Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk jak wroce z sopotu, czyli po weekendzie cos wykminie. Moze na nastepnym zlocie foty sie nowe zrobi i wtedy albo ze starych jakiegos flasha
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziekowa za spota, no i powiem ze zaczyna sie robic coraz ciekawiej z frekwencja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i nie ma h.. we wsi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam jaki najlepszy byl by olej do mojej? bo jak cos tez bym wzial tylko wtedy ile baniek i jaki trzeba by
-
xxx
jak zrobisz ją taką jak Kowi87 pokazal to szacun bedzie a tak serio to z jednej foty duzo wywnioskowac nie mozna bylo wiecej czy tylko ja mam jakies omamy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no no ja tu wszystko widze :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no i widzisz Adam kolega Ci wytlumaczyl a co do autka CRC bardzo fajy avancik dla mnie brakuje tylko dobrych felg jakis wiekszych no i na spota zawitania ja w tym tyg odpadam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
można... jeden warunek ... muszę się zmieścić czekałem na twoją wypowiedz nie no nie przesadzajmy nie jestes az taki wielki Grzegorzu... w barach [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 21:34_________________________________________________ chyba nie chcecie zebym was pocisnal bo wtedy glupio wam bedzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to umawiac sie mi w tyg ok 18 pasuje, mozna by takiego spota zrobic tam posmigac sobie troche a pozniej posiedziec i pogadac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=627427 dokladnie gdzie i co jak ktos zorientuje sie o cene to looz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dzieki adadur i voytek80
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam pytanko jaka masz wersje Etki? ta 7.0 jest w niej sedan? bo z tego co widze to tylko avant i cabrio
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam jak tam znalazles moze te numery a tak ogolnie to kto smiga klubowa s4 b6 widzialem jakas blondyna jechala z facetem chyba na elblaskich i nalepa na klapie klubowa piekne autko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale hamstwo na dzielicy sąsiadce po tym festynie energy co byl kolo basenu ktos seicento wywrocil szkoda slow taki narod tak na marginesie Adam jak mozesz zobacz mi numery tych oslon pod silnik i skrzynie biegow z gory dzieki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: jasne ze dam dopicuje ją i wtedy przyjade na zlot
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
normalna prędkość miejska..... 90..... :naughty: nie no w miescie staram sie tak 70-80 z górki ta
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
normalna prędkość miejska..... 90..... :naughty: nie no w miescie staram sie tak 70-80
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziekowa Bonczek a tak ogolnie to mi przez bema z kbibim przelecieliscie nie zdarzylem sie obejrzec Patryk nie wytrzymal i musial podjechac pod garaz tylko nie mow im co to za pomykadlo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no wlasnie nie bo podobno jezdzisz czyms innym :gwizdanie: http://change.menelgame.pl/change_please/8323283/ ale to do audi trąciłem Cię kubkiem w co Ty grasz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
walekk z lewej strony jest napisany model Patryk w tym problem ze nie chce mi sie szukac chyba bede musial podjechac do gajosa i spytac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wlasnie problem w tym ze nie znajduje moze ktos zobaczy w tym programie przod oslona silnika i ta mniejsza tylnia co oslania skrzynie biegow do mojego te numery
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chłopaki potrzebne mi: 8D0.863.823 54757-0 i 480863ZZF to sa dane z przedniej i tylnej osłony pod silnik i skrzynie do mojego modelu jak ktoś moze niech sprawdzi ile by to cenowo wyszlo. Dzięki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dobre Tak ogolnie to zapraszam do Starego Pola jutro na targach sprzedaje mile widziani koledzy przy kasie Wszystkie drzewka krzewy wrzosy itp
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Krzysiu nie mów przyjade sami pobecza
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tez za kolejnym czwartkiem