Treść opublikowana przez Buszek
-
[B6 BFC] Przepływomierz oznaczenie czym się różni
u mnie w B5 różnilo sie literka B albo BX, BX to sa "ponoc" po regeneracji wiec moze poczytaj cos o tym mysle ze to moze byc cos podobnego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jutro po egzaminie jak auto odbiore to pobawie sie, bo teraz nie mysle (czyt. jak zawsze)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no co dobrze jest co nie no a nie mam racji napisalem przeciez ----> nie no trzeba marzyc a nie byc pesymista
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na jajka sobie zawiesze nie nie chce mi wystarcza ramki i klubowy shirt no jece na zime na polar bede polowal i moze na klubowicza po jakims czasie i postach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no własnie chlopaki widze ze tam z dostaniem sie na ten rajd bez biletu to bedzie lipton a co do auta to zapowietrzone bylo.. dzis mechanik odpalil i sprawdza dalej co tam bylo nie tak i czemu zapowietrzony jutro rano wtedy odbior
-
Alior Bank - potrzebne info na temat konta
endriuu, cytuje: "moj brat mowi ze sie oplaca, oprocentowanie wynosi 8% i caly czas masz dostep do srodkow itp" sie rozpisala no ok ona by mnie w konia nie zrobila wiec sie oplaca
-
Alior Bank - potrzebne info na temat konta
endriuu kolezanki brat pracuje tam jak cos sie dowiem wieczorem napisze Ci PW jak sie nie spieszysz
-
[ALL] Dlaczego właśnie A4 ?
Miało być a3 ale kilka komisów itp i były do wyboru: golfIV, seat leon, focus no i a4 tamte mnie jakoś nie przekonały a ten ma prawie wszystko wiec no sam powiedz poza tym ta moc, silnik i ten respekt na ulicy ale chyba juz nigdy 2,5tdi bo jednak jest awaryjny konkretnie ale Audi zostaje
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
jak dla mnie dobry pomysl z przyzwoleniami przez moda przed daniem ogloszenia potwierdzenie adresu i numeru koma itp adminowi pisemnie
-
[ALL] Uwaga: oszust na forum! (niestety)
:polew: a co do tego to rtocki moim zdaniem troche Twoja wina bo pomimo zaufanego sprzedawcy towar najlepiej odbierac za pobraniem takie jest moje zdanie, bynajmniej nie wyslesz kasy i nie bedziesz sie martwil a za pobraniem i tak jak paczka przychodzi to pierw placisz potem dostajesz no ale czlowiek uczy sie na bledach zycze powodzenia w rozwiazaniu sprawy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
jezdzilem rano, pozniej auto pod blokiem stalo, ok 14 odpalam i d*pa kreci ale nie chce odpalic, nie pompuje w ogole paliwa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to sa bąbelki powietrza Adam wada fabrycza szyby rozkleiła sie, a co do auta to czekam na telefon i zobaczymy jak bedzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja dzis auto odstawilem popołudniu bede wiedzial co z nim nie tak, dam znac co i jak mam nadzieje ze mnie tam duzo nie sciagna z kasy w razie to byl jakis gorszy problem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patrykbor a w ile osob jedziecie na te mikołajki :gwizdanie: bo jakby sie miejsce znalazlo to bym tez sie wybral GRazny a Ty nam nie wklejaj zdjec szyby tylko towar jaki tam chodzi no a szyba to reklamacja ewidentna milego pobytu zycze
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
coś podpowiedziął co to może być? powiedzial zeby auto dostarczyc we wtorek, a tak to powiedzial ze przez telefon to nie wie co to moze byc bo magikiem nie jest ale tamto na gwarancji wiec zobaczy
-
[B5 AKN] Analiza nowej przepływki
lukaszr sprawdzalismy z adadur'em i zadnych bledow nie wykrywa auto we wtorek do mechanika co robil sterownik pompy paliwa bo wtedy tak samo sie dzialo tez cos z nia bylo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
auto ląduje we wtorek na warszawską do mechanika.. nie trybi ;(
-
[B5 AKN] Analiza nowej przepływki
Ok pojawił sie gorszy problem.... auto padło i nie chce odpalić ;( wtf? rozrusznik kręci aku cala noc sie dzis ladował i dalej nic... po prostu wczoraj rano odpalilem działal pojezdzilem, postal na dworzu po poludniu wsiadam i rozrusznik kreci a tu nic..
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
moja wizja to 5 ramienne 16 lub 17" felgi, ciemne szyby "light black", chromowane relingi no i ewentualnie ramki na okolo szyb ale te allegrowskie na metry mnie nie przekonuja a oryginal to troche drogo a i kierunki boczne mialy byc clear ale poczytalem i chyba jednak biale :> moim zdaniem 17", szybki ale jak nie bedziesz robil chromowanych ramek to relingi tez zostaw moze zrob jako pierwszy opcje black a no i o ile pamietam masz lampki przed liftem przod to zakladaj polift
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja bym twojego robil w czerń
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co z wami ludziska nie śpimy! jedziemy!!
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
Josh Gabriel pres. Winter Kills - Deep Down John O Callaghan feat. Lo-Fi Sugar - Never Fade Away (Andy Duguid Mix - On The Beach Intro Edit) te kawałki z płyty ASOT kozak
-
[B5 AKN] Analiza nowej przepływki
Piotruś - jak jechałem autem i robilismy logi to wlasnie nic nie czuc przy 2-3tys zadnego spadku skubany ciagnie lepiej niz wczesniej problem w tym ze tak nam logi wyszly no i te spalanie
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
na spocie już była akcja , jedziemy pod porsze centrum , Vario zagaduje ,że chce nabyć 911 a reszta opierdala po deklu do kielni...za dużo było chętnych, a po co mi 20 dekielków to moze odwiedz jakis zlomowiec moze jakas gwiazda sie rozwalila i dekielki kupisz
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
no to tam masz za 3szt 210 a jedna dokupisz w ASO