Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buszek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buszek

  1. Zostaw na wiosne, na zime nic ci to nie da tylko sola usyfisz, a jak zalozysz na wiosne to jeszcze f16mysliwiec bedzie sie wkurzal a my bedziemy miec polewe
  2. Pakuj klocki ferodo premier a tarcze to juz jakie chcesz najwazniejsze sa klocki, jak sam bedziesz wymienial kup smar miedziany posmaruj czesc pracujaca z tloczkiem, ja wymienialem z 2 miechy temu, poczatek piszczaly ale sie dotarly i teraz jest ok, mam tylko chyba jakies problemy z zaciskami bo puka cos w jednym jak hamuje na niskich predkosciach
  3. Ja tam w grudniu zmienie jak dojade do polski bo mam oponki w pl w garazu wiec licze na lad szczescia ze dojade i pogoda bedzie ok A co do azotu to zadna rewelacja, jak pisza powietrze to 78% azotu wiec nie ma co przeplacac, ja starszemu opony azotem zapodalem i wentyle ma srebrne wazne by pamietac co sie ma
  4. nie bijta sie widac ze chlopak nie wiadomo kiedy zmieni, w sumie gdyby bylo do quattro to bym sam wzial zeby ot nie bylo to h&r z 1be bedzie ok tak ma hosse88 i fajnie wyglada tylko ja bym wolal gwint
  5. na sprzedaz? nie wiem-zapytam :gwizdanie: poczekam a takie pytanie lepiej sie wziac za montaz z tata mechanikiem czy dac do zrobienia tam gdzie robia turbawki
  6. to jak wychodzi troche taniej wstawic k03 czy k03s, no i fmic czy dsmic z bex'a w b5 mozna?
  7. Buszek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    a ja zapomnialem dodac zdjecia autka ale sa dwa takie same watki i mi sie juz pierdziela a no i cultowe oponki, dokladki w kolor bialy, czarne szyby nie na max dziekowac
  8. devastation i ile mniej wiecej wychodzi taki zestawik bez programu, wszystko nowe czy od kogos nie robi roznicy
  9. Buszek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Dzięki Reniu Jak dla mnie jest ok jak dla mnie z tymi pomalowanymi dokladkami wyglada najlepiej, zeby niee bylo OT to poprosil bym moze ktos do mojej wrzucil by jakies cultowe oponki w czerni z bialymi rantami te to moje marzenie: http://img827.imageshack.us/i/h20international2007092.jpg/ albo te http://img87.imageshack.us/i/13673893nn5.jpg/ :slina: :shocked:
  10. czyli najlepiej jakie turbo zalozyc zeby tak z moca wyjsc powyzej 200km z aeb'a 150 konnego, wiadomo po programie. no i co wypadalo by jeszcze zamontowac by moc byla powyzej tych 200km ale tez nie przeciazala calego osprzetu, widzialem gdzies ze poziek ma cos na sprzedasz jakies zestawy do 1.8T jak to cenowo tez wychodzi czy ktos wie?
  11. taaaa wiedzialem ze ktos tak rozczyta
  12. w skrocie żal.pl
  13. [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 22:59_________________________________________________sie pospieszylem minute
  14. jeszcze pytanie ten Twoj sub to nokii czy bose? No i jak z wyjeciem jego, czy miales jakies klopoty?
  15. Witam jak w pytaniu, dodam ze uzylem szukajki i nie znalazlem nic. Chodzi mi czy da rade wyjac oryginalny wzmacniacz z avanta i wstawic tam jakis lepszy glosnik w miejsce ori, jesli to mozliwe to wstawic tez wzmacniacz lepszy ale wszystko w ori obudowie by bylo, nie chce zabierac miejsca w bagazniku. Da rade, probowal ktos?
  16. jaka poracha brakuje tam tylko jeszcze tych co krzycza "gdzie jest krzyz"
  17. Jak ktoś jest leniwy i nie chce mu sie pracować to jeździ na gazie za 1/2 ceny PB i tyle. bez komentarza wlasnie sie klania czytanie ze zrozumieniem widac kto nie uwazal na lekcjach w podstawowce tylko sie babolami w nosie zajmowal
  18. sprawdz na radiu czy sie nie przestawilo tylko na tylne glosniki albo zdejmij boczek zobacz czy sie nie rozpiely
  19. Dokladnie zawsze mozesz podejsc do sklepu i zobaczyc jak to gra ale moim zdaniem za 4stowki to radio godne polecenia jak cos by jeszcze w nim cie interesowalo czy jak wyglada w b5 wejdz w moja a4 mam tam fote jak jest spasowane
  20. Leniwy czy nie chodzi mi tez czy mozna wjezdzac do pierwszej strefy itp jednak to kosztuje dniowo 8f a na gazie ponoc mozna bez oplat wjezdzac, pytam mniej wiecej tez o to, bo jak nie ma roznicy to mnie butelka z gazem wali za dniowke to masz caly bak i jeszcze zostaje tylko w polsce tak ludzi okradaja
  21. http://www.autoradex.pl/index.php?location=product_info&prod_id=1785 Polecam mam takie, z montazem zaslepkami, przejsciami do anteny itp wyszlo mnie u nich 500zl, radyjko gra wysmienicie jak za te pieniadze, ciagle mam podlaczonego sticka i bez przerywow gra a no i podlaczony ory wzmak noki gra super
  22. No tak ale jak sie ma na gaz to ponoc wjazdy do pierwszych stref sa inaczej liczone itp, no i wiadomo skoro tanszy jest gaz w pl to moze i tu tanszy (czyt. Zadalem pytanie czy ktos jezdzi na gazie w uk)
  23. Spoko kazdy zahwala lpg itp ale powiedzcie mi czy ma ktos gaz w anglii w 1.8T bo zastanawiam sie czy sie oplaca jak za przecietna dniowke tankuje sie tu bak paliwa czy jest sens przerabiac ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.