Witam
Czy ktoś ma już zainstalowany w A4 B6 wskażnik temperatury oleju na FISIE - tam gdzie wyświetla się w automatach biegi ,bo temat się urwał może jest to niemożliwe do zrobienia
Witam
Mi też rok temu jak wracałem do domu z urlopu, w czasie jazdy zaczął szarpać i stracił moc,dobrze że to się stało pare kilometrów przed domem.Podłączenie do kmputera -1 i 3 cewka do wymiany- wypadanie zapłonów.Dzwonie do kolesia który pracuje w ASO AUDI -odrazu mówi wymień wszystkie cewki, bo zaraz padna nastepne.I od tamtej pory mama spokój
Cena wyjściowa cewki jeśli dobrze pamiętam była 140 zł za sztuke, a że dostałem taki rabat to wziąłem odrazu 4 cewki i jak napisał Mario zapłacisz tylko raz
Witam
W mojm też padły dwie cewki w czasie jazdy,zadzwoniłem do mojego kolegi z serwisiu ASO Audi i powiedział żeby wymienić odrazu 4 cewki bo przeważnie padają nastepne nr.cewek 06B 905 115 R. Kupiłem nowe 31.12.2008 i od tamtej pory zero problemów
W moim też tak było jak zgasiłem silnik coś schodziło z obrotów.Zadzwoniłem do mojego znajomego kolesia z ASO i przedstawiam sytuacje.Po krótkiej rozmowie powiedział jak to sprawdzić
Zapalić silnik z włączoną klimą i nadmuchem czyli wentylatorem i zgasić - dalej ten świst przez chwile
Zapalić silnik i wyłączyć klime i wentylator na OFF odczekać chwile i zgasić - cisza
U mnie to wentylator od nadmuhu wydawał ten świst po zgaszeniu silnika,
Na początku też myślałem że to turbo wyhamowuje i szykowałem się na naprawe-ale nie potrzebnie dzięki kolesiowi z ASO
Witam wszystkich z klubu A4.Od 6 miesiecy jestem posiadaczem A4 B6 1.8T.Po przyprowadzeniu z Niemiec serwis ASO AUDI/W przeglad,oleje,filtry+rozrząd.Od tamtej pory z Audi jestem bardzo zadowolony, zero problemów.