Treść opublikowana przez MANjaK_01
-
Problem z wskaźnikiem paliwa
Panowie mam dziwny problem z wskaźnikiem paliwa. Poziom paliwa okresowo spada bądź wznosi się (bez tankowania), nie są to duże wahania ale widoczne. Najgorzej jest jak mam np. 1/4 baku, ujadę kilka km i dostaje komunikat o rezerwie i wskazówka się opiera na samym końcu. Dziwne i denerwujące bo nigdy nie wiem ile mam paliwa. Samochód mam od pół roku i wcześniej te objawy albo były mniej widoczne albo ich nie było. Pomoże mi ktoś coś zaradzić?
-
Radio 1DIN do 500zł
Chcę kupić dobre radio z usb/mp3 (obecnie blaupunkt daytona53), co polecacie?
-
Montaż uchwytu na napoje
VIN rozkodował mi miły Pan w aso jak byłem kupić termostat. Nic nie płaciłem.
-
Montaż uchwytu na napoje
Rozkodowalem VIN i mam pozycję 'no cup holder' Nikt już pomoże się dostać do tego uchwytu żeby nic nie urwac? Ten plastik wokoło włacznika awaryjnych, przeciwmgielnych jest na zatrzaski?
-
Montaż uchwytu na napoje
Panowie mam polifta bez uchwytu na napoje. Zakupiłem kompletny uchwyt w kieszeni. Żeby go zamontować muszę zdjąć tą maskownice (obok niego, włacznika awaryjnych)? Ona jest na zatrzaski? Jak podłączyć podświetlenie znaczka? Będzie tam gotowa wtyczka (teraz mi się podświetla znaczek zaślepki)?
-
Podsufitka - nie odklei się pod wpływem środka do czyszczenia?
Chyba pojadę na ten odkurzacz piorący, najwyżej będę ich ścigał jeśli się odklei.
-
Podsufitka - nie odklei się pod wpływem środka do czyszczenia?
Panowie pytanie czy po potraktowaniu brudnej podsufitki pianka do czyszczenia (działa sprawdziłem na małym fragmencie) mogę obawiać się o jej odklejenie? Środek to k2 tapis.
-
Pęknięcie przedniej szyby - do odratowania?
Założony Pilkington + nowa listwa górna. Całkowity koszt z montażem: 397zl Dostałem usługę nanotechnologii szyby gratis, w przyszłym tygodniu jadę zrobić, zobaczymy jak się sprawdzi.
-
Polecane opony zimowe
Zgadzam się w pełni z nitroo. Pozatym myślę, że ~200zł/szt to dobra cena jak na opony tej klasy.
-
Polecane opony zimowe
809zl z przesyłką na allegro od użytkownika wojnaopon.
-
Polecane opony zimowe
Zakupiłem komplet Goodyearow Ultragrip 9, mam nadzieje że przez klika sezonów będę miał spokój.
-
Głośnik drzwi - Nokia czy Blaupunkt?
Panowie czy jest jakaś różnica w jakości tych głośników? Mam zestaw Nokii (jestem mega zadowolony z z dzwięku) jednak membrana jednego z głośników jest uszkodzona. Odczuję różnicę jeśli kupie ori głośnik Blaupunkta a nie Nokii?
-
Pęknięcie przedniej szyby - do odratowania?
Za Pilkingtona do B5 krzyknęli mi 400 zł z montażem. W miarę cena?
-
Pęknięcie przedniej szyby - do odratowania?
Wiem że już 'po ptokach' ale jest szansa że ktoś uderzył czymś a tą szybę? Jak mogło powstać takie pęknięcie?
-
Pęknięcie przedniej szyby - do odratowania?
Panowie mam problem... Dziś po wyjściu z pracy zobaczyłem taki obraz przedniej szyby w mojej A4 (wydaje mi się że rano było wszystko ok): Jaka według Was jest przyczyna takiego uszkodzenia? Śladu od uderzenia kamienia nie ma, auta nie myłem a całą noc stało spokojnie w garażu. Istnieje jakiś sposób odratowania takiej szyby czy czeka mnie wymiana?
-
Brak podgrzewania lusterek?
Boczek drzwi?
-
Brak podgrzewania lusterek?
Mógłbyś mi opisać jak rozebrać to lusterko i napisać gdzie jest ta kostka?
-
Brak podgrzewania lusterek?
Wyposażenie mam dobre: skóra itp. więc to mnie mocno zdziwiło. Można gdzieś odnaleźć informacje o tym w VIN-ie? Gdzie odnaleźć te termiki ewentualnie? Wytaptane z Moto G
-
Brak podgrzewania lusterek?
Jak to sprawdzić? Wyjąć szybę lusterka delikatnie od przodu czy rozebrać jakoś obudowę? Z drugiej strony czy to normalne żeby lusterka były elektrycznie sterowane i fotochromatyczne a nie podgrzewane?
-
Brak podgrzewania lusterek?
Tylnia szyba ładnie się grzeje. Moje Audi było na rynek francuski.
-
Brak podgrzewania lusterek?
Panowie zwracam się do Was z problemem. Moje A4 kupiłem w czerwcu a dziś była pierwsza okazja jeździć nim w temperaturze około 0°C. Mam elektrycznie sterowane lusterka, więc myślałem że są również podgrzewane jednak ani automatycznie ani po kliknięciu ogrzewania tylnej szyby nie podgrzewają się (para na nich utrzymywała się przez całą droge). Mam rozkodowany vin ale nie znalazłem w nim ani słowa czy mam podgrzewane lusterka. Jest możliwość że nie mam? Jak mogę to sprawdzić nie rozbierając ich?
-
abs nie działa ..
Jak go przybliżyć? Ten ABS ma jakąś fazę, przez całą drogę się nie zaświeci, dopiero przy ostatnim fragmencie trasy, przy wjeździe na parking... Po zaparkowaniu i przekręceniu ponownie kluczyka kontrolka gaśnie. edit: Zauważyłem że kontrolka zapala się przy ostrym skręceniu kół w prawo. Jak przybliżyć czujnik do miejsca z którego zczytuje?
-
abs nie działa ..
Panowie mam problem z ABS-em. Okresowo zaświeca się kontrolka. Sprawdzałem VAG-iem i pokazało błąd prawego przedniego czujnika. Wymieniłem go i najpierw kontrolka nie chciała zniknąć mimo kasowania błędu a potem znikła, 2000 km miałem spokój a od dziś okresowo się zapala a po zgaszeniu i odpaleniu znika i znów się zapala. Ma ktoś z Was jakiś pomysł jak zaradzić? Wytaptane z Moto G
-
Polecane opony zimowe
Lepsze będą te Dębice HP od np. Firestone'ów, Fuld albo Barumów? To ten sam przedział cenowy. Wytaptane z Moto G
-
Polecane opony zimowe
Co myślicie o Dębica Frigo 2? Wytaptane z Moto G