Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamil.kania

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamil.kania

  1. Najprościej nie zwracać uwagi na te wycieralne przyciski przed zakupem, wszystkie są wymienialne a nawet istnieje duzo tanich zamienników które są dosyć wytrzymale. Wiec praktycznie malym kosztem można odnowic wnętrze naszych b6. Mi to pasuje Premium nie Premium wszystko sie zużywa.
  2. Piaskowanie plus proszkowanie ) polecam
  3. Ymmm a czemu niby miałoby byc cos nie tak? przeciez Malo kto kupuje ori fele nowe prosto od aso. Takie fele bierze sie w większości przypadków z alledrogo pytanie tylko jaki faktyczny stan
  4. Panowie, ma ktoś slizgi reflektorów (oba) do b6? potrzebuje na mały gwałt
  5. haha w takim razie bardzo dobry ten układ wyczaiłeś ;D
  6. kamil.kania odpowiedział(a) na BarteQ-SR temat w 1.8T
    dzięki wielkie
  7. kamil.kania odpowiedział(a) na BarteQ-SR temat w 1.8T
    Doklejam sie do pytania- mam b6 1.8t Ale dolozylem rns-e i pelno innych ori bajerów, jaki aku zalecany?
  8. no i nie pomagacie ;P sam już nie wiem.
  9. szare dokładki nie są głupie- sprawiają wrażenie szerszego auta w porównaniu do "pod kolor nadwoia" dlatego zastanawiam się czy corny będzie przesadą czy ladnie to podejdzie.
  10. właśnie ja też planuję to machnąć na czarno a mam srebrną budę i się pytam czy ktoś widział coś takiego i ewentualnie może na forum są jakieś fotki takiego wynalazku?
  11. malował jakiś posiadacz srebrnej budy, doły na czarno? potrzebuję zobaczyć jak to wygląda ;p
  12. Bo różnica pewnie nie będzie odczuwalna, lepiej od razu 320/288
  13. kamil.kania odpowiedział(a) na pite temat w Audi A4 B6
    spróbuj odkręcić silniczek od klapy i przekręcić silniczek o parę stopni, teorytycznie jak silniczek przekręcisz poza prawidłowy zakres pracy to działa odwrotnie. Przynajmniej tak było w paru autach, nie jestem pewny co w audi, jeszcze nie przerabiałem tematu bo silniczki chyba szły te same do a3 i a4 (mogę sie mylić-nie bijcie)
  14. clin najlepszy ;D biały (cytrynowy). umyj wszystkie i jako pracownik myjni polecam robić to częściej niż dopiero po zauważeniu problemów z zamrażaniem/parowaniem. <potem jest ciężka sprawa> chyba że kolega ma umytą i wystepuje problem ?
  15. kamil.kania odpowiedział(a) na dycia 134 temat w Audi A4 B6/B7
    może piszą na zapas żeby potem nie było ;p znacie temat
  16. dzięki serdeczne; )
  17. założyłem 320 na przód i 288 na tyl do mojej a4 b6 1.8t. i problem...po parunastu(!) już odpowietrzeniach pedał nadal wchodzi za daleko w podłogę (za pedał gazu). Hamulce hamują dobrze, ale ten pedał mi się nie podoba. Może być kwestia dotarcia czy dalej gdzieś się zachowało powietrze?
  18. moj lakiernik twierdzi ze jest w stanie mi to pomalowac, ale ja boje sie o trwalosc tego malowania. wymyslilem doly nie pod kolor nadwozia (srebrny) tylko czarny polpolysk. razem z tylnym zderzakiem i dokladka przodu
  19. bardzo widac roznice przy srebrnym kolorze? przerabial ktos temat?
  20. czyli raczej strata czasu jechać na hamownie, skoro mają mnie stamtąd odesłać do regeneracji turbo?
  21. może jest gdzieś wyciek, przykładowo ja dolewałem dosyć dużo płynu chłodzącego, jak już się wkurzyłem to odkryłem wyciek z króćca z tyłu silnika (czesta sprawa) przy okazji okazało się, że odma zupełnie nie "oddycha" -temat aktualnie prowadzony na forum. Po wymianie króćca i wszystkich przewodów odmy- poziom płynu w normie już dłuższy czas.
  22. słuchajcie, planuję inwestycję w stage 1 podniesienia mocy (dp, chip, wtryski bex) i mam zagwozdkę: moja turbina przy 2-2,5 tys obrotów wydaje dziwny dźwięk (jakby coś ocierało przy rozkręcaniu) i w tym samym momencie jest jakby spadek mocy. Towarzyszy przy tym takie uczucie jakby turbo chodziło "na dwa", dwa razy się rozkręcało. potem ciągnie poprawnie do samej góry. dodatkowo przy sybkim "dodaniu i od razu odjęciu gazu" słychać taki dźwięk jakby był zainstalowany blow off ;D przy czym nie brzmi to na dźwięk powietrza tylko tak jak wcześniej-coś mechanicznego w turbinie. Turbo do regeneracji? ktoś się spotkał z takim cudem? przebieg 220tys.
  23. kamil.kania odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    u mnie też pompa ucichła po wymianie filtra ale 2 lata temu była wymieniana w aso w szwajclandii.
  24. Proponuje zakodować mce, skasować błędy i wtedy sprawdzić. Jeżeli nadal coś nie tak, należy jeszcze raz sprawdzić podłączenie. Ja u siebie sprawdzałem z trzy razy, zanim wszystko zaczęło działać jak należy. Przekaźnik samochodowy PRE 0004 12V DC 30/40A i do tego gniazdo przekaźnika. Koszt około 10 zł wszystko. tak zrobię, ale chcę się upewnić: przy zmianie mce e na f i dokladaniu fotochromu nie trzeba nic robic oprocz dolozenia przewodow od lusterka? czy trzeba jakos zmieniac piny w mce? podlaczenie reszty elektroniki (swiatla etc) jest identyczne?
  25. mam taki problem: po przełożeniu mce E na F i założeniu fotochromu z kompasem po oryginalnej(!) pełnej wiązce 6 pin, lusterko dalej nie działa (domyślam się że zadziała po zakodowaniu mce???) a światła mają drobny problem: jak włącze postojówki to włączają się normalnie standardowo postojówki. jak przełącznik przesunę dalej w prawo normalnie- drogowe. ale gdy wróce o jeden stopień w lewo pokrętłem to drogowe nie gasną, tak jak to było wcześniej. dodatkowo wywala błąd przeciwmgielnych. uwalony mce czy wsyzstko wróci do normy po zakodowaniu i przyuczeniu vinu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.