Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. w koncu 150 kucyków to jest cos dla mnie i tak juz jakos za mało muł taki sie robi
  2. co tam bobki
  3. 1.8T widze a juz sprawdzane jak chodzi? fajna buda musi byc
  4. co z tym vagiem to zgadzam sie bo mi cos nadal nie chwyta od razu paliwa tylko zamuł na początku i musze go na gazie przetrzymać a to nie zdrowe od razu na wysokie obroty walić
  5. a reszta E-g? toć to nie możliwe a gdzie oni wszyscy są
  6. własnie jakos ostatnio sie cicho zrobilo :gwizdanie: Adam a jak z ta ankieta bo w sumie wybrac by sie mozna na tego grila, a na razie sa glosy na hale
  7. to widze ze mój starszy nie jest samotny nie przejmuj sie to jeszcze nie tak duzo
  8. co to za "SZ" na końcu... maturzysto? są jakieś rajdy kiedyś? bo fajnie było Adasiowi zawieszenie dobijać hehe tak specjalnie a co do zawodów jak coś będę wiedział to dam znać wcześniej, zresztą Adam dostał taka rozpiskę co gdzie i kiedy
  9. GrzegoSZ spać o tej porze a nie
  10. Moda na suknie : jak było to nie zauważylem
  11. Polecam nocny odcinek "mody na suknie"
  12. patrykbor, lifter wy tez na spocie odbieracie koszulki?
  13. wlasnie cos za duzo jest tych osob wszyscy tacy chetni a tu na spocie bedzie znowu z 6-8 furek
  14. wiedzialem ze znajdzie sie ktos kto jest nie wyedukowany i zle zinterpretuje moje slowa...* *zart to jeszcze pare wrzucam: stonefaceand terminal - stardust (club mix) - asot Andy Moor - Fake Awake (The Blizzard Remix) Dash Berlin - Till the Sky Falls Down Orjan Nilsen - La Guitarra Starchaser feat. Lo-Fi Sugar - So High (Martin Roth Remix)
  15. ja jestem za albo sie pojedzie do pasłęka tam na tego grill'a co proponowal lifter to koszulki wezme na spota
  16. felgi pomaluj jeszcze dokladki w kolor i szybki sciema halogeny takie sobie
  17. Polecam jak ktoś lubi stare klimaty z nutka nowych, kumpla secik http://www7.zippyshare.com/v/22455014/file.html a cerB Vocal
  18. ja ale po 10 A tak z innej beczki Buszek jak tam nasze koszulki wlasnie je odebralem adadur - oplacona do odebrania patrykbor - oplacona do odebrania lifter - 22zl i do odebrania to tera tylko dac znac kto i jak odbiera
  19. a gdzie te 15 osob na spotach jest
  20. to sie nazywa integracja :kox: ale zazdrosny sie juz odezwal :gwizdanie:
  21. jeszcze coś tam cieknie, musze dokladnie poszperac ja nie jade bo nie ma juz miejsc a ogolnie jestem empty nawet mnie na oponki nie stac jeszcze a co dopiero wyjazd wpadaj z ekipa 28 maja na grill'a
  22. każdy sam żarło kupuje tylko wezmiemy grill, jakies siedziska czy stolik, tacki itp i bedzie nie spot a zlot
  23. w mieście i tak szybko sie nie da jeździć, bo wiadomo jak to nasi drogowcy światła ustawiają.... u nas w E-gu zielona fala przy dobrej prędkości to marzenie każdego kierowcy a tak serio ja czasami jeżdżę na 3 biegu 50km/h ale chyba dlatego ze uwielbiam głos V6 :gwizdanie:
  24. ja nie wyobrazam sobie ekonomicznej jazdy w silniku 2,5TDi jezdze w miescie roznie ale powyzej 1700obr/min staram sie trzymac auto i nawet wtedy pali mi ok 9,3 litra/100 tego silnika nie mozn męczyc wg mnie zamulaniem
  25. Również polecam Slumdog Millionaire 2008 , a także: Mirrors 2008 Pathology 2008 Sierociniec The Unborn natomiast: Green Street Hooligans 2 <-- żadna rewelka, cała akcja w więzieniu, a przecież to Street Hooligans... Kochaj i tańcz <-- z dziewczyną owszem, ale i tak kamerzysta dał ciała i nie pokazał tego co w tańcu najważniejsze (dynamiki,ruchu etc.)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.