Treść opublikowana przez Buszek
-
[B5 AHH]
no zdjecia swietne ja proponuje cyknij w tamtym krajobrazie jakies ladne bez przerobek i na konkurs wal czekamy na foty wnetrza i przerobki jakies :>
-
[B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Trzeniu moja ulubiona b6 wiadomo ten silnik i kolor
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie no wiesz juz wystawione ocenki to kto by chodzil ok zwijam bo pada(m) za oknem xD
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a wiesz własnie sie zastanawiam co by to mnie szkoła chociaz jutro na chwile zobaczyła
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a sie stary odezwal przepraszam wujku ale masz zielone kółeczko pod nickiem myślalem że dozwolone dla wszystkich ogladanie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie wiem pochwal sie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no właśnie teraz to ja powinienem Cie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
śpita?
-
Miss dziur
głos oddany ale kolezanka mogła do elbląga przyjechac tutaj to by miała pole do popisu normalnie dziurdamer
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no ja tutaj z chlopakami od jakiegos czasu juz zapodaje ogolnie to tu bka jest ale zaras sie klade w sumie to juz ide milej nocy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
so tam xD
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
własnie tak kminie co wy na tym grilu robiliscie taka pogoda niby slonce a wiatr
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
fotki super i autko tez sie fajnie prezentuje tylko powiedz jaki ty masz w koncu kolor bo na jednych fotach czarny a na innych jakis taki fiolet ciemny
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
aaa chyba że GRazny coś dla Ciebie: http://www.allegro.pl/item607768235_zestaw_grill_atrapa_audi_s4_a4_01_04_s_line_black.html i tylko w czerń Twoja niunie albo biel
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co tu taka cisze :gwizdanie:
-
Konkurs fotograficzny - prośba o oddanie głosu
poszło
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a gdzie patrzec na tego tom77 aukcje?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adadur a co zamawiasz? może ktos chce kupić felgi 15" audi oryginalne takie jak mam na letnich Patrykbor jak dojda to flaszka for you i dziekowa :decayed: teraz tylko odkladam jeszcze na oponki 215 albo 225
-
[2.5TDI] Czyszczenie przepływomierza
witam pytanko takie poniewaz auto zaczęło mi palic z 8l ponad 9l, zrobilem z ojcem mechanikiem tak jak tu czyszczenie przepływomierza wg wskazan... i teraz jest inny problem spalanie nic nie spadlo myslelismy ze moze byl brudny i zle mierzyl, a teraz jak odpalam auto musze przytrzymac na gazie z 1min bo nie dostarcza paliwa potem dopiero obroty rosna i auto rusza co moze byc nie tak?
-
[ALL B5] Audi A4
nawet nawet sie prezentuje na tych zderzakach itp tylko grill nie i zmien lampy tylnie na polift bo te sa kijowe a zdjecia moglbys wrzucić wyrazniejsze bo tu nawet nie widac jakie masz przednie lampy ale chyba stare to tez zmien
-
[B5 ABC] Moja A4 2.6 v6 Piękna i Bestia :)
racja sciema szybek, zmienic lampy i przod i tył, felgi kozak i ja bym jeszcze grill zmienil bo ten nieciekawy jest a tak to zacna furka
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ja wiem od yaris'a
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jakims sprayem do elektryki takim jak na forum napisane ta historia czyszczenia (fotostory) i pendzelkiem miekkim a potem powietrzem dokladnie jak na forum napisane w tych 3 miejscach.. i d*pa że tak powiem bo jak go odpale musze przytrzymac na gazie zeby zaskoczylo i przeplyw paliwa byl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ostatnio to nawet częściej jeżdżę raczej a to on zepsuł bo jemu sie zachciało ja pomogłem tylko kupić środki do czyszczenie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chyba bedzie trzeba bo to troche dziwne a po przeczyszczeniu spala dalej ponad 9 a palil 8