Treść opublikowana przez Buszek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
z mazowieckiego jak w marcu smigalismy.. fotka z przodu ale babka powiedziala ze tata jest wlascicielem i on jak nie wiadomo kto prowadzil odpowiada foto rozmazane jest ale rejestracje ponoc widac bylo i patrzylem ze w marcu ta trasa lecielismy ehh szkoda gadac... oponki chyba beda pozniej ;(
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew: :polew: :polew: a tam Adam odrazu z naszych pamietaj ze Alony auto wymieka przy moim :gwizdanie: co tu sie łudzić nie no zart Alona chyba sie nie gniewasz :decayed: ja dla Twojej fury mam pełen podziw ok zwijam narty [br]Dopisany: 07 Maj 2009, 00:13_________________________________________________Adam mieliscie racje co do tego wezwania rozmazane ale pkt zalapal szkoda gadac ile... mama tylko mowi ze sprzedajemy samochod wkreca ale jest niezle wkurzona
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wiesz czy Paździoch czy nie ale nie jednego wymiecie na szosie ale nastepnym razem tą podsufitke Ci wymontuje i u siebie zaloze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
powiem Ci ze musze wlasnie zobaczyc bo w garazu to samo jest to cos z przodem pokrywy zaworo bo juz patrzalem ale damy radę widocznie cos dalej jest ne tak dziękowa za spota to się nazywa witaj w kręgu właścicieli 2,5 tdi ja całą pokrywe wymieniałam łacznie z uszczelką od spodu a pozniej sie okazalo, że jeszcze przez oring kapie od filtru oleju :wallbash: ale tak ogolnie to na samochod nie narzekam pomimo ze wymieniany przez rok był pasek rozrzadu, termostat, wahacze, sterownik pompy wtrysku... bla bla bla a tak to nie szwankuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
powiem Ci ze musze wlasnie zobaczyc bo w garazu to samo jest to cos z przodem pokrywy zaworo bo juz patrzalem ale damy radę widocznie cos dalej jest ne tak dziękowa za spota
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
również dzięki też w domu a tam pizza nie zdrowa ale kozak była teraz w ramach rewanżu zapraszamy do ega hehe Pzdr dla siostry bliźniaczki
-
Strefa Śmiechu
Nie wiem czy było ale macie: a drugiego na pewno nie było to coś posiada moja babcia w łazience uwaga REAL FOTO :polew: :
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w sumie racja ale wlasnie od tego jestescie zeby kolezance pomoc
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pre_pl ja tez mam taki jak ona z zawiasem 1BE i wcale nisko nie siedzi a wrecz przy dobrych kapciach bedzie slicznie wygladac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w ogole w srode jak bylem w gda bylem po ta zaslepke w aso 45zl za zagruntowana chcieli i jeszcze musial bym przyjechac w poniedzialek po nia chyba jednak poszukam jej w tym samym kolorze na szrocie albo aaallegro
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jak cos w srode też bym sie pisał tzn bede napewno jechał ale to zalezy od matury wiecie jak wynik bedzie kiepski to nie liczcie na mnie :gwizdanie: ale trzymajcie kciuki zadzwonie do Patryka w srode tak po 15 i dam znac
-
[B5 ALG] Audi A4 2.8 30V ALG
bardzo ładne i zadbane autko kolorek wiadomo felgi też ciekawie sie prezentuja, ale moim zdaniem tylne lampy i te diody dawaj srodka foty bo widze ze biala skorka i jakie plany itp :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dokladnie pozniej napisze jak tata przyjedzie ktora godzina gdzie co i jak bo ja nie pamietam ______ 9maja (sobota) na godz 9 na Wojsku ulica Królewiecka nie to wojsko gdzie basen jest kryty tylko z drugiej strony brama naprzeciwko wjazdu na basen delfin takie czołgi maja małe na bramie 16maja (sobota) na godz 9 w WORDzie to juz wiadomo gdzie Na zawody musi być kierowca + pilot wezcie jakies kartki do pisania dlugopisy linijke przydadza sie do rajdu przypominam na orientacje, dodatkowo kierowca robi sprawnościowy sprawdzian autem na czas i podczas rajdu są dwa przejazdy, na pierwszym dostaje sie testy BRD. Jesli bedziecie pewni ze przyjedzie ktos z was dajcie wczesniej znac to was zapisze wczesniej, bo inaczej to sami przed zawodami musicie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to sie cieszyć tylko a nie kasa z nieba sie nie bieżę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kbibi powiedz gdzie stoi potrzebna mi zaslepka od sprysku wiem ze jezdzil klon po egu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zobaczy dopiero na aucie pewnie a nauka szkoda gadac.. wlasnie zwijam i znowu do poduchy najgorzej polak ustny bo trze wykuc na pamiec wiec narty
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
własnie sie sluchalo ale sie zapomnialo ale mina byla ich najlepsza jak mijalismy zerwali za nami chyba z kilka minut zanim dogonili ale jest looz mama tez ma beke tylko kaska i punkty :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Historia tak brzmi: lecielismy sobie koło 200km/h z takim kolesiem z a8 raz my pierwsi potem on i pod łodzia wyprzedzamy czarnego passata on 100 a my prawie 200 jak za nami wycial a powyzej 51km/h jest 10pkt mama wie panowie Policjanci sie jarali autem pytali ile kucykow a starszy de best: a nie widać było no i podroz miala byc taniej niz pociagiem a wyszlo jakbysmy pociagiem jechali Patryk mama wie siedziala z tyłu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co tam z oponkami jednak poczekam mialem sie odkuc ze starszyma tu 10pkt zalapal :polew: taki jest
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
6maja maturka.. ;( polski ustny ehh ja jeszcze pomysle zobacze moze tak byc ze w ostatniej chwili z wami sie zabiore Patryk brak czasu z galeria obecnie musicie mi to wybaczyc po maturach rusze to
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Alona no my nie damy rady nie wierzysz w nas wbijemy sie wszyscy do Patryka w auto co by taniej za wache wyszlo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no ja chce jeszcze prócz felg wpakować body s4 i w progi te listwy z s4 ale kasa i czas pozyjemy zobaczymy :gwizdanie: a foteliki moze kiedyś jakaś al-cantara felgi moze po maturze juz na aucie beda
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hehe to teraz po rejstracji chociaz ktora to :gwizdanie: Adam racja jakbys blizniaka postawil juz wiem ktora :> ale srodek serio ladna skorka ale ja tam skory nie lubie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
po fotach widze ze wypad udany no i mało was wcale nie było ktora furka wygrala puchar :gwizdanie: chwalic sie