Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. :bicz3: nie no zartuje nastepny bedzie to zapraszamy __________________________________ Dzisiejszy zlot:
  2. Grzegorz w hdr mozesz to nam pokazac? nie no normalnie do Strefa Śmiechu w sam raz :gwizdanie:
  3. ja tam ustawilem auto na zewnatrz samo sie umyje od razu ale co by byla pogoda na 18 kiepskie foto bo troche poprawialem niebo itp ale moze na razie na lato cos takiego jako logo główne spotów:
  4. Mysle ze dajac dziecku jakies oryginalne imie nalezy sie zastanowic czy samemu chcialoby sie takie imie miec fajne oryginalne imie to np.: Gracjan a tak to nie wiem najlepsze są pierwsze pomysly no i tez fajnie jak imie pasuje do nazwiska
  5. konradzed looknij mojego avatar z lewej str xD dzis go wynalazlem to jest dopiero FAIL ale ja zwijam spac narq all
  6. teraz znaczek chociaz pod fele pasuje
  7. wymyślimy cos powiem wam ze i tak zaskoczony jestem, bo jak logowalem sie na forum to malo osob a teraz nagle tyle chetnych na spota
  8. GRazny kompakt czy nie ale te foty byly robione kompaktami nawet moja a u Patrykbor wyszla tak jak pisalem dlatego tak smiesznie bo fotka byla przeswietlona w kilku miejscach a wszystkie te pseudo hdr robie z jednej fotki tylko ją powielam w kilku wersjach
  9. Nie wymaga komentarza : http://www.youtube.com/watch?v=9Vlwl-761W8
  10. najwyżej damy mu kapkę różu
  11. CS3 + photomatix pro
  12. Nikon D80 (obiektywu nie pamietam bo brat ma 3 ) Canon S5 IS To są moje pierwsze takie foty więc za super nie są
  13. mega zdjęcie. jest elegancko :oklaski: dziękowa a co do koszulki to no problemo mam nadzieje ze beda sie nam dobrze nosić teraz trzeba bedzie na zime na polar zbierac
  14. zdjecie Patryka auta z ktorego robilem bylo kiepskie bo przepalone zdeka a tu moje: powoli a nasze logo niedlugo sie w hdr zrobi
  15. ale chce zeby to weszlo w seryjne miejsca :] nie potrzebuje zeby gralo jak na dyskotece tylko tak w miare Bedzie potrzebny pierścień pośredni do montażu i najrozsądniej jakiś zestaw (woofer+twetter), powiedz jaki budrzet chcesz na to przeznaczyć. jak to określisz to coś można będzie ci podpowiedzieć. Jak masz system BOSE musisz zobaczyć jak podłączony jest głośnik - tył najczęściej miały na głośnikach wzmacniaczze (aktywne) a przodem nie pamiętam.[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 08:17_________________________________________________żonka mnie prosiła by zagłosować na Żanetę W. w konkursie na tej stronie: http://www.centrumogrody.pl/2008/index.php (kliknąć należy z prawej "zostań twarzą...") jak możecie to zapraszam ... dziewczyny o coś tam walczą sensownego a nam nic nie szkodzi. Moim zdaniem ladna dziewczyna. :punk: Jak wygra to musi nam postawić jakies piwko jestem za głos juz poszedl a widze ze z jej prawej strony ode mnie nawet dziewczyna ze sql "zostań twarzą" kto to wymyslił.. Patryk coś dla Ciebie moj pierwszy hdr słaby ale dajcie mi troche czasu :gwizdanie:
  16. a ja powiem wammmm, żeeee dzis widziałem fajną panią w a4 trzeba ją zwerbować :gwizdanie:
  17. Czy mógłbyś wkleić wiarygodne źródło tej informacji? Pierwsze słyszę o takej ustawie. Obawiam się, że to jakaś legenda miejska http://www.pcworld.pl/news/332904/Telewizory.plazmowe.beda.zakazane.w.UE.html http://www.frazpc.pl/b/229705 troche tego jest nie ma sie co chłopaka czepiać ale szczerze to ja bym wybrał Plazme ^^ chociaż je więcej prądu niz LCD no ale jakos i ten ekran
  18. no ja kiedys w empiku wywolywalem najlepiej wychodza zdjecia z obramowaniem bialym do teraz ladnie trzymaja Adam a tak na marginesie to wyskakuje mi przy wlaczaniu silnika ze Serwis 1900km na malym ekranie przy zegarach o co kaman?
  19. ja zawsze chodzę na brzozową naprzeciwko hali do fuji? ja wywoluje sobie w domu a nie wywoluj w cerfurze bo nawet zdjec nie potrafia obrobic tlumoki
  20. good joke Adam zamknij ankiete we wtorek wieczor i bedzie good kazdy bedzie wiedzial co i jak
  21. Podejście nie glupie ale jak się bliżej przyjrzy sprawie to ... musi sie uczyć od nowa. Choć jak się robi to co się lubi to i człowiek szcześliwszy co prawda troche sprzętu brat mi zostawil mam blende, statyw i ringa do efektu gwiazdek w oczach jeszcze aparat i mozna bajere robic
  22. tzn na razie rozgladam sie za biurem projektowym zeby nawet staz zalapac, bo chcialbym w fachu pracowac, wiecie projekt ogrodow itp. ale gdzie pisze to mowia ze juz maja albo ze na staz nie potrzebuja obecnie... jak nie dostane roboty w E-gu w kierunku to wtedy zaczne szukac czegos dobrego i dobrze platnego bo za lada w mc'd nie chce robic ogolnie studia i tak robic chce zaocznie wiec caly tydzien mialbym na robote a sobota i niedziela tylko study :gwizdanie:
  23. w koncu 150 kucyków to jest cos dla mnie i tak juz jakos za mało muł taki sie robi ty grabisz se :gwizdanie: ze ja niby adadur i tak ostatnio pod wrazeniem bo na obrotach 3800+ jeszcze cisnienie ma wiesz do 4200 dalej przyspiesza jakas bestia sie w nim budzi no ale 1,9 nie powiem ze po "c*pie" bylby w sam raz ogolnie roboty szukam
  24. widze ze dzisiaj zamułka wszystkich chwyciła to ide spac jak nie ma z kim pisac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.