Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
2 razy mi sie zapowietrzył.. dałem podokrecali wszystkie wężyki itp bo nic nie znaleźli ale jeszcze raz i będę wymieniał wtedy wszystkie wężyki itp
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak ja Ci zaczne wytykac hehehe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam prosba for you wez vaga jutro to sie ta przeplywke looknie, po przelotowce lekkiej w trasie juz jest jak cos pisz esa czy jak to moge wczesniej podjechac czy po zlocie
-
[B5 AKN] Mój środek lokomocji :P
new foto 1str
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to czekamy jak zamontujesz i obadamy na spocie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
widze ze kolega z gronowa po egu sie wozi (kolo 11 widziany obok rynku) na spota by zawital w czwartek a nie
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Hawaj wal w biale felgi ale ogolnie buda kozak, jeszcze tylko silnik i bedziesz miszczem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
poprawka moj blad xD panele bo ja zwalony jestem po 12h dziennie roboty ;p
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam kto powiedzial ze to jest pierwsze mieszkanie ktore robimy bo juz kilka remontowalismy nawet na starowce sie trafilo A te co robimy wyglada tak: Przed W trakcie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie no az tak to nie szpachlowanie nierownosci, tapetka i jutro konczymy tapete pod oknem i kladziemy panele ogolnie jest
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
robie z kumplem remoncik u mojej cioci wiecie tapetka i parkiecik ^^
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja dzis w robocie bylem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a co robisz w poniedzialek z rana? ale ok tata mi juz transport zalatwil bedzie mnie jakis opel wiekszy holowal ^^
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiem Patryk ale sam tego nie bede sprawdzal bo caly uklad trzeba sprawdzic... auto w poniedzialek u mechanika na warszawska znowu musze odholowac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No jakoś się zgadamy. no jesli do tej pory moje auto mnie nie... znowu sie :ranting1: zapowietrzyl..
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a Ty Patryk jak czytasz? oleju pyta a nie w oponach ;p
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kwiatko ale ze co nie tak z tym cisnieniem?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adadur na fisie zeszlo spalanie do 10l po 200km w trasie wiec cos tam widac poprawe, mysle ze mozemy sie dogadac jak cos przed spotem czy po w nastepnym tygodniu jak bedzie to sie pod vag'a podlaczy, bo teraz weekend robote mam remoncik robie u cioci z kumplem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja jestem ciekaw jak spot za tydzien wyjdzie czy tak jak teraz wpada wszyscy na 20min xD czy przyjedzie w koncu duzo osob
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na dni Ega chyba wroce ale takie slonce mam nadzieje ze bedzie bo chce sie opalic zdeka no i auto przesmigac troche w trasie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ha nie no troche spraw trzeba bylo pozalatwiac zaleglych don't worry jutro nad jezioro zwijam to mnie widziec nie bedziesz
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
z żona heheh żart
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
j**any :polew: GRazny za kim Ty tam sie rozgladasz
-
Spoty Olsztyńskie
i ja co tam:D
-
[B6 BFC] Przepływomierz oznaczenie czym się różni
no wlasnie przy regeneracji musisz oddac stara a dostajesz w zamian nowa regenerowana tam chyba jakas, wiesz zawsze mozesz podjechac do ASO i sie spytac co znacza te oznaczenia ja wlasnie u nich gadalem