Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja za wszystkich zaloze juz mam wyliczone po prostu zwrocicie mi na zlocie kase i koszulki jak przyjda to sie rozda Patrykbor 20 + 2 (rozumiem ze czarna jaki rozmiar itp tylko) adadur 20 + 2 (szara XL) lifter 20 + 2 (czarna L) http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_klubowy_stedman_black_ostatnie_6_sztuk-t53547.180.html taką zamówilłem xxl ok to tak jak napisalem wescie na jutro ja czekam na starszego i wysylam kase
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja za wszystkich zaloze juz mam wyliczone po prostu zwrocicie mi na zlocie kase i koszulki jak przyjda to sie rozda Patrykbor 20 + 2 (rozumiem ze czarna jaki rozmiar itp tylko) adadur 20 + 2 (szara XL) lifter 20 + 2 (czarna L)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty zamowiles ta czarna? jaki rozmiar itp co bym wiedzial dzis zloze mu zamowienie tzn wysle kase a no i przesylka taniej nie 2,5 tylko 2
-
Strefa Śmiechu
jak bylo to sorki ale koles wymiata
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a zaplaciles sam czy doliczyc do mojej?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
no i co tam
-
Jaka NAVI do 1000 zł - na co zwrócić uwagę ?
odzywa się głos z opcją jarko sie tak ładnie stara to proszę poczytać http://www.a4-klub.pl/smf/test_nawigacji_z_mapami_europy-t73208.0.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam moja koszulka tez dopiero od 16 bedzie chyba ze czekamy i najwyzej jedna osoba zalozy wysla paczke a potem kazdy przy odbiorze zwrot kasy __________ Tak na marginesie sprzedam Sony Ericsson'a k850i *gwarancja kolo roku jeszcze (w rtv euro agd) *bez sima *aparat 5mega pixeli *daje wszystko ladowarke, sluchawki, papiery, pudelko tak jak kupiony w sklepie + 1gb karta Wklejam tu bo zalezy mi sprzedac w egu a nie wysylac itp Moze macie znajomego czy sami byscie chcieli, o cene na pw.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam to Twojego t-shirta doliczyc do tej samej przesyłki? mysle ze w srode bym zlozyl zamowienie wiec do jutra zbieram jeszcze a wtedy na czwartek byscie kase wzieli byly by wtedy 4 koszulki wiec po 2,5zl wychodzi przesylka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bonczek śledź wątek ale myślę ze tak jak wszyscy napisali spot 14 maja (czwartek) godz 18.00 przy nowej hali zapraszamy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dokladnie to Adam ustaw na ten czwartek kto bedzie to będzie zwiększ trochę czcionkę dnia i godziny spotkania a na spocie ustali się jakiś dzień w miechu i będziemy sie widywac w ustalony dzien
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No ja jestem za czwartkiem powiedzmy godz 18 co by każdemu pasowało i w sumie tak mógłby zostać czwartek , bo jak piszecie piątki to robią się dni wyjazdowe.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ok to daj znać co z ta koszulka tylko jakbyś dal tak do piątku to jarko w sobotę następna by wyslal bo wiadomo jeszcze kasę trzeba mu wysalać a co do czwartku to myślę ze lepiej zamiast w piatek ten to w czwartek chyba nie ma różnicy tylko powiedzmy godzina 18 bo niektórzy maja prace tez
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no tak Grzegorz nowy sprzecik to teraz szaleje hehehe zobaczymy na miejscu o
-
Strefa Śmiechu
Przychodzi 4 letni Jasiu do taty i pyta: - jak ja się znalazłem na świecie? Tata tak myśli co mu powiedzieć. - Jasiu, bocian cię przyniósł. Jasiu: - tato, czemu ty jesteś taki głupi? Tata: - Jasiu, dlaczego tak brzydko mówisz? Jasiu: - bo my mamy taką fajną mamę a ty pier**lisz bociany? :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
lifter pisalem z jarko i koszulki i tak by wyslal dopiero w nastepna sobote wiec jak cos to byly by pewnie po spocie dopiero nastepny tydzien wes kase na zlot a ja Ci podrzuce czy na pwsz czy gdzies jak przyjdzie koszulka, co do pleneru w pasłęku i spota myśle ze można cos wykminic tylko chyba nie ten spot a kolejny bo to wiadomo wiecej fur i zeby wiecej osob pasowalo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to ja poproszę http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_meski_fruit_of_the_loom_black-t78776.0.html w rozmiarze L. rozliczymy się w piątek na spocie moze byc tak ze byly by dopiero po spocie bo ja biore tą nową jakąś i bedzie szla jedna paczka dalej bys sie pisal? podzucil bym Ci przy okazji ją wtedy czy gdzies na miescie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
GRazny ale zawsze mozna u jarko zamowic tez inne mysle ze by wyslal w jednej przesylce wiec tak pytam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4-klub.pl/smf/tshirt_meski_hanes_fitt_stripe_tylko_48sztuk-t78781.0.html pisał by się ktoś jeszcze? bo tak fajna jest i kminie czy sam zamawiać czy ktoś by jeszcze brał
-
Jaka elektryczna maszynka do golenia?
tak na marginesie ja polecam każdą Braun'a powyzej 200zl sam używam i jest
-
Jaki prezent dla chrześniaka ?
Kupuj PS3 jesli z finansami nie jest zle bo wiadomo gry oryginalne ale za to jaka moc tych gier Kup zestaw np PS3 z zestawem gier czy z pilotem są, z kierownica może też znajdziesz Polecam grę GRID :gwizdanie: A jeśli nie ma funduszy na oryginalne gry, bądź by nie było to xbox 360 PSP też jest fajne ale wiadomo z takim dzieciak moze latac po miescie i mogą mu gwizdnąć :gwizdanie: Ostatecznie kup Wii
-
Mustang Bullitt
bryka kozak w Egu jeżdżą 2 mustangi jednego typa koleś ma firmę ASJ i sprowadza sprzęt z USA więc jak coś wal do niego nie pamiętam tylko jakie ale jeden taki bordo a drugi czarny z białymi dwoma pasami
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Alvaro to przeczyta i sam wpadnie
-
Strefa Śmiechu
:polew: rozumiem ze moje 2,5tdi ze znaczkiem s4 to naprawde s4 :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hehe dzięki dzięki wczoraj sie dowiedziałem dopiero że znasz Anke a reszta na razie to pisemne byly wiec czekam na wyniki jeszcze gera angol ustny i infa przede mną _____ no własnie Patryk ja też czekam na fotki kiedy wrzuci