Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
no to wpadłeś mcm :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Czego oczekujesz w zamian? litości
-
SPOTY RADOMSKIE
tak zdrobniale Królu
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu na dziś dzień mam jeden temat na 6 czerwca ale to nie jest na 100% więc jeszcze się określę
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu ale oho nowy przyszedł czar!! nie z pinkim tylko z Kielcami
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu ja jestem chętny się integrować WITAM
-
SPOTY RADOMSKIE
Aniu ja w miarę możliwości przez cały tydzień od 16 mogę wam pomagać z meblami:)
-
SPOTY RADOMSKIE
jak chcesz to Ci mogę dać tosta
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
znaczy sie że wuju jest w KRN????
-
SPOTY RADOMSKIE
a w piątek że tak nie ładnie zapytam pijecie ludziska na spocie??
-
SPOTY RADOMSKIE
jeżeli tata jego jest lekarzem to już wiem o kogo chodzi:)
-
SPOTY RADOMSKIE
no możliwe że znam tym bardziej że on mnie też zna na chwilę obecną mało mi to mówi bo znam kilku Darków i nie wszystkich z nazwiska
-
SPOTY RADOMSKIE
cześć no może do 400 nie dotrwam ale dziś rysuję domek więc jeszcze z 2 godzinki mogę nabijać posty
-
SPOTY RADOMSKIE
:polew: :polew: nie podejrzewaj mnie o to :polew: :polew: uratowało Cię "sz"
-
SPOTY RADOMSKIE
Ozix dokładniej proszę Bryniu nie ma się co śmiać taka prawda:) a wiecie co już doczekać piątku się nie mogę no ja chcę was zobaczyć o!!!
-
SPOTY RADOMSKIE
wuju to nas zaproś na tą czystą a nie się chwalisz :tongue4:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bryniu masz szczęście że widzę tam też "sz" bo inaczej śmiał bym twierdzić że nosisz "białe bawełniane majtki" a to jest fujjjj :tongue4:
-
SPOTY RADOMSKIE
witojta Tomaszu o 22 spać???? szok rozpoczynam wieczór z Lechem:D ktoś rozpija z nami??
-
SPOTY RADOMSKIE
witomy :notworthy: ale z warszawką się nie witaj :gwizdanie: jak wszyscy to wszyscy WITAM TEŻ WARSZAWKĘ
-
SPOTY RADOMSKIE
witojcie Brynia Kasia i chopy
-
SPOTY RADOMSKIE
no własnie to miałam napisać do jutra :>[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:14_________________________________________________ :notworthy: :notworthy: [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 00:17_________________________________________________uciekam i ja też DOBRANOC
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu ale w piątek będę na spocie
-
SPOTY RADOMSKIE
w każym bądz razie będę w sobotę w okolicach i jak się uda to może razem wrócimy:) a może uada mi się do was zawitać kto wie
-
SPOTY RADOMSKIE
witam all a właśnie jak lecicie o Ułęży na Kurów i alej na Ryki czy ze Zwolenia na Dęblin??