Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slaw2908

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slaw2908

  1. zawsze jeszcze mozna 215 ubrac, co nie ? ;p
  2. nie bedzie mial za ciezko sie bujac na takich laczkach? chodzi mi o to zeby sie nie spowolnil, obecnie mam 16 205/55, nie bedzie roznicy jak zaloze 17 225/45?
  3. Panowie tak jak w temacie, profil oczywiście 45 tylko zastanawiam się nad szerokością, jaki laczek byście radzili ubrać?
  4. Witam! Szybkie pytanie, tak jak w temacie. Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź.
  5. no ok klima może sie nie załączyć ale co z ogrzewaniem?
  6. Witam! Opisze dziś problem, jaki pojawił sie dziś u mojego kumpla w Audi A4 B5 99r 1.9tdi. Otóż pare dni temu wysiadl mu czujnik poziomu oleju, dzis kupilismy nowy, zalozylismy, komunikat z wyswietlacza zniknął-ok, jednak co odrazu rzuciło sie w oczy a mianowicie to ze czujnik temperatury otoczenia zwariował gdyż pokazał -27 st . Nastepnie zauwazylismy że panel klimatronika kompletnie przestał działać. Podświetlenie jest, jednak wogole nie da sie go włączyć-nie reaguje na przyciski. Po przejażdzce problem z czujnikiem poziomu oleju wrocil - no ale ok-widocznie takiej jakości teraz czujniki robią , chyba lepiej bedzie poszukac uzywanego oryginału. W kostki od czujnika temperatury otoczenia napsikaliśmy contact spray'a jednak po tym kompletnie przestał pokazywac temperature na malym fisie i dalej nie wiemy za co sie złapać? Czy czujnik temperatury otoczenia ma jakiś związek z klimatronikiem? Z góry dzięki za pomoc.
  7. szkoda : | dzięki za odpowiedzi
  8. Witam! Tak jak w temacie, czy te felgi zmieszczą sie w nadkole A4 b6?
  9. jesli tam znajdziesz to poprosze link
  10. Witam wszystkich! Nie owijając w bawełne, kiedyś natknąłem sie na ogłoszenie pewnej A4 B5 Avant, która stała na takich kołach(patrz załącznik)> Czy wie ktoś mozę gdzie takie można znaleźć/kupić?
  11. Tak jak w temacie, szukam fajnych felg, zdjęcie z google.pl, to są 17" czy 18" ?? Z góry dzięki
  12. z pewnością lepiej niż na tych 15" ale decyzja należy do Ciebie, nikt za Ciebie nie będzie kół wybierał
  13. też myśle że zwykła rurkowa powinna podejść
  14. W takim razie tak jak kolega wyżej, z nr VIN udać sie do serwisu
  15. W bagażniku na tej naklejce nie ma? Jaki rok auta?
  16. dołączam sie do tematu, dziś byłem napełnić klime i wiatrak nie rusza przy uruchomieniu klimy, po odpieciu kostki i podłaczeniu na krótko wiatraka do akumulatora normalnie działa. Co moze być przyczyną i gdzie jej szukac?
  17. kolego, nie sądze zeby przy zmianie z 15 na 16 była duża róznica w spalaniu, jeśli nawet to o jakieś mililitry także nie zawracaj sobie tym głowy i smigaj
  18. szerokość opony bym dobierał do szerości felgi, a parametry ET i J o ile sie nie myle to parametry felgi a nie opony
  19. ok, dzieki za rade, już znalazłem: -30mm
  20. a czy poza zmiana opon jest jakis sposob?
  21. Witam wszystkich, ostatnio zmieniłem moje felgi 16" na oryginalne 18" ET20, ogólnie byłoby ok gdyby nie to ze gdy wjade szybciej w jakaś dziure czy nierówność na szosie to w momencie dobicia auta przednie kola obcierają mi o błotniki i nie bardzo wiem jak to ugryźć, czy założenie węższej opony by coś dało? Opony obecnie to 225/40. co do zawieszenie to zajrzałem w przednie nadkole i oto co zaobaczyłem(załącznik). Z góry dzięki za podpowiedzi
  22. koledzy dziś zajrzałem w "nadkole" bo od początku gdy mam to auto wydawało mi się że stoi nieco niżej niż wszystkie inne seryjne no i oto co zobaczyłem(załączniki). Co mi powiecie o tym?
  23. ok, dzięki wszystkim, temat do zamknięcia
  24. 800zł za nie krzyczy i tak sie zastanawiam czy warto czy nie?
  25. jak co komu sie podoba, wróćmy może to problemu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.