Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sity

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sity

  1. Panowie szukam dobrego tunera na terenie Irlandi nie zadne gotowce tylko indywidualny program prosze o info jesli ktos cos wie bede bardzo wdzieczny
  2. Witam Panowie a czy ktos z was montowal hybryde do tfsi?chce zwiekszyc moc do 300-330km
  3. i jak ze spalaniem u ciebie ile gazu na 100km i czy wezmie ci wiecej niz 2l na 100km benzyny w miescie?
  4. Natomiast kolega Sebastian sam sobie tworzy taki wsad i sam go odpowiednio modyfikuje i dostraja aby to działało z twoim silnikiem. W tym momencie AC (firma co produkuje Stagi) umywa ręce od gwarancji gdyż oni tego silnika ( kodu np. BWA) nie wspierają i w razie jakichkolwiek problemów jesteś zdany na montującego. Jak powiedziałes Kolega Sebastian sam tworzy wsad i udziela na niego bardzo długiej gwarancji,wie co robi o czym swiadczą jego zadowoleni klienci,prosze sobie zobaczyc na lpg.pl...
  5. Dev złożył byś mi taki zestaw na wierconej tarczy? Pisz na pw albo na e-mail [email protected]
  6. Oki dzieki;)
  7. http://olx.pl/i2/oferta/audi-a4-b6-b7-hamulce-s4-kompletne-przod-CID5-ID7Ds5l.html?ref%5B0%5D%5Bpath%5D%5B0%5D=895925305&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Baction%5D=answer&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Bid%5D=895925305&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Bxtor%5D=EREC-58-%5Bid1%5D-20150129-%5Blink%5D-28217023%401-20150129160248&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Butm_source%5D=serviceletterMessage&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Butm_medium%5D=email&ref%5B0%5D%5Bparams%5D%5Butm_campaign%5D=link&ref%5B0%5D%5Baction%5D=myaccount&ref%5B0%5D%5Bmethod%5D=answer# Moze mi ktos cos piwiedziec o tych tarczach i ike ten set jest tak naprawdę warty? Dzieki pozdrawiam
  8. nie byo mnie caly dzien,dopiero odczytaemm,jutro tez mnie nie ma zadzwonie w piátek na spokojnie pozdro
  9. ile za secik wyslij mi PW
  10. Hej a na przód 345/30 od s4 nie masz?
  11. sity odpowiedział(a) na sity temat w Audi A4 B6/B7
    nie wiem jeszcze tego nie wyjmowałem szczerze mówiąc,auto jest z 2006r i myslałem ze wszystkie są takie same pojutrze mam wolne wiec to rozmontuje porobie foty i wrzucę może akurat ktos kto wymieniał bedzie miał takie same Witam dziwna sprawa panowie bo moje bi-xenony dzialaja perfekcyjnie i wyglada na to ze same sie naprawily nie wiem co to bylo ale od prawie 3 miesiecy nic nie miga i nie gasnie a niczego nie wymienialem... moze bylo jakies zwarcie nie wiem a moze dlatego ze zanim kupilem auto stalo ponad miesiac nie uzywane... tak czy sia wszystko dziala... pozdrawiam i dziekuje za podpowiedzi
  12. Witam Podaje linka do stronki jednego z najlebszych gazownikow w Polsce pan Sebastian Sarre www.gzw.pl A wiec tak postanowilem zamontowac instalacje gazowa i okazalo sie ze do mojego kodu silnika BWE nie ma dedykowanej instalacji wiec troszke poszperalem na lpg-forum.pl skierowano mnie do tego wlasnie pana dlaczego do niego?bo wlasnie on potrafi dostosowac staga 400 dpi do karzdego silnika TFSI czego nie potrafia zrobic fachowcy ze staga dotego jest bardzo dluga gwarancja i itp ale wszystko na stronce. mam nadzeje ze sie komus przyda pozdrawiam
  13. Witam Jakies nowinki sie pojawiy?ktos cos wie?
  14. sity odpowiedział(a) na sity temat w Audi A4 B6/B7
    wiec może i u mnie to żarniki,ten który mruga za raz po włączeniu swiateł swieci na inny kolor a gdzie kupiłes żarniki do swoich lamp? jakie są najlepsze? dzięki za odp
  15. sity odpowiedział(a) na sity temat w Audi A4 B6/B7
    no własnie jeden swieci troszeczkę jasniej od drugiego a u ciebie jak padał żarnik to też mrugał?
  16. sity odpowiedział(a) na sity temat w Audi A4 B6/B7
    przeważnie prawa,ale lewa czasem też gdzies czytałem ze xenony wymienia sie parami,zarówno przetwornice jak i żarniki chce sie tylko upewnić co mam wymienic? dzieki za odp pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.