Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. chcesz ten twój jacht sprzedać ja mam wolał bym dorwać jakas małą hehe, a co do tej skórki to świetna tylko ja za skóra nie przepadam bo d... sie odparza
  2. tak to od mojego osłonka, a tego numeru to gdzie szukac?? a o zmiane nazwy znaczy nick moge byc Buszek dla kazdego tak na mne mowia :>
  3. chłopaki patrzyłem na tą osłonę spodu dokładnie na tył co odpad to on jakiś taki inny niż te na allegro Foto: musi być taki sam? bo te na allegro nie mają takiego wyciętego trapezu i nie wiem a koleś co to zdejmował powiedział ze przód mocowania poszły dlatego tył odpad patrykbor tam kolo agromaxu nie mają netety
  4. no ja w tym roku zacząłem sie uczyć nie no wiecie matura i zawodowy to trzeba sie przyłożyć :>
  5. a GRazny dzisiaj pucowanko auta w hydropresie no no pucuj pucuj niech sie lsni ja nie wiem gdzie wy pracujecie ze was tylko na miescie widac <pan szpieg>
  6. że tak powiem jak to te twoje co masz w avatarze to możesz zapodać ceną na pw
  7. własnie adadur sie zastanawiam nad tym zamiennikiem bo widze ze w takiej samej cenie co ten pojedynczy, no ale jest z wygłuszeniem duża różnica moze byc? bo diesel jak diesel i tak go słychac no ale nie chcial bym zeby chodził jak kombajn , a na marginesie jakis lakiernik w egu co do mojego koloru by dopasowal lakier? jak pech to pech ktos mi pstryknal czym po tylnej klapie farba zerwana jakby ktos kluczykiem obtarl czy wkretakiem co prawda małe ale kiepsko to wyglada przy czerni taka 1cm blacha
  8. chłopaki zerwany dzis na drodze z wawy ten spod co mi tak wisiał, ta osłonka tylnia zostala zdjęta przez asfalcik tak lekko to ujmując moze ma ktos jakis namiar na dobry produkt na allegro z wkretami tzn potrzebny caly komplet ta duzo oslona pod silnik i mała no i + te zaczepy
  9. startujemy chłopaki ja czekam na brata z nikonem d80 i moze cos wymodze w tym miechu
  10. kolor piękny gratulacje zakupu jakies ladne fele i moze ramki chrom na szyby i bedzie
  11. ja ostatnio miałem taki sam problem GRazny, to oddałem tu obok mnie, do Dany na Piłsudskiego i identycznie jak Tobie zrobił i też 20zł więc jak coś to też Polecam a co do tego herbu to coś się wykmini
  12. ogólny z architektury krajobrazu i ekonomii ale jak zlot sie dobrze złoży to ja tez sie pisze :>
  13. ja w majówke odpadam bo matury a potem egzamin zawodowy ;( ale jak dam rade to tez zawitam jak juz ustalicie plany
  14. Fajny kolorek i te body tez w miare sie prezentuje, foteliki też , ale jak dla mnie wydech , grill i światła tył też... Środek nawet nawet jest każdy ma swój gust
  15. no adadur zapraszaj kolege na spota :> bedzie nas więcej tak na marginesie to ramki juz zalozone nawet fajnie sie prezentuja :>
  16. rowniez dziekowa za spocik, no z tymi przechodniami to bka pewnie z Faktu adadur jak cos to linki na pw z tymi wahaczami
  17. nie no smieje sie bo ostatnio jak ja wypucowałem przed zlotem to kolega ze Świnoujścia tak mnie podsumował hehe
  18. no no przed zlocikiem zeby blyszczala, a nie głaskanie no no Joke ______________ a tak na marginesie jak ktoś chce poczytać trochę: http://www.sciaga.pl/tekst/46410-47-dlaczego_pierdy_i_baki_smierdza
  19. na allegro prezentowały się ciekawiej na samochodzie to już gust właściciela...
  20. musze brata odebrac tripa do dziadków sobie zrobił na śląsk to ja czekam na konkretna godz i myśle ze chyba bedzie all pasowac ta niedziela :>
  21. to o ktorej ten spot? i ta niedziela, czy ktora? no mi tez tak pasi wczesniej kolo tej 16 bo potem musze do malborka..
  22. to może tak wstępnie to 17 tak poźno Niedziela to tak można o 16 czy 16.15 dla Tych leni po obiadowych a to o ramkach cos wiadomo już? bo z tego co patrykbor napisal to dzis chyba wysylanie mialo ruszyc to myslicie ze nasza poczta piękna da rade tak szybko?
  23. patrykbor ja mam ferie jak potrzebujesz kogoś do machania to służę pomocą, siądę na tylnej kanapie i porobie za kierunki 5 ziko za godzinę, chyba że trzeba więcej machać to 50gr za każde machniecie
  24. aha hehe tak zaproponowalem bo samochod spoko wyglada i widac ze pomysly na przerobki sa jak tak podgladam wątek no ja w swojego też bym nie wkladal ale z tym grillem srebrnym to lepiej niż wczesniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.