Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. Buszek odpowiedział(a) na DW_Guzman temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no zdjecia swietne ja proponuje cyknij w tamtym krajobrazie jakies ladne bez przerobek i na konkurs wal czekamy na foty wnetrza i przerobki jakies :>
  2. Trzeniu moja ulubiona b6 wiadomo ten silnik i kolor
  3. nie no wiesz juz wystawione ocenki to kto by chodzil ok zwijam bo pada(m) za oknem xD
  4. a wiesz własnie sie zastanawiam co by to mnie szkoła chociaz jutro na chwile zobaczyła
  5. a sie stary odezwal przepraszam wujku ale masz zielone kółeczko pod nickiem myślalem że dozwolone dla wszystkich ogladanie
  6. nie wiem pochwal sie
  7. no właśnie teraz to ja powinienem Cie
  8. Buszek odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lifestyle i Hydepark
    głos oddany ale kolezanka mogła do elbląga przyjechac tutaj to by miała pole do popisu normalnie dziurdamer
  9. no ja tutaj z chlopakami od jakiegos czasu juz zapodaje ogolnie to tu bka jest ale zaras sie klade w sumie to juz ide milej nocy
  10. własnie tak kminie co wy na tym grilu robiliscie taka pogoda niby slonce a wiatr
  11. fotki super i autko tez sie fajnie prezentuje tylko powiedz jaki ty masz w koncu kolor bo na jednych fotach czarny a na innych jakis taki fiolet ciemny
  12. aaa chyba że GRazny coś dla Ciebie: http://www.allegro.pl/item607768235_zestaw_grill_atrapa_audi_s4_a4_01_04_s_line_black.html i tylko w czerń Twoja niunie albo biel
  13. a gdzie patrzec na tego tom77 aukcje?
  14. adadur a co zamawiasz? może ktos chce kupić felgi 15" audi oryginalne takie jak mam na letnich Patrykbor jak dojda to flaszka for you i dziekowa :decayed: teraz tylko odkladam jeszcze na oponki 215 albo 225
  15. witam pytanko takie poniewaz auto zaczęło mi palic z 8l ponad 9l, zrobilem z ojcem mechanikiem tak jak tu czyszczenie przepływomierza wg wskazan... i teraz jest inny problem spalanie nic nie spadlo myslelismy ze moze byl brudny i zle mierzyl, a teraz jak odpalam auto musze przytrzymac na gazie z 1min bo nie dostarcza paliwa potem dopiero obroty rosna i auto rusza co moze byc nie tak?
  16. nawet nawet sie prezentuje na tych zderzakach itp tylko grill nie i zmien lampy tylnie na polift bo te sa kijowe a zdjecia moglbys wrzucić wyrazniejsze bo tu nawet nie widac jakie masz przednie lampy ale chyba stare to tez zmien
  17. racja sciema szybek, zmienic lampy i przod i tył, felgi kozak i ja bym jeszcze grill zmienil bo ten nieciekawy jest a tak to zacna furka
  18. jakims sprayem do elektryki takim jak na forum napisane ta historia czyszczenia (fotostory) i pendzelkiem miekkim a potem powietrzem dokladnie jak na forum napisane w tych 3 miejscach.. i d*pa że tak powiem bo jak go odpale musze przytrzymac na gazie zeby zaskoczylo i przeplyw paliwa byl
  19. ostatnio to nawet częściej jeżdżę raczej a to on zepsuł bo jemu sie zachciało ja pomogłem tylko kupić środki do czyszczenie
  20. chyba bedzie trzeba bo to troche dziwne a po przeczyszczeniu spala dalej ponad 9 a palil 8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.