Treść opublikowana przez MANjaK_01
-
8 głośników b5 lift?
Nie mam subwoofera w bagażniku? Gdzieś czytałem że w wersji kombi jest. Wytaptane z Moto G
-
8 głośników b5 lift?
Koledzy rozkodowałem sobie vin i znalazłem pozycję 'eight speakers'. Gdzie znajdują 2 'ukryte' których nie widać? 4 są w drzwiach z przodu i 2 w półce tylnej. A 2 pozostałe?
-
Woda na podłodze ze strony pasażera
Dzięki, sprawdzę. Gdzieś jeszcze wyczytałem że może jakiś przelew deszczówki pod akumulatorem może być zatkany. Możliwe? Wytaptane z Moto G
-
Woda na podłodze ze strony pasażera
danielom dzięki za odpowiedź. Jak zaradzić?
-
Woda na podłodze ze strony pasażera
Witam Panowie! Wczoraj w mojej B5 zmartwiła mnie pewna sytuacja. Na podłodze pod dywanikiem pasażera znalazłem dużą ilość wody, cały dywanik przemókł na wylot. Mogło być to skutkiem pozostawienia auta na ulewie i zatkanego odpływu deszczówki? Czy może przyczyną jest jakiś pękniety wąż od klimy? Jedna i druga sytuacja mogła mieć miejsce bo najpierw audi stało długo na mocnym deszczu a potem ruszyłem w trasę (50km) z włączona klimą.
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Mniej więcej jaki będzie koszt? Wytaptane z Moto G
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Jakiej marki termostat polecacie do B5 1.9 AVG? Wytaptane z Moto G
-
B5 Fl Regulacja Lędźwiowa Nie Działa
Czyli fotel trzeba demontować?
-
B5 Fl Regulacja Lędźwiowa Nie Działa
Magicbattle, mógłbyś podpowiedzieć gdzie ją znaleźć? Za przyciskiem jak go wyjmę?
-
B5 Fl Regulacja Lędźwiowa Nie Działa
Panowie problem jak w temacie fotele w ogóle nie reagują na przycisk. Co się mogło stać, gdzie szukać przyczyny? Może mój egzemplarz w ogóle nie posiada tej przyjemności tylko same przyciski są? Jest taka możliwość? Fotele standard, grafitowa skóra. Serio nikt nie wie nic na ten temat?
-
Demontaż Trzeciego Światła Stop B5 Fl
Panowie czy możliwy jest demontaż światła stop na tylnej półce w sedanie bez jej wyjmowania? Potrzebuje wymienić żarówki. Nie połamię zatrzasków jeśli spróbuję się dostać do tej lampki bezpośrednio 'od tyłu'?
-
Jaki olej do AVG z przebiegiem 330000km?
Zalany syntetyk Total Quartz 5W40, dzięki za pomoc Panowie.
-
Niedziałające Lampki W Drzwiach
Nie działają lampki po dwóch różnych stronach. Także chyba będę musiał rozkręcać boczki.
-
Niedziałające Lampki W Drzwiach
Jak otwieram drzwi to zapala się normalnie lampka w podsufitce i na fisie też mi wyświetla że otwarte także mikrowyłącznik wydaje się być ok.
-
Niedziałające Lampki W Drzwiach
Panowie mam denerwujący problem w swoim Audi. Nie działają mi dwie lampki w drzwiach (te czerwone) - mianowicie chodzi o drzwi kierowcy i tylne prawe drzwi. Prąd w ogóle nie dochodzi na oprawkę (sprawdzane miernikiem). Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się stało? Trzeba szukać jakiegoś przetarcia przewodów w drzwiach czy może jakaś inna rzecz może być powodem?
-
Brak świateł drogowych
Wielkie dzięki Goli, pomogło.
-
Jaki olej do AVG z przebiegiem 330000km?
Nie wiem co lał poprzedni właściciel dlatego proszę o poradę jaki producent, typ i lepkość będzie najodpowiedniejsza.
-
Nie działa jedna płaszczyzna sterowania lusterka
Kolejny problem w moim Audi to to, że lewe lusterko steruję się ładnie a prawe tylko prawo-lewo, góra-dół nawet nie drgnie. Co się mogło stać?
-
Słabo świecące lampy soczewkowe
Gdzie dostać nowe?
-
Brak świateł drogowych
Koledzy mam pytanie, po przestawieniu w pozycję świateł drogowych przełącznika nie mam ich i nie zapala mi się kontrolka na desce. Jak przytrzymam go do siebie jak jakbym chciał zamrugać to 'długie' się świecą i kontrolka też jest. Mam uwalone styki w manetce czy jakiś przekaźnik?
-
Słabo świecące lampy soczewkowe
Mam problem z niedawno zakupionym autem, ponieważ słabe świecenie lamp soczewkowych uniemożliwia mi jazdę w nocy (wspomagam się przeciwmgielnymi ale to nie metoda). Dodam że mam oryginalne lampy poliftowe, zwykłe żarówki H7 55W a klosze zewnętrznie nie są ani zmatowiałe ani porysowane. Przeszukiwałem forum i internet, znalazłem tylko zwroty 'należy przeczyścić soczewki' albo 'kup lepsze żarówki'. Napiszę jeszcze, że nie chcę xenonów i innych kombinacji, chciałbym mieć normalne oświetlenie takie jak w starym aucie dawała mi zwykła lampa+żarówka H4. Koledzy pomożecie? Mógłbym prosić o jakiś malutki opis czyszczenia albo poradę jakie żarówki mam kupić aby odzyskać przyzwoitą skuteczność moich lamp? P.S. Jeżeli wybrałem zły dział to proszę o przeniesienie. To moje pierwsze godziny na forum.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od 2 dni jestem posiadaczem A4 B5 FL 2000r. 1.9 TDI 110KM. Witajcie!