Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregor_es

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregor_es

  1. gregor_es odpowiedział(a) na pcmirek temat w 1.8T
    Zastanawiam się jakie macie opony... U mnie na 235/45 17 pali średnio 8l benzyny przy 100-120kmh na autostradzie. Miasto 11-12l. Teraz mam lpg i średnia wychodzi ogólna z 400km ok 10-11l. 1.8t avj 150KM. PÓki co seria bo ogarniam benzynę po nieudanym chipie., ;/
  2. Normalna, trochę jak diesel... mierzyłem ciśnienie oleju na ciepłym 1.7, to ok?
  3. Siedzi ciasno. Kurczę nie wiem w czym problem. To normalne, ze ach tak chodzą? Miałem kiedyś passata 1.8 t z przebiegiem 300tys km i tam nie wiedziałem, ze silnik istnieje.
  4. Hmm. Wymieniana miałem niedawno pompę bo poprzednia piszczała z rana. Ale raczej sa podłączone węże bo patrzyłem wczoraj od spodu.
  5. Po dodaniu gazu silnik jakby charczy, burczy, na luzie i podczas jazdy. Jechałem z mechanikiem i nie wie co to jest. Sprawdzał wydech, ciśnienie oleju, nic nie klepie na luzie, choć po uruchomieniu tylko rano potrafi czasem przez parę sekund coś postukać, żeby za moment się wyciszyć. Rozkładam ręce. Wymieniony olej (mobil 5w50), a auto jak klepało tak klepie (podczas wciskania gazu). Jazda ze stałą prędkością z lekko wciśniętym gazem daje cichszą jazdę, pod górkę jest naprawdę nieprzyjemnie, słyszę to nawet przy dość głośnej muzyce. Na luzie bez dotykania gazu silnika nie słychać, choć troszkę drży. Poduszka silnika wymieniona na oryginał z ASO. Załączam 3 filmiki: https://www.youtube.com/watch?v=W_btiWh_cbo https://www.youtube.com/watch?v=WvEY0v_etIY https://www.youtube.com/watch?v=YAWvcUp2SNM
  6. Skoro tak podchodzi sie do sprawy, wypisuje sie z listy. Umawiam sie w takim razie gdzie indziej. A szkoda. Żeby nie napisać czegokolwiek. Niech inny sie wpisze w to miejsce. Pozdrawiam.
  7. Odgrzewam kotleta dla potomnych. Brat ma ciemne w swoim bex standardowo i wyglada to jak w trumnie. Tylko chrom lub drewno. Najlepiej szczotkowany chrom.
  8. Czy we Wrocławiu mozna sie jeszcze na cos zapisać? Szukam i szukam ale tematy umierają a ja chce w końcu zrobic chipsa w avj 1.8t. Chyba ze bez promocji to jaka cena?
  9. Jestem chętny na 100% audi a4 b6 1.8t avj. Pytanie jaka cena i terminy jakiekolwiek ?
  10. mam zamiar wymienic cewki w swoim audi a4 b6 1.8t. Czy nadal robią akcję serwisową z darmową wymianą cewek? Mam oryginalne cewki, ale widzę, że z datą 2007r. (auto 2001). Miałem zamiar kupić Beru, ale jeśli jest możliwość wymiany za darmo... Pytanie czy muszę jechać do audi czy może być aso VW? W Lesznie mam tylko VW. Najbliższe audi to Poznań lub Lubin.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.