Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. aha dziekowa a na placyk to gdzie? i o której?
  2. Chłopaki mam do wymiany w przednim zawieszeniu banany no i te inne wahacze co tworzą cały komplet, gdzie można w e-gu dorwać tak w miarę cenowo i dobry sprzęt ktoś wie??
  3. ____________________________________________________ Odrazu piszę, że zdjęcia nie są super jakości niestety ja też byłem bez statywiku i z ręki robione, więc czekamy na kolegi z Świnoujścia fotki :gwizdanie:
  4. no no dużo sie dowiedziałem no nie powiem hehe wiecie tyle ludzi w jednym miejscu człowiek taki nieśmiały zapomniało się ale dzięki za help
  5. zgubiłem kratkę od zderzaka :( wiecie gdzie mogę do mojego modelu kupić może w egu? to kratka ta czarna lewa strona przy przeciwmgielnym polskie krawężniki :confused4:
  6. z 5 furek też da rade jakaś fajna zrobić od czego jest photoshop jak cos hehehe
  7. damy rade ja już mam pomysła na te tapetke to do zobaczenia
  8. Imię: GOSIA ? hehehe no comment a co do kolorku to bardzo ładny i zadbany ten avancik
  9. No pięknie Niech będzie że ja po Kosim a Kosi po Tobie z hondy (Volvo) się przesiedliśmy Po płytę navi już walę na pw mówisz Tomek_S4 ze masz płytę do navi? mapka polski? jak tak to też bym był chętny
  10. hehe niektóre nicki to dobre Mój nick tez jest od nazwiska, chociaż czasem niektórzy głupio pytają bo w szkole mam Buhh albo Buszek, wtedy pada pytanie czemu Buszek bo palisz? a ja wysportowany chłopak a te dwa x to tak po prostu
  11. no kilka zdjęc moge pstryknac teraz na spociku jak bedzie to wezme sprzęt i wtedy coś własnie w ps moge zrobić święta w końcu sa :>
  12. a o so dokładnie kaman alvaro może ja znajadę chwilę czasu
  13. bardzo ładna s4 ja tez nie mam mapy ( tylko niemiec jest) ale jak Ty mam przyjemność ogladania bardzo dobrze się prezentuje jak na tyle kilomentrów
  14. jeszcze powiedz że do sztychmilera tak do niego.. ale nic sie nie odzywał, jak zadzwoniłem to powiedział że nie da rady :ranting1: i samochód kolejny serwis -.- teraz na warszawskiej.. jak wydobrzeje i coś z nim zrobią to można i liczyć na mnie A prubowałeś na suwalskiej tam kolo się zna trochę na rzeczy zobaczymy co tutaj powie ale dzięki za rade, myślałem jeszcze w razie czego na grochowską gdyby jednak coś nie tak wezmę pod uwagę twoją propozycję
  15. skóreczka ładnie się prezentuje bardzo fajny silniczek, napisz czy myślisz nad jakimiś zmianami prócz tego spalania
  16. jeszcze powiedz że do sztychmilera tak do niego.. ale nic sie nie odzywał, jak zadzwoniłem to powiedział że nie da rady :ranting1: i samochód kolejny serwis -.- teraz na warszawskiej.. jak wydobrzeje i coś z nim zrobią to można i liczyć na mnie
  17. ja bym się z chęcią zobaczył poznał wkońcu elbląską ekipę a4 ale dziś tata jechał do pracy i... samochód stoi w warsztacie na odrodzenia (przyczyna samochód nie chce odpalić :/ )
  18. szkoda chłopaków z meganki no cóż, a samochodzik do kasacji a był taki ładny i 250km obili ich chyba za te mandaty
  19. zapodaj lepsze zdjęcia co do lamp przód to nie są takie złe, ale grill fakt śmierdzi tandetą
  20. bardzo ładny sedanik, jak przedmówcy jakieś felgi dobre i lampy a co do chlapaczy to po zimie zdejmij nie chciał byś widzieć teraz mojej czarnej bez chlapaczy normalnie masakra myjnia co dzień się kłania
  21. fajnie sie prezentuje ale ja nie lubię takiego tuningu audi to nie trzeba jej specjalnie dekorować jak choinki ale fajnie popatrzeć na taki tjuning
  22. Buszek odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    wygląda jak wiatrochron mi tam spojler też nie pasuje
  23. okropny taki "wiejski tuning" jak to się w naszym ojczystym języku piszę
  24. V6 to V6 bardzo ładny kolorek też mi tam i bez tej gleby sie podoba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.