Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MANjaK_01

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MANjaK_01

  1. Panowie mam dziwny problem z wskaźnikiem paliwa. Poziom paliwa okresowo spada bądź wznosi się (bez tankowania), nie są to duże wahania ale widoczne. Najgorzej jest jak mam np. 1/4 baku, ujadę kilka km i dostaje komunikat o rezerwie i wskazówka się opiera na samym końcu. Dziwne i denerwujące bo nigdy nie wiem ile mam paliwa. Samochód mam od pół roku i wcześniej te objawy albo były mniej widoczne albo ich nie było. Pomoże mi ktoś coś zaradzić?
  2. Chcę kupić dobre radio z usb/mp3 (obecnie blaupunkt daytona53), co polecacie?
  3. VIN rozkodował mi miły Pan w aso jak byłem kupić termostat. Nic nie płaciłem.
  4. Rozkodowalem VIN i mam pozycję 'no cup holder' Nikt już pomoże się dostać do tego uchwytu żeby nic nie urwac? Ten plastik wokoło włacznika awaryjnych, przeciwmgielnych jest na zatrzaski?
  5. Panowie mam polifta bez uchwytu na napoje. Zakupiłem kompletny uchwyt w kieszeni. Żeby go zamontować muszę zdjąć tą maskownice (obok niego, włacznika awaryjnych)? Ona jest na zatrzaski? Jak podłączyć podświetlenie znaczka? Będzie tam gotowa wtyczka (teraz mi się podświetla znaczek zaślepki)?
  6. Chyba pojadę na ten odkurzacz piorący, najwyżej będę ich ścigał jeśli się odklei.
  7. Panowie pytanie czy po potraktowaniu brudnej podsufitki pianka do czyszczenia (działa sprawdziłem na małym fragmencie) mogę obawiać się o jej odklejenie? Środek to k2 tapis.
  8. Założony Pilkington + nowa listwa górna. Całkowity koszt z montażem: 397zl Dostałem usługę nanotechnologii szyby gratis, w przyszłym tygodniu jadę zrobić, zobaczymy jak się sprawdzi.
  9. Zgadzam się w pełni z nitroo. Pozatym myślę, że ~200zł/szt to dobra cena jak na opony tej klasy.
  10. 809zl z przesyłką na allegro od użytkownika wojnaopon.
  11. Zakupiłem komplet Goodyearow Ultragrip 9, mam nadzieje że przez klika sezonów będę miał spokój.
  12. Panowie czy jest jakaś różnica w jakości tych głośników? Mam zestaw Nokii (jestem mega zadowolony z z dzwięku) jednak membrana jednego z głośników jest uszkodzona. Odczuję różnicę jeśli kupie ori głośnik Blaupunkta a nie Nokii?
  13. Za Pilkingtona do B5 krzyknęli mi 400 zł z montażem. W miarę cena?
  14. Wiem że już 'po ptokach' ale jest szansa że ktoś uderzył czymś a tą szybę? Jak mogło powstać takie pęknięcie?
  15. Panowie mam problem... Dziś po wyjściu z pracy zobaczyłem taki obraz przedniej szyby w mojej A4 (wydaje mi się że rano było wszystko ok): Jaka według Was jest przyczyna takiego uszkodzenia? Śladu od uderzenia kamienia nie ma, auta nie myłem a całą noc stało spokojnie w garażu. Istnieje jakiś sposób odratowania takiej szyby czy czeka mnie wymiana?
  16. Boczek drzwi?
  17. Mógłbyś mi opisać jak rozebrać to lusterko i napisać gdzie jest ta kostka?
  18. Wyposażenie mam dobre: skóra itp. więc to mnie mocno zdziwiło. Można gdzieś odnaleźć informacje o tym w VIN-ie? Gdzie odnaleźć te termiki ewentualnie? Wytaptane z Moto G
  19. Jak to sprawdzić? Wyjąć szybę lusterka delikatnie od przodu czy rozebrać jakoś obudowę? Z drugiej strony czy to normalne żeby lusterka były elektrycznie sterowane i fotochromatyczne a nie podgrzewane?
  20. Tylnia szyba ładnie się grzeje. Moje Audi było na rynek francuski.
  21. Panowie zwracam się do Was z problemem. Moje A4 kupiłem w czerwcu a dziś była pierwsza okazja jeździć nim w temperaturze około 0°C. Mam elektrycznie sterowane lusterka, więc myślałem że są również podgrzewane jednak ani automatycznie ani po kliknięciu ogrzewania tylnej szyby nie podgrzewają się (para na nich utrzymywała się przez całą droge). Mam rozkodowany vin ale nie znalazłem w nim ani słowa czy mam podgrzewane lusterka. Jest możliwość że nie mam? Jak mogę to sprawdzić nie rozbierając ich?
  22. MANjaK_01 odpowiedział(a) na karyl95 temat w Audi A4 B5
    Jak go przybliżyć? Ten ABS ma jakąś fazę, przez całą drogę się nie zaświeci, dopiero przy ostatnim fragmencie trasy, przy wjeździe na parking... Po zaparkowaniu i przekręceniu ponownie kluczyka kontrolka gaśnie. edit: Zauważyłem że kontrolka zapala się przy ostrym skręceniu kół w prawo. Jak przybliżyć czujnik do miejsca z którego zczytuje?
  23. MANjaK_01 odpowiedział(a) na karyl95 temat w Audi A4 B5
    Panowie mam problem z ABS-em. Okresowo zaświeca się kontrolka. Sprawdzałem VAG-iem i pokazało błąd prawego przedniego czujnika. Wymieniłem go i najpierw kontrolka nie chciała zniknąć mimo kasowania błędu a potem znikła, 2000 km miałem spokój a od dziś okresowo się zapala a po zgaszeniu i odpaleniu znika i znów się zapala. Ma ktoś z Was jakiś pomysł jak zaradzić? Wytaptane z Moto G
  24. Lepsze będą te Dębice HP od np. Firestone'ów, Fuld albo Barumów? To ten sam przedział cenowy. Wytaptane z Moto G
  25. Co myślicie o Dębica Frigo 2? Wytaptane z Moto G

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.