Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak tam wlasnie duzo bylo? ja nie dalem rady przeziebiony, a musze sie wykurowac bo studia w weekend
-
Strefa Śmiechu
Nie pamietam czy bylo ale slowa i wykonanie porazajace
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja jestem za dzieci nie mam chyba ze o jakims nie wiem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
JA.... skąd ... no bedę ... brać VAGa? ja proponuje zebys wzial zawsze sie tam jakis chetny znajdzie a co do tego 2,5 to spod juz przygotowany na ta zime (czyt. ponitowany ) zobaczymy jak bedzide sie trzymal zamontuje sie go w tym miechu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chłopie zmień pracę :polew: to Cie podsumowal
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mamy nadzieje ze zona nie wchodzi na forum no no jakby weszla to by sie zdziwila nie raz :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja Cie wczoraj minalem jak skrecales Patryku na odrodzenia sluzbowym z jakas babka kolo 11-12
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to na zapasowke kupie taka jak napisales ale to po zimie bo na co mi teraz SPRZEDAM opony Barum zimowe 195/65/15 na felgach stalowych ok 5mm bieznika cena 400zl komplet (dla znajomych 350 )
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moge zejsc po znajomosci do 350 ale sprzedaje cale bo co ja zrobie z oponami
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Sprzedam oponki Barum zimowe na felgach stalowych 195/65/r15 grubosc bieznika 5mm cale koła 4szt cena 400zl za komplet jak cos pw albo dzwonic 502961419 dorzuce tez 3 kolpaki, bo czwarty zgubilem zawsze mozna dokupic tak autko wyglada na tych oponach i kolpakach jakby ktos nie pamietal:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
trzeba bylo cos pisac ja zalatwilem sobie kolka na te felgi stare co mialem i bede mial do sprzedania zimowki na stalowych z 3 kolpakami, lepszy wzor z trzema bo czwarty zgubilem
-
Podrasowane RS4 2001r.
a pisale rob na ciemno normalnie autko miod-malina kupie sobie taki jak w lotto wygram
-
Podrasowane RS4 2001r.
kup mi kup mi :slina:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=640481
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie ma czegoś takiego to trzeba będzie zwalić nadkole i dobrać się do pompki. witam a może przekaznik? juz wyczailem ze to pompka bo nie pompuje, dostalem sie przez lampe dziekowa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
padl mi chyba silniczek od spryskow lamp, albo pompka tego ktos wie po ile to chodzi?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ja zapomnialem ;( hehehe zartuje w pracy zapierdziel lekki mialem i nie dalem rady jak Ci sie nie spieszy to zawsze mozna poszukac czegos dobrego ale ja mysle w nowym roku, teraz zbieram na sylwka w londynie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moze jaby sie ekipa jakas wieksza zebrala to robic u rogala w st gdanskim? tylko ja tak bardziej myslalem styczen-luty w nowym roku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ba
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moge Ci pomoc
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bka mojego starszego zatrzymali i sprawdzali czy ma org ksenony a Patryk to chyba zimowek nie musi zakladac co nie :gwizdanie: bo o ile kojarze smigasz na rocznych niewidocznych
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie wiem czy widzieliscie http://www.autokrata.pl/artykul/normalni-jed-audi-7188
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja ejstem za
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
napisal bym ale jakich mniej ale na fotach ich budy powalaja chyba nasze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kup Patryk jeden dla mnie poprosze