i polo przyjechał :polew: Tyle lat czekania chlopaki i cud- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wjezdzasz tam na garaze musisz objechac taka fabryke na okolo i przed jego garazem stoja przewaznie takie fury dobre klasowo juz czyli audi bmw koles taki lysawy o ile pamietam po 50tce latwo go poznacjak objedziesz na okolo to wjezdzasz w garaze chybaa na lewo o ile pamietam- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na fabryce domow koles robi autka, moj starszy do niego oddawac zaczal odkad na warszawskiej u gołebiowksiego zaczala sie furka walic- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam jak to powiedziales turbo na stol w tym tyg prawdopodobnie do regeneracji idzie jakies problemy z nim sa- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Sprawdzil bym przeplywomierz moze masz przytkany, poszukaj w dziale technicznym mozna samemu oczyscic ja tak z ojcem w jego 2.5 zrobilem- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No ja zawijam dzisiaj z ekipa bo cosmic gate gra- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam wszystkiego najlepszego wypije jutro twoje zdrowie w ministry of sound a chlopaka udanego zlotu zycze- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
od roku to powtarzam ... to co poszłona auto dawno by był jakiś AJM. bylo by jakies b6 1.9tdi [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 22:51_________________________________________________Leszek powiem Ci ze kumpel szuka 1.8T ale na zamiane by wolal [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 22:53_________________________________________________a no i on ma 1.9tdi++ jakies 145 koni po programie ale rocznik 97 a widze ze suzkasz mlodszej- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chlopaki gdzie regeneracja turbiny w egu czyt. dobrze i nie drogo? czuje ze 2.5 na sprzedaz bedzie- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
we wtorek o ktorej bedzieta pod ace cafe- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dokladnie cos forum jazdy lapie, mi sie nawet strona z domeny.pl otworzyla ale mysle ze to ten nowy serwer :gwizdanie: szczescia w poszukiwaniu ja tam licze ze wrocisz czyms nowszym i jak przyjade w grudniu to sie pochwalisz - [ALL] Diesel vs Benzyna