Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale milo sie smiga milo tylko wg mnie 2,5tdi lepiej ciagnie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mi też tyle paliła :> jak miałem 2,6 motor w mieście to nie bardzo jestem zadowolony bo do 9 dochodzi mi 9 za miastem miasto to ok 13
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kbibi ja najnizej zszedlem do 8-8,5l
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Powiem tak: nie sprawdzałem ale jak jeżdżę Pasłęk <=> Elbląg i troszkę po mieście to w/g FIS pokazuje średnie 6,3l/100km. Po tym wyjeździe to spalanie spadło do 6.2l/100km więc musiało być niższe bo te wcześniejsze 6.3 to mi pokazywało już od kilku tys km a teraz się zmieniło po przejechaniu 600km to Grzegorza nie pobiles bo jego cos tam kolo 4 :polew:
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
ja smigam 2,5t v6 bez Q i ma odejscie ale teraz smigam tez 1,8T w Q i to jest bajka dopiero pomimo ze start ma slabszy wali to ze pali 12l jak nie 13 w miescie jak kogos stac na audi to przy kupnie powinien wiedziec ze to nie jest polo z silnikiem 1,2 ktore bierze 6l
-
[ALL B6] Mozolne dłubanie mojego Avanta
rysiuu chcemy wiecej, chcemy wiecej info i zdjec podoba mi sie ten projekt
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siemka ja tam ale jakos kolo 10tego przylatuje po autko bo kupilem tylko przerejstrowanie itp starszy zalatwia daj cynka jak coś to może się karnę tym avantem hehe spoko ale nie wiem czy tylko nie wpadne w piatek noca i w sobote rano wyjazd, bo mam zapierdziel w robocie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siemka ja tam ale jakos kolo 10tego przylatuje po autko bo kupilem tylko przerejstrowanie itp starszy zalatwia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Jaki VAN dla firmy i na wakacje? Help
no wlasnie autko musi byc w miare pakowne ale I wielkosci jak tt4 bo w londynie srednio z parkowaniem a ten tt co smigacie jak z ladownoscia tonarz Itp- Jaki VAN dla firmy i na wakacje? Help
Witam mam prosbe dla tych co mieli doczynienia lub maja z prowadzeniem firmy I wykorzystaniem auta jednoczesnie do wyjazdow rodzinnyh. Przyklad auta: http://otomoto.pl/opel-vivaro-wyjazdy-po-auta-do-holandii-C8058695.html ma miec z 5 siedzen tyl bez okien, jak na zdjeciu mniej wiecej. Czy ktos z was moze sie wypowiedziec jaki van tak do 2004r bylby doskonaly na prowadzenie firmy I wypady rodzinne? Van bedzie wykorzystywany na wyjazdy do polski takze, no I do pracy w ogrodach wiec pakowny musi byc. Brane pod uwage: Vito tt3 tt4 vivaro jakies pomysly? Moze ktos ma z Nimi doczynienia? A auto musi byc tak pakowne zeby plot drewniany spakowac taki 2,5x2,5 na dach na bok a najlepiej do srodka Dziekowa za Pomoc- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Piwko się należy. Wszystko w kulczyku już działa Ja se muszę jakiś kluczyk kupić żeby mieć zapasowy bo mam tylko jeden czemu Cie na ostatnim zlocie parofko nie bylo- [B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
nie wiem men czy bose bo nie ma znaczkow na glosnikach no i lotka jest z tylu na szybie :>- [B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
te pedaly chyba poleca chociaz sa wygodne, a kiera tak obszyta ale swoje latka ma wiec ma prawo w drugiej audi jest nieobszyta i slizga sie w rekach, a fisik jest i jest nawet navi w nim [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 21:56_________________________________________________dzis odkrylem nawet na spocie ze mam wzmaka i suba tego w bagazniku ori- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziekowa rowniez ode mnie spocik ja mialem jutro smigac ale plan sie zmienil wiec ni pomoge- [B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
wiem dla mnie tez sa wiec jak bedzie wieksza kasa to poleca, wiecej fotek: dwie audiczki- [B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
dokladnie baza do modow moje marzenie dzis wstawione radio jvc wywalone juz tyl znaczki zdejme jeszcze owiewki i chlapacze bankowo- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zaleczeq jak dla mnie 2,5 troche bardziej ciagnie ale wiadomo jeszcze autka nie wyczulem mysle ze da rade ale Q robi swoje fajnie sie buja- [B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
hehehe znaczki jjuz zdjete z tylu zostalo tylko Q i czarny znaczek oooo , dzis postaram sie jak wszystkie oplaty zalatwie by wstawic jakies lepsze foty no i moze chorusa na xplode zamienie a plany szczerze dobrze ze czlowiek ma, chociaz jakis cel sobie ustale ktory bede staral sie osiagnac wiadomo ze moze wszystko nie wyjsc ale warto probowac :>- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jutro ktos bedzie pod hala?- [B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
Wkońcu wymarzone autko takie jakie chcialem A4 avant 1,8T z wyposazenia: *klimatronik *quattro *navi w zegarach *sportowy wydech *tapicerka welurowa w bdb stanie *4 elektryczne szyby *domykanie szyb z pilota *dogrzewane zamki *podłokietnik *zawieszenie 1BA *spryskiwacze reflektorow *wzmak z subwoofer'em nokia *lotka na tylnej szybie *przycisk wylaczenia czujnikow alarmu *radio jvc KD-R411 z wyjsciem na wzmak i pudlo Mysle ze cos jeszcze by sie znalazlo Plany: *program na wiecej niz jest *opcja black (czarne znaczki audi i grill, czarne felgi 18") *dach w czern *zawieszenie 1BE albo gwint *przod xenony *wywalic owiewki *wywalic chlapacze *wywalic znaczki z tylu *projekcik car audio zaczety Fotki Kiedys: Teraz: środek po zalozeniu dekorow: wyrezane halo Poczatki projektu CA: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=239793.msg2872294#new no i autko ogolnie z zewnatrz dla uaktualnienia w planach mysle by wygladalo jakos tak:- Spoty Olsztyńskie
kwiatko wielkie dzieki za obadanie juz siedzi przed blokiem- Spoty Olsztyńskie
ok dziekowa kwiatko zalezalo by mi by wszystko wyszlo z tym autkiem i bylo ok, bo we wtorek przylatuje na pare dni i bym zajechal was odwiedzil- Spoty Olsztyńskie
witam chlopaki moze ktos cos wie o tym aucie: http://otomoto.pl/audi-a4-quattro-C13052504.html chcialbym kupic i nie wiem czy jest ok [br]Dopisany: 11 Czerwiec 2010, 20:58_________________________________________________albo moze by ktos mogl sprawdzic na dniach, pilne bo lece do polski we wtorek i nie wiem czy wracac samolotem czy kupic i autem- Stwórz się i pokaż :) (Pożeracz czasu ... )
ja - Jaki VAN dla firmy i na wakacje? Help