Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niedziałające Lampki W Drzwiach


MANjaK_01

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam denerwujący problem w swoim Audi. Nie działają mi dwie lampki w drzwiach (te czerwone) - mianowicie chodzi o drzwi kierowcy i tylne prawe drzwi. Prąd w ogóle nie dochodzi na oprawkę (sprawdzane miernikiem).

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się stało? Trzeba szukać jakiegoś przetarcia przewodów w drzwiach czy może jakaś inna rzecz może być powodem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak otwierasz drzwi to zapala się wewnątrz światło. Jeżeli nie to w drzwiach które nie zapalają światła przeglądnij mikrowyłącznik lub przewody w gumowym przepuście drzwi-słupek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak otwieram drzwi to zapala się normalnie lampka w podsufitce i na fisie też mi wyświetla że otwarte także mikrowyłącznik wydaje się być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sprawdź w drzwiach ale to znowu dlaczego akurat w tych drzwiach po jednej stronie może jest uszkodzona głowna wiązka gdzieś pod dywanem odpowiadająca za podświatlenie ale na początek możesz sprawdzić w drzwiach bo nie raz się ściąga boczki i może ktoś uszkodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sprawdź w drzwiach ale to znowu dlaczego akurat w tych drzwiach po jednej stronie może jest uszkodzona głowna wiązka gdzieś pod dywanem odpowiadająca za podświatlenie

Nie działają lampki po dwóch różnych stronach. Także chyba będę musiał rozkręcać boczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja bym zaczoł od zdjęcia boczków i sprawdził w kostce czy dochodzi prąd do kostki ale nie tej przy lampce tylko do tej którą sie łączy w boczku koło głośnika wtedy bedziesz wiedzał czy jest coś nie tak gdzieś głebiej czy tylko na odcinku w boczku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...