Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie Odczytać Kolor Lakieru


fly07

Rekomendowane odpowiedzi

Mam auto bez książki serwisowej, wklejek pod tylną kanapą i w bagażniku nie ma. Potrzebny kod lakieru, skąd go wziąć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b8, 2010 rok.


W bagażniku na tej naklejce nie ma? Jaki rok auta?

A4 b8, 2010 rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie wlepka jest w kole. W avancie pod kanapą. Dziwi mnie ze u Ciebie nie ma. Zostaje jeszcze książka ale skoro brak, co też mnie dziwi przy tak młodym aucie zostaje tylko serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żeby auto wyjechało z fabryki/salonu bez wlepy. Bardziej zainteresowałbym się tym faktem i zbadaniem sprawy dlaczego wlepy brak niż kodem lakieru, który de facto jak już koledzy zauważyli podany zostanie w aso po numerze vin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie wlepka jest w kole. W avancie pod kanapą. Dziwi mnie ze u Ciebie nie ma. Zostaje jeszcze książka ale skoro brak, co też mnie dziwi przy tak młodym aucie zostaje tylko serwis.

Nie ma opcji żeby auto wyjechało z fabryki/salonu bez wlepy. Bardziej zainteresowałbym się tym faktem i zbadaniem sprawy dlaczego wlepy brak niż kodem lakieru, który de facto jak już koledzy zauważyli podany zostanie w aso po numerze vin.

Auto kupione z Robertem w DE, juz po raz drugi. Książki nie ma, bo nie było, a i tak książkę mam gdzieś. Mam wydruk z ASO do ostatniego dnia przed kupnem i to jest podstawa, ale tam kodu lakieru nie ma. I jeszcze raz: wlepek pod siedziskiem i we wnęce nie ma. Dywagacje czy bite czy nie, NIE wchodzą w rachubę: NIE BITE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie bite ale bardzo dobrze wyprane. ; ) Nie ważne dlaczego, fakt jest taki, że wlepa była i jej nie ma, a kod jak już wspomnialem - po numerze vin najlepiej w aso. Internetowym dekoderom vinu bym nie wierzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie bite ale bardzo dobrze wyprane. ; ) Nie ważne dlaczego, fakt jest taki, że wlepa była i jej nie ma, a kod jak już wspomnialem - po numerze vin najlepiej w aso. Internetowym dekoderom vinu bym nie wierzył.

Powiem Ci tak: poprzednie auto też miałem bez wlepek, też b8, choć książkę miałem i wydruk z ASO też. Auto pewne 100%. Siedziska zdejmuję przy okazji montażu CA. To co? Plaga jakaś czy stonka żre wlepki :wink: ? Po zerwaniu siedziska zawsze jest tam lekki "syfek", np: jakaś moneta, długopis czy ołówek i masa przeróżnych paprochów... a wlepek nie ma. Ktoś usunął wlepkę i nawrzucał długopisów??? Te zatrzaski mocujące siedzisko są jednorazowe i po kazdym jego zerwaniu trzeba je wymienić - zawsze były ori. Tam NIKT poprostu nie zaglądał tylko po to, żeby zerwać wlepkę. Znam różne numery, ale to jest zbyt pracochłonne dla picerów :P .

Z resztą byłem dziś w ASO i mam już wszystko, ale zasięgnąłem języka co do tych wlepek w aucie: książka - zawsze TAK, auto - "różnie z tym jest".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ważne że już masz kod lakieru :) możesz malować pół auta :D

Droga Młodzieży :decayed: - nabijanie pstów proponuję w merytorycznych dyskusjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...