Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. ale milo sie smiga milo tylko wg mnie 2,5tdi lepiej ciagnie
  2. mi też tyle paliła :> jak miałem 2,6 motor w mieście to nie bardzo jestem zadowolony bo do 9 dochodzi mi 9 za miastem miasto to ok 13
  3. kbibi ja najnizej zszedlem do 8-8,5l
  4. Powiem tak: nie sprawdzałem ale jak jeżdżę Pasłęk <=> Elbląg i troszkę po mieście to w/g FIS pokazuje średnie 6,3l/100km. Po tym wyjeździe to spalanie spadło do 6.2l/100km więc musiało być niższe bo te wcześniejsze 6.3 to mi pokazywało już od kilku tys km a teraz się zmieniło po przejechaniu 600km to Grzegorza nie pobiles bo jego cos tam kolo 4 :polew:
  5. ja smigam 2,5t v6 bez Q i ma odejscie ale teraz smigam tez 1,8T w Q i to jest bajka dopiero pomimo ze start ma slabszy wali to ze pali 12l jak nie 13 w miescie jak kogos stac na audi to przy kupnie powinien wiedziec ze to nie jest polo z silnikiem 1,2 ktore bierze 6l
  6. rysiuu chcemy wiecej, chcemy wiecej info i zdjec podoba mi sie ten projekt
  7. siemka ja tam ale jakos kolo 10tego przylatuje po autko bo kupilem tylko przerejstrowanie itp starszy zalatwia daj cynka jak coś to może się karnę tym avantem hehe spoko ale nie wiem czy tylko nie wpadne w piatek noca i w sobote rano wyjazd, bo mam zapierdziel w robocie
  8. siemka ja tam ale jakos kolo 10tego przylatuje po autko bo kupilem tylko przerejstrowanie itp starszy zalatwia
  9. no wlasnie autko musi byc w miare pakowne ale I wielkosci jak tt4 bo w londynie srednio z parkowaniem a ten tt co smigacie jak z ladownoscia tonarz Itp
  10. Witam mam prosbe dla tych co mieli doczynienia lub maja z prowadzeniem firmy I wykorzystaniem auta jednoczesnie do wyjazdow rodzinnyh. Przyklad auta: http://otomoto.pl/opel-vivaro-wyjazdy-po-auta-do-holandii-C8058695.html ma miec z 5 siedzen tyl bez okien, jak na zdjeciu mniej wiecej. Czy ktos z was moze sie wypowiedziec jaki van tak do 2004r bylby doskonaly na prowadzenie firmy I wypady rodzinne? Van bedzie wykorzystywany na wyjazdy do polski takze, no I do pracy w ogrodach wiec pakowny musi byc. Brane pod uwage: Vito tt3 tt4 vivaro jakies pomysly? Moze ktos ma z Nimi doczynienia? A auto musi byc tak pakowne zeby plot drewniany spakowac taki 2,5x2,5 na dach na bok a najlepiej do srodka Dziekowa za Pomoc
  11. Piwko się należy. Wszystko w kulczyku już działa Ja se muszę jakiś kluczyk kupić żeby mieć zapasowy bo mam tylko jeden czemu Cie na ostatnim zlocie parofko nie bylo
  12. nie wiem men czy bose bo nie ma znaczkow na glosnikach no i lotka jest z tylu na szybie :>
  13. te pedaly chyba poleca chociaz sa wygodne, a kiera tak obszyta ale swoje latka ma wiec ma prawo w drugiej audi jest nieobszyta i slizga sie w rekach, a fisik jest i jest nawet navi w nim [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 21:56_________________________________________________dzis odkrylem nawet na spocie ze mam wzmaka i suba tego w bagazniku ori
  14. dziekowa rowniez ode mnie spocik ja mialem jutro smigac ale plan sie zmienil wiec ni pomoge
  15. wiem dla mnie tez sa wiec jak bedzie wieksza kasa to poleca, wiecej fotek: dwie audiczki
  16. dokladnie baza do modow moje marzenie dzis wstawione radio jvc wywalone juz tyl znaczki zdejme jeszcze owiewki i chlapacze bankowo
  17. Zaleczeq jak dla mnie 2,5 troche bardziej ciagnie ale wiadomo jeszcze autka nie wyczulem mysle ze da rade ale Q robi swoje fajnie sie buja
  18. hehehe znaczki jjuz zdjete z tylu zostalo tylko Q i czarny znaczek oooo , dzis postaram sie jak wszystkie oplaty zalatwie by wstawic jakies lepsze foty no i moze chorusa na xplode zamienie a plany szczerze dobrze ze czlowiek ma, chociaz jakis cel sobie ustale ktory bede staral sie osiagnac wiadomo ze moze wszystko nie wyjsc ale warto probowac :>
  19. Wkońcu wymarzone autko takie jakie chcialem A4 avant 1,8T z wyposazenia: *klimatronik *quattro *navi w zegarach *sportowy wydech *tapicerka welurowa w bdb stanie *4 elektryczne szyby *domykanie szyb z pilota *dogrzewane zamki *podłokietnik *zawieszenie 1BA *spryskiwacze reflektorow *wzmak z subwoofer'em nokia *lotka na tylnej szybie *przycisk wylaczenia czujnikow alarmu *radio jvc KD-R411 z wyjsciem na wzmak i pudlo Mysle ze cos jeszcze by sie znalazlo Plany: *program na wiecej niz jest *opcja black (czarne znaczki audi i grill, czarne felgi 18") *dach w czern *zawieszenie 1BE albo gwint *przod xenony *wywalic owiewki *wywalic chlapacze *wywalic znaczki z tylu *projekcik car audio zaczety Fotki Kiedys: Teraz: środek po zalozeniu dekorow: wyrezane halo Poczatki projektu CA: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239793.msg2872294#new no i autko ogolnie z zewnatrz dla uaktualnienia w planach mysle by wygladalo jakos tak:
  20. kwiatko wielkie dzieki za obadanie juz siedzi przed blokiem
  21. ok dziekowa kwiatko zalezalo by mi by wszystko wyszlo z tym autkiem i bylo ok, bo we wtorek przylatuje na pare dni i bym zajechal was odwiedzil
  22. witam chlopaki moze ktos cos wie o tym aucie: http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-C13052504.html chcialbym kupic i nie wiem czy jest ok [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 20:58_________________________________________________albo moze by ktos mogl sprawdzic na dniach, pilne bo lece do polski we wtorek i nie wiem czy wracac samolotem czy kupic i autem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.