Szymiczek Car Detailing
https://www.facebook.com/szymiczekcardetailing
bardzo polecam. normalne, rozsądne pieniądze.
Grzegorz oraz jego brat mają zrobione szkolenia, potwierdzone certyfikatami w garażu.
posiadają bardzo dobry sprzęt - RUPES, LARE oraz profesjonalne kosmetyki - Collinite, Poorboys, Shiny Garage ... do tego oczywiście pozostałe aktywne piany, szampony, glinki, pady polerskie, pasty, czyszczenie ekstrakcyjne, itp.
ogólnie chłopaki działają zgodnie z zasadami profesjonalnego Car Detailingu opisanego na forum kosmetykaaut.pl - tam również radzę zasięgnąć wiedzy ;-)
robiłem Q3, A6 (na ich FB są zdjęcia) A3, A4 (nie ma jeszcze zdjęć)
p.s.
co prawda bałem się oddawać do nich w/w samochody, gdyż czytając co i jak na forum kosmetykaaut myślałem, że będzie to robota z du*y - hologramy, pozostawiona pasta, przepalenia, inne .... pojechałem do Detailingservice we Wieliczce. porozmawiałem, dowiedziałem się "z czym to się je", sporo tematów poczytałem na kosmetykaaut.pl i jednak wybrałem się do Szymiczek Car Detailing.
osobiście obecnie posiadam sprzęt do mycia, ale jak na razie bez sprzętu do korekty (wolę podjechać do Szymiczków):
1. myjka Kranzle
2. pianownica PA
3. szampon - SG Bubbly
4. aktywna piana - SG Snow Foam neutral PH
5. rękawica - CarPro Wool Wash
6. ręczniki do suszenia - Fluffy, oraz inne z nazwą wlasną sklepu shiningcar z Krakowa
7. Quick Detailer - Sonax BSD
8. aplikator - gąbka dwustronna
9. do plastików i opon - Koch Chemie Plast Star
+ zapachy CaliforniaScents
jak widać w/w nie mam sprzętu do korekty - maszyny, past, padów, wosku, cleanera, odtłuszczacza, glinki ... i tam dodane.