Treść opublikowana przez mokom69
-
SPOTY RADOMSKIE
ciśnienie go dpadło
-
SPOTY RADOMSKIE
a gdzież on zaniknął ?? gania za nastolatkami ??
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
niedotykalski i nietykalny z metalowymi gaciami chociaż z tym metalowym co wczoraj pokazał to kto wie
-
SPOTY RADOMSKIE
TOMASZU popieram jesteś nietykalny dla OZIXA nietykalny
-
SPOTY RADOMSKIE
powiem tyle nie da sie do nas zajżeć na 5 min minimum 40 czytania plus 10-20 smiechu
-
SPOTY RADOMSKIE
no i jestem po 30 minutach czytania :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
witam za jakies 2 godz i ja zaczne pic:) tylko do domku dotre:)
-
SPOTY RADOMSKIE
Miłego dnia wszystkim życzę a tym czasem lecę pracować
-
SPOTY RADOMSKIE
Tumek, bedziesz w piątek? [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 23:49_________________________________________________ no ja niestety nie ok 15 jade do Lublina ale obiecuję w następny będę i mogę być kierowcą :> Dobranoc wszystkim:)
-
SPOTY RADOMSKIE
ale mi dołożyliściew czytania:) i oczywiście witam wszystkich RFS
-
SPOTY RADOMSKIE
Branoc lece i ja:) dzięki za wieczór
-
SPOTY RADOMSKIE
OZIX no to masz zadanie na piątek
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
a drogi jesteś ?? :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia Ty jesteś niegrzeczna to nie wiesz :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
ja chce bo mnie sie własnie skonczyło a więc proszę bardzo jeden dla Ciebie
-
SPOTY RADOMSKIE
to zostań jeszcze chcesz piwko co prawda harnaś ale teraz to już bez znaczenia :> :>
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
jak w pupe to ja nie fuj
-
SPOTY RADOMSKIE
tomaszu mówił że nie kocha mogę udokumentować
-
SPOTY RADOMSKIE
no co też chcę być kochany i lubiany :gwizdanie: ozix ponownie :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
dojechał sprawdzałem :D
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
dokładnie sam wiem coś o tym ostatnio jak wchodziłem to tak lekko po 8-12 stron