Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil.kania

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil.kania

  1. kamil.kania odpowiedział(a) na salon temat w 1.8T
    Dzięki syn_szefa! dobrze wiedziec, bylem pewny, że Audi zawiadamia mnie o tym wystarczająco wcześnie...nie wiedziałem, że to juz jest poziom krytyczny (chociaz informacja jest zolta, nie czerwona)
  2. dobra (dla mnie) wiadomosc, udalo sie i tez po chwili postoju na zewnatrz łapnęło zasięg.
  3. zawsze gdy coś występuje w silniku w większej ilości najlepiej wymienić w pakiecie, ale to zależy tylko i wyłącznie od Twojej kieszeni ja bym zrobił od razu wszystkie, wtedy nie zastanawiałbym się za ile padnie nastepna. pozdro!
  4. Nie widzę powodu żeby zlewać chyba, ze za wszelką cenę chcesz wlać to co zaplanowałeś a oni zrobili to wbrew twojej woli ;D to walcz!
  5. kamil.kania odpowiedział(a) na salon temat w 1.8T
    jasne kolego, lej nowy olej ;D nie dolewaj jak nie wiesz co masz. właśnie, wy też dolewacie między zmianami? ja w swoim pomiędzy interwałami zmiany ze 2 razy widzę kontrolkę oleju na fisie...
  6. kamil.kania odpowiedział(a) na salon temat w 1.8T
    hmmm... mój licznik pokazywał max 245km/h na odpowiedniej drodze na letnich oponach, poważnie wasze przy 230 amen? moze za bardzo go deptam ;D na japońskich zimówkach udało mi się max 200
  7. koło będzie siedzień piekielnie wrzucasz na wiosnę? pięknie Ci to mruczy na filmikach <ok>
  8. cześć moja historia ze słynnym zegarkiem wyglądała następująco: kupiłem auto w maju 2014, byłem pełen żalu i rozpaczy przez równe pół roku, że zegarka radiowego nie ma na wyposażeniu. po czym.... w listopadzie ikonka sygnału radiowego się pojawiła co dziwne, od poczatku listopada auto spędza każdą noc w garażu podziemnym i właśnie w nim złapało zasięg...wcześniej przez 6 miesięcy nic. niestety wczoraj odłączyłem aku i zniknęła znów ;( mam nadzieję, że nie będę musiał czekać kolejnych 6 miesięcy ;D
  9. Siema! Jestem posiadaczem obiecującej a4 b6 w avancie, 1.8T BFB Quattro. Wiele zawdzięczam temu forum (troche już zrobiłem w autku), więc postanowiłem wreszcie się przywitać(sorry za zwłokę) Pozdro wszystkim forumowiczom

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.