Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. Patryk jak wroce z sopotu, czyli po weekendzie cos wykminie. Moze na nastepnym zlocie foty sie nowe zrobi i wtedy albo ze starych jakiegos flasha
  2. dziekowa za spota, no i powiem ze zaczyna sie robic coraz ciekawiej z frekwencja
  3. Adam jaki najlepszy byl by olej do mojej? bo jak cos tez bym wzial tylko wtedy ile baniek i jaki trzeba by
  4. xxx

    Buszek odpowiedział(a) na oneneo_2005 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jak zrobisz ją taką jak Kowi87 pokazal to szacun bedzie a tak serio to z jednej foty duzo wywnioskowac nie mozna bylo wiecej czy tylko ja mam jakies omamy
  5. no no ja tu wszystko widze :polew:
  6. no i widzisz Adam kolega Ci wytlumaczyl a co do autka CRC bardzo fajy avancik dla mnie brakuje tylko dobrych felg jakis wiekszych no i na spota zawitania ja w tym tyg odpadam
  7. można... jeden warunek ... muszę się zmieścić czekałem na twoją wypowiedz nie no nie przesadzajmy nie jestes az taki wielki Grzegorzu... w barach [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 21:34_________________________________________________ chyba nie chcecie zebym was pocisnal bo wtedy glupio wam bedzie
  8. no to umawiac sie mi w tyg ok 18 pasuje, mozna by takiego spota zrobic tam posmigac sobie troche a pozniej posiedziec i pogadac
  9. http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=627427 dokladnie gdzie i co jak ktos zorientuje sie o cene to looz
  10. Adam pytanko jaka masz wersje Etki? ta 7.0 jest w niej sedan? bo z tego co widze to tylko avant i cabrio
  11. Adam jak tam znalazles moze te numery a tak ogolnie to kto smiga klubowa s4 b6 widzialem jakas blondyna jechala z facetem chyba na elblaskich i nalepa na klapie klubowa piekne autko
  12. ale hamstwo na dzielicy sąsiadce po tym festynie energy co byl kolo basenu ktos seicento wywrocil szkoda slow taki narod tak na marginesie Adam jak mozesz zobacz mi numery tych oslon pod silnik i skrzynie biegow z gory dzieki
  13. :polew: jasne ze dam dopicuje ją i wtedy przyjade na zlot
  14. normalna prędkość miejska..... 90..... :naughty: nie no w miescie staram sie tak 70-80 z górki ta
  15. normalna prędkość miejska..... 90..... :naughty: nie no w miescie staram sie tak 70-80
  16. dziekowa Bonczek a tak ogolnie to mi przez bema z kbibim przelecieliscie nie zdarzylem sie obejrzec Patryk nie wytrzymal i musial podjechac pod garaz tylko nie mow im co to za pomykadlo
  17. no wlasnie nie bo podobno jezdzisz czyms innym :gwizdanie: http://change.menelgame.pl/change_please/8323283/ ale to do audi trąciłem Cię kubkiem w co Ty grasz
  18. walekk z lewej strony jest napisany model Patryk w tym problem ze nie chce mi sie szukac chyba bede musial podjechac do gajosa i spytac
  19. wlasnie problem w tym ze nie znajduje moze ktos zobaczy w tym programie przod oslona silnika i ta mniejsza tylnia co oslania skrzynie biegow do mojego te numery
  20. chłopaki potrzebne mi: 8D0.863.823 54757-0 i 480863ZZF to sa dane z przedniej i tylnej osłony pod silnik i skrzynie do mojego modelu jak ktoś moze niech sprawdzi ile by to cenowo wyszlo. Dzięki
  21. dobre Tak ogolnie to zapraszam do Starego Pola jutro na targach sprzedaje mile widziani koledzy przy kasie Wszystkie drzewka krzewy wrzosy itp
  22. Krzysiu nie mów przyjade sami pobecza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.