Treść opublikowana przez kubix9417
-
Lampka podsufitki wlacza się pstryknieciem tylko po stacyjce
Panowie zglupialem lampki podsufitki włączaja się przyciskiem tylko po przekręceniu stacyjki o co loto? Np gdy wyciągniemy kluczyk z stacyjki lampki się zaswiecaja i za jakiś czas gasną ale ja ich później nie mogę włączyć klikam i nic... Ktoś się spotkał z takim czyms? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
Przegonilem fure i problem ustal:) dzięki Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Pur, nie pasowały otwory.. już nie pamiętam czy góra dół czy prawo lewo ale przerobił lakiernik i na kleju do szyb zamocowal Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Otwory montażowe przerabiane i były szlifowane Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Wklejam swoje firmy cetus Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka z dalsza Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
I to może być związane z tym że na zimnym szarpie? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
Cos może w tym być bo Turbo nie ruszane od wieków a autem robię coraz mniej kilometrów długodystansowych bo mam firmowe autko... A teraz tak sobie przypominam ostatnio wyjezdzalem tyłem pod ostrą górkę i nie mogłem wyskoczyć na krawężnik gdy już się to udało pamiętam dziwny smród spalonego chyba sprzęgła, pierwszy raz mi się zdarzyło mieć taki problem jak i smrod nieznany, coś moglem tam popsuć Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
Haha okej ciekawi mnie dlaczego dzieje się to tylko na zimnym silniku [emoji844] Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
Uuu to grubo lepiej już nic nie pisz bo nie pójdę spać będę próbował z tym egr i doczytalem o filtrze paliwa że on też może być winny Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
Egr mam zaślepiony przy kolektorze blaszka z dziurka fi8 jeśli to coś zmienia w twojej podpowiedzi Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Szarpanie przy ruszaniu na zimnym silniku
Witam od może tygodnia czasu zauwazylem szarpanie podczas ruszania samochodem na zimnym sikniku, jak się rozgrzeje wszystko wraca do normy. Od czego zacząć? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
No tak ale tej podkładki nie mam chyba lakiernik zgubil... Ramkę ustawiłem ale to chyba przez lekko opadniete drzwi i przez to słyszę lekki świst powyżej 100kmh. Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka W tym miejscu jest większa szpara między uszczelka Budy a rama drzwi porównując z pasażerem Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
W pasażera drzwiach występuje takie cusik Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
W drzwiach kierowcy tego brak przejmować sie? Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Podłączyłem tak jak w opisie f3 do 44 nr w skrzynce i bangla ale mam wrażenie ze fotel pasażera szybciej się nagrzewa Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Oki dziś ogarnę Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka Nic nie dało odłączenie plusa, przy okazji zrobiłem przekaźnik pod klime b7... może jednak puścić ten plus z skrzynki do F3? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Z tego opisu 2 masy pocignalem do słupka a plusy do climatrona, czyli źle? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Trochę to się mija z opisem, ty tak masz zrobione i hula?Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Pisze o plusie do climatronica czyli kostka F 3 pin który w opisie jest brany z 44 nr skrzynce bezpiecznika.. gdzieś w komentarzu przeczytałem ze ktoś brał 12v z radia żeby mieć grzane po przekreceniu kluczyka l, tak zrobiłem ale radio się wyłącza i kubly nie grzeją Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Hej, podłączyłem się z plusem pod radio i gdy włączam grzanie to radio się wyłącza a kubly nie grzeją.... jak mam się wpiac pod ten bezpiecznik? Czy nie musi być prąd pod stacyjce? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Aa no tak [emoji106] Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Tak ale nie było nic o h28/s31 Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
No 2 din A zakres temp? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Koledzy co to za klimatron? Na pewno od b7 ale nic nie mogę więcej znaleźć Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Wygłuszanie drzwi oraz poprawa seryjnego MMI audio + podświetlenie schowka
mozna re-up zdjęć od zalożyciela tematu?