Treść opublikowana przez kamil.kania
-
Plastiki oraz ogólna jakość wnętrza
Najprościej nie zwracać uwagi na te wycieralne przyciski przed zakupem, wszystkie są wymienialne a nawet istnieje duzo tanich zamienników które są dosyć wytrzymale. Wiec praktycznie malym kosztem można odnowic wnętrze naszych b6. Mi to pasuje Premium nie Premium wszystko sie zużywa.
-
Felgi z audi a8 polerowanie lub odnowa w inny sposób
Piaskowanie plus proszkowanie ) polecam
-
Felgi z demontażu
Ymmm a czemu niby miałoby byc cos nie tak? przeciez Malo kto kupuje ori fele nowe prosto od aso. Takie fele bierze sie w większości przypadków z alledrogo pytanie tylko jaki faktyczny stan
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie, ma ktoś slizgi reflektorów (oba) do b6? potrzebuje na mały gwałt
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
haha w takim razie bardzo dobry ten układ wyczaiłeś ;D
-
chyba zbyt mały aku?!
dzięki wielkie
-
chyba zbyt mały aku?!
Doklejam sie do pytania- mam b6 1.8t Ale dolozylem rns-e i pelno innych ori bajerów, jaki aku zalecany?
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
no i nie pomagacie ;P sam już nie wiem.
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
szare dokładki nie są głupie- sprawiają wrażenie szerszego auta w porównaniu do "pod kolor nadwoia" dlatego zastanawiam się czy corny będzie przesadą czy ladnie to podejdzie.
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
właśnie ja też planuję to machnąć na czarno a mam srebrną budę i się pytam czy ktoś widział coś takiego i ewentualnie może na forum są jakieś fotki takiego wynalazku?
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
malował jakiś posiadacz srebrnej budy, doły na czarno? potrzebuję zobaczyć jak to wygląda ;p
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Bo różnica pewnie nie będzie odczuwalna, lepiej od razu 320/288
-
Wycieraczka tylna
spróbuj odkręcić silniczek od klapy i przekręcić silniczek o parę stopni, teorytycznie jak silniczek przekręcisz poza prawidłowy zakres pracy to działa odwrotnie. Przynajmniej tak było w paru autach, nie jestem pewny co w audi, jeszcze nie przerabiałem tematu bo silniczki chyba szły te same do a3 i a4 (mogę sie mylić-nie bijcie)
-
Zamarznięte szyby od środka.
clin najlepszy ;D biały (cytrynowy). umyj wszystkie i jako pracownik myjni polecam robić to częściej niż dopiero po zauważeniu problemów z zamrażaniem/parowaniem. <potem jest ciężka sprawa> chyba że kolega ma umytą i wystepuje problem ?
-
ramka wybieraka
może piszą na zapas żeby potem nie było ;p znacie temat
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
dzięki serdeczne; )
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
założyłem 320 na przód i 288 na tyl do mojej a4 b6 1.8t. i problem...po parunastu(!) już odpowietrzeniach pedał nadal wchodzi za daleko w podłogę (za pedał gazu). Hamulce hamują dobrze, ale ten pedał mi się nie podoba. Może być kwestia dotarcia czy dalej gdzieś się zachowało powietrze?
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
moj lakiernik twierdzi ze jest w stanie mi to pomalowac, ale ja boje sie o trwalosc tego malowania. wymyslilem doly nie pod kolor nadwozia (srebrny) tylko czarny polpolysk. razem z tylnym zderzakiem i dokladka przodu
-
malowanie szarych elemetow w kolor karoserii
bardzo widac roznice przy srebrnym kolorze? przerabial ktos temat?
-
[B6 BFB] Dziwny dźwięk turbo
czyli raczej strata czasu jechać na hamownie, skoro mają mnie stamtąd odesłać do regeneracji turbo?
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
może jest gdzieś wyciek, przykładowo ja dolewałem dosyć dużo płynu chłodzącego, jak już się wkurzyłem to odkryłem wyciek z króćca z tyłu silnika (czesta sprawa) przy okazji okazało się, że odma zupełnie nie "oddycha" -temat aktualnie prowadzony na forum. Po wymianie króćca i wszystkich przewodów odmy- poziom płynu w normie już dłuższy czas.
-
[B6 BFB] Dziwny dźwięk turbo
słuchajcie, planuję inwestycję w stage 1 podniesienia mocy (dp, chip, wtryski bex) i mam zagwozdkę: moja turbina przy 2-2,5 tys obrotów wydaje dziwny dźwięk (jakby coś ocierało przy rozkręcaniu) i w tym samym momencie jest jakby spadek mocy. Towarzyszy przy tym takie uczucie jakby turbo chodziło "na dwa", dwa razy się rozkręcało. potem ciągnie poprawnie do samej góry. dodatkowo przy sybkim "dodaniu i od razu odjęciu gazu" słychać taki dźwięk jakby był zainstalowany blow off ;D przy czym nie brzmi to na dźwięk powietrza tylko tak jak wcześniej-coś mechanicznego w turbinie. Turbo do regeneracji? ktoś się spotkał z takim cudem? przebieg 220tys.
-
Pompa paliwa 1.8t 163km
u mnie też pompa ucichła po wymianie filtra ale 2 lata temu była wymieniana w aso w szwajclandii.
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
Proponuje zakodować mce, skasować błędy i wtedy sprawdzić. Jeżeli nadal coś nie tak, należy jeszcze raz sprawdzić podłączenie. Ja u siebie sprawdzałem z trzy razy, zanim wszystko zaczęło działać jak należy. Przekaźnik samochodowy PRE 0004 12V DC 30/40A i do tego gniazdo przekaźnika. Koszt około 10 zł wszystko. tak zrobię, ale chcę się upewnić: przy zmianie mce e na f i dokladaniu fotochromu nie trzeba nic robic oprocz dolozenia przewodow od lusterka? czy trzeba jakos zmieniac piny w mce? podlaczenie reszty elektroniki (swiatla etc) jest identyczne?
-
Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6
mam taki problem: po przełożeniu mce E na F i założeniu fotochromu z kompasem po oryginalnej(!) pełnej wiązce 6 pin, lusterko dalej nie działa (domyślam się że zadziała po zakodowaniu mce???) a światła mają drobny problem: jak włącze postojówki to włączają się normalnie standardowo postojówki. jak przełącznik przesunę dalej w prawo normalnie- drogowe. ale gdy wróce o jeden stopień w lewo pokrętłem to drogowe nie gasną, tak jak to było wcześniej. dodatkowo wywala błąd przeciwmgielnych. uwalony mce czy wsyzstko wróci do normy po zakodowaniu i przyuczeniu vinu?