Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:bicz3: nie no zartuje nastepny bedzie to zapraszamy __________________________________ Dzisiejszy zlot:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzegorz w hdr mozesz to nam pokazac? nie no normalnie do Strefa Śmiechu w sam raz :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tam ustawilem auto na zewnatrz samo sie umyje od razu ale co by byla pogoda na 18 kiepskie foto bo troche poprawialem niebo itp ale moze na razie na lato cos takiego jako logo główne spotów:
-
Jakie imie dla syna/córki ?
Mysle ze dajac dziecku jakies oryginalne imie nalezy sie zastanowic czy samemu chcialoby sie takie imie miec fajne oryginalne imie to np.: Gracjan a tak to nie wiem najlepsze są pierwsze pomysly no i tez fajnie jak imie pasuje do nazwiska
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
konradzed looknij mojego avatar z lewej str xD dzis go wynalazlem to jest dopiero FAIL ale ja zwijam spac narq all
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
teraz znaczek chociaz pod fele pasuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wymyślimy cos powiem wam ze i tak zaskoczony jestem, bo jak logowalem sie na forum to malo osob a teraz nagle tyle chetnych na spota
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GRazny kompakt czy nie ale te foty byly robione kompaktami nawet moja a u Patrykbor wyszla tak jak pisalem dlatego tak smiesznie bo fotka byla przeswietlona w kilku miejscach a wszystkie te pseudo hdr robie z jednej fotki tylko ją powielam w kilku wersjach
-
Strefa Śmiechu
Nie wymaga komentarza : http://www.youtube.com/watch?v=9Vlwl-761W8
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
najwyżej damy mu kapkę różu
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
CS3 + photomatix pro
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Nikon D80 (obiektywu nie pamietam bo brat ma 3 ) Canon S5 IS To są moje pierwsze takie foty więc za super nie są
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mega zdjęcie. jest elegancko :oklaski: dziękowa a co do koszulki to no problemo mam nadzieje ze beda sie nam dobrze nosić teraz trzeba bedzie na zime na polar zbierac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zdjecie Patryka auta z ktorego robilem bylo kiepskie bo przepalone zdeka a tu moje: powoli a nasze logo niedlugo sie w hdr zrobi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ale chce zeby to weszlo w seryjne miejsca :] nie potrzebuje zeby gralo jak na dyskotece tylko tak w miare Bedzie potrzebny pierścień pośredni do montażu i najrozsądniej jakiś zestaw (woofer+twetter), powiedz jaki budrzet chcesz na to przeznaczyć. jak to określisz to coś można będzie ci podpowiedzieć. Jak masz system BOSE musisz zobaczyć jak podłączony jest głośnik - tył najczęściej miały na głośnikach wzmacniaczze (aktywne) a przodem nie pamiętam.[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 08:17_________________________________________________żonka mnie prosiła by zagłosować na Żanetę W. w konkursie na tej stronie: http://www.centrumogrody.pl/2008/index.php (kliknąć należy z prawej "zostań twarzą...") jak możecie to zapraszam ... dziewczyny o coś tam walczą sensownego a nam nic nie szkodzi. Moim zdaniem ladna dziewczyna. :punk: Jak wygra to musi nam postawić jakies piwko jestem za głos juz poszedl a widze ze z jej prawej strony ode mnie nawet dziewczyna ze sql "zostań twarzą" kto to wymyslił.. Patryk coś dla Ciebie moj pierwszy hdr słaby ale dajcie mi troche czasu :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a ja powiem wammmm, żeeee dzis widziałem fajną panią w a4 trzeba ją zwerbować :gwizdanie:
-
Którą plazmę wybrać, a może jednak LCD ?
Czy mógłbyś wkleić wiarygodne źródło tej informacji? Pierwsze słyszę o takej ustawie. Obawiam się, że to jakaś legenda miejska http://www.pcworld.pl/news/332904/Telewizory.plazmowe.beda.zakazane.w.UE.html http://www.frazpc.pl/b/229705 troche tego jest nie ma sie co chłopaka czepiać ale szczerze to ja bym wybrał Plazme ^^ chociaż je więcej prądu niz LCD no ale jakos i ten ekran
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja kiedys w empiku wywolywalem najlepiej wychodza zdjecia z obramowaniem bialym do teraz ladnie trzymaja Adam a tak na marginesie to wyskakuje mi przy wlaczaniu silnika ze Serwis 1900km na malym ekranie przy zegarach o co kaman?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
również zapraszam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja zawsze chodzę na brzozową naprzeciwko hali do fuji? ja wywoluje sobie w domu a nie wywoluj w cerfurze bo nawet zdjec nie potrafia obrobic tlumoki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
good joke Adam zamknij ankiete we wtorek wieczor i bedzie good kazdy bedzie wiedzial co i jak
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Podejście nie glupie ale jak się bliżej przyjrzy sprawie to ... musi sie uczyć od nowa. Choć jak się robi to co się lubi to i człowiek szcześliwszy co prawda troche sprzętu brat mi zostawil mam blende, statyw i ringa do efektu gwiazdek w oczach jeszcze aparat i mozna bajere robic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tzn na razie rozgladam sie za biurem projektowym zeby nawet staz zalapac, bo chcialbym w fachu pracowac, wiecie projekt ogrodow itp. ale gdzie pisze to mowia ze juz maja albo ze na staz nie potrzebuja obecnie... jak nie dostane roboty w E-gu w kierunku to wtedy zaczne szukac czegos dobrego i dobrze platnego bo za lada w mc'd nie chce robic ogolnie studia i tak robic chce zaocznie wiec caly tydzien mialbym na robote a sobota i niedziela tylko study :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w koncu 150 kucyków to jest cos dla mnie i tak juz jakos za mało muł taki sie robi ty grabisz se :gwizdanie: ze ja niby adadur i tak ostatnio pod wrazeniem bo na obrotach 3800+ jeszcze cisnienie ma wiesz do 4200 dalej przyspiesza jakas bestia sie w nim budzi no ale 1,9 nie powiem ze po "c*pie" bylby w sam raz ogolnie roboty szukam
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
widze ze dzisiaj zamułka wszystkich chwyciła to ide spac jak nie ma z kim pisac