Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. 2 razy mi sie zapowietrzył.. dałem podokrecali wszystkie wężyki itp bo nic nie znaleźli ale jeszcze raz i będę wymieniał wtedy wszystkie wężyki itp
  2. jak ja Ci zaczne wytykac hehehe
  3. Adam prosba for you wez vaga jutro to sie ta przeplywke looknie, po przelotowce lekkiej w trasie juz jest jak cos pisz esa czy jak to moge wczesniej podjechac czy po zlocie
  4. no to czekamy jak zamontujesz i obadamy na spocie
  5. widze ze kolega z gronowa po egu sie wozi (kolo 11 widziany obok rynku) na spota by zawital w czwartek a nie
  6. Hawaj wal w biale felgi ale ogolnie buda kozak, jeszcze tylko silnik i bedziesz miszczem
  7. poprawka moj blad xD panele bo ja zwalony jestem po 12h dziennie roboty ;p
  8. Adam kto powiedzial ze to jest pierwsze mieszkanie ktore robimy bo juz kilka remontowalismy nawet na starowce sie trafilo A te co robimy wyglada tak: Przed W trakcie
  9. nie no az tak to nie szpachlowanie nierownosci, tapetka i jutro konczymy tapete pod oknem i kladziemy panele ogolnie jest
  10. robie z kumplem remoncik u mojej cioci wiecie tapetka i parkiecik ^^
  11. a co robisz w poniedzialek z rana? ale ok tata mi juz transport zalatwil bedzie mnie jakis opel wiekszy holowal ^^
  12. wiem Patryk ale sam tego nie bede sprawdzal bo caly uklad trzeba sprawdzic... auto w poniedzialek u mechanika na warszawska znowu musze odholowac
  13. No jakoś się zgadamy. no jesli do tej pory moje auto mnie nie... znowu sie :ranting1: zapowietrzyl..
  14. a Ty Patryk jak czytasz? oleju pyta a nie w oponach ;p
  15. kwiatko ale ze co nie tak z tym cisnieniem?
  16. adadur na fisie zeszlo spalanie do 10l po 200km w trasie wiec cos tam widac poprawe, mysle ze mozemy sie dogadac jak cos przed spotem czy po w nastepnym tygodniu jak bedzie to sie pod vag'a podlaczy, bo teraz weekend robote mam remoncik robie u cioci z kumplem
  17. no ja jestem ciekaw jak spot za tydzien wyjdzie czy tak jak teraz wpada wszyscy na 20min xD czy przyjedzie w koncu duzo osob
  18. na dni Ega chyba wroce ale takie slonce mam nadzieje ze bedzie bo chce sie opalic zdeka no i auto przesmigac troche w trasie
  19. ha nie no troche spraw trzeba bylo pozalatwiac zaleglych don't worry jutro nad jezioro zwijam to mnie widziec nie bedziesz
  20. j**any :polew: GRazny za kim Ty tam sie rozgladasz
  21. i ja co tam:D
  22. no wlasnie przy regeneracji musisz oddac stara a dostajesz w zamian nowa regenerowana tam chyba jakas, wiesz zawsze mozesz podjechac do ASO i sie spytac co znacza te oznaczenia ja wlasnie u nich gadalem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.