Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tylko zartowalem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na tej fotce to powinna zrobić jak na tej reklamie: http://www.youtube.com/watch?v=dJ9tA6wWPLw&feature=related :polew:
-
[ALL B5] Przeróbka przodu na B7
dokladnie okropnie ten zderzak wyglada
-
Prośba o opinie
jak masz takie drogi u siebie jak na warmi i mazurach to 16 były by ok chociaz nie powiem 17 też rade powinny dawac wzorki fajne mi sie podoba nawet ten 1 wzorek ale wal w 17tki :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
PIĄTEK 03.04.09 godzina 17:00 zapewne pod Nowa Hala na ul.Grunwaldzkiej ale dokładnie info bedzie w pierwszym poście pod banerem naszych spotów żuławskich.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ni ma najblizej trójmiasto jeśli chodzi o taka stała ponoc, a jak kolega poczyta forum to cos sie kroi w olsztynie
-
Spoty Olsztyńskie
moja ciekawość tez mnie zzera
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
u nas jakoś nie poszło ostatnie spotkanie z Audi 80 dlaczego było całkiem OK poprostu chłopaki z A80 już się też trochę znali i mieli swoje tematy my swoje Buszek pompki centralnego mają oznaczenia starsze: 4A0862257 + różne literki na końcach w zależności od nr VIN i wyposarzenia (z alarmem lub bez), od 1998r: 8L0862257G po lifcie w 1999r: 8D0862257, 8D0862257D, ale raczej bez literki bo z literką tyczy wersji z inną czestotliwośćią otwierania i chyba nie na rynki europejskie, są jeszcze z M i E na końcu ale to dla Japonii i GB. dziekowac adadur :> brata koledze w gda sie wlasnie ta pompka zepsula czy cos, cos gadal ze jakas blaszka tam sie spalila
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
patrykbor u nas chociaz na spocie jest same a4 a nie 80-tki a6 itp wiesz jak bylo jak jeszcze 80-tki byly to co by bylo jakby jeszcze ekipe zebrac a6 czy a8
-
Spoty Olsztyńskie
no no jak cos zbierzesz od nich w kaletce 4lo nie wybieram mam wesele kuzynki na ślasku akurat
-
Spoty Olsztyńskie
to trzeba odpowiedni odnosnik wybrac ten URL ale na forum nie przesle bo pokazuje odrazu ten banerek musialbys na pw napisac maila i bym przeslal ale proponuje ze jak cos sklecicie ze zdjec to sie je jakos obrobi i zrobi dla waszego cos podobnego
-
Spoty Olsztyńskie
4lo jesli chodzi o kolegow z tricity to nasz projekt ich tez zainspirowal a prawa autorskie tak po znajomosci moge wam cos sklecic jak ladne zdjatka przeslecie wkoncu z tego samego wojewodztwa jestesmy :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak cos to mi tez raczej pasi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
takie pytanko do kolegow z tricity ktos sie orientuje gdzie u was mozna kupic pompke do zamka centralnego? i jaka to cena mniej wiecej? nazwe sklepu i ulice na pw jak ktos mzoe pomoc Poproszę :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GRazny jak nie bedize dzialac to sobie zostaw zawsze szpanik ze masz przyciski a kto patrzy ze dzialaja wazne ze sa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wszystko mozna ale to wiesz trzeba troche sie tym pobawic narazie poslalem takiego jak cos sie wymysli jeszcze to tez wysle lifter moj tata w lada 110 sam sobie kiedys odpial katalizator nie no a tak serio to ja nie wiem może sir adadur i reszta burżuazji pomoze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nowy avatar jak cos to na pw maile po linka, Patrykbor i jak teraz sie podoba mialy mrugac to mrugaja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
juz wsio potem są tylko te co GRazny robil kiery i jece jedna ale jakas tajemnica musi byc co tam jeszcze bylo robione trzeba jakos ludzi zachecic na nastepny
-
Strefa Śmiechu
to coś odemnie nie wiem czy było ale ja cały dzien z tego beczyłem : http://www.bighumor.pl/pokaz,film,27796,8.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
spoko to ja juz zwijam i wpadne jutro milej nocki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czyli jak podjezdzac od strony beniowskiego czy tam od frontu domu?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dobre to pytanie bylo sluchajta ja podrzuce mame tylko na 19 do pracy i przed 19 jakbym tam wparowal mala demolke wam zrobil ile tam mysliciec siedziec nad autem? a ktos wspominal o tym smarze milo by bylo jakbym na kapke do drzwi tez sie zalapal
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak co tylko proponuje pozawozic was moge wiec dzwonic smialo, jak bedziecie robic kierownice to tez moge na harpa sie wbic jak nie przeszkadzal bym ze tak powiem popatrzec i ktos by mi wytlumaczyl gdzie sie odrazu przeplywomierz znajduje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tam abstynent jestem chodzi ze wrazie czego po co po taxi dzwonic kumpli sie od czegos ma przeciez
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tam sie nie narzucam ale jakbyscie potrzebowali pomocy to adam moj numer ma