Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomcioidzi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomcioidzi

  1. no ja też coś tak strzelam choć go nie słychać ani paska czy w takim razie przestawienie go coś da.Czy robić to na ciepłym czy na zimnym silniku.
  2. czyli w tej chwili jest żle bo dodam,że jak auto zimne i go zapalę pokazuje między 0 a -1 dopiero później jak auto się zagrzeje pokazuje tak duże wartości nawet do -2.8 w trybie BS
  3. Witym tydzień temu kupiłem autko a wczoraj dostałem kabelek i cały dzień się bawiłem i coś mi nie pasuje.Pytanie czy synchronizacja wałka rozrządu zmienia się wraz z temperaturą i obrotami silnika czy powinna mieć zawsze tak jak piszą wartością zbliżoną do zera?. To moje logi statyczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM A tu BS Z 004. VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Proszę o radę czy zmienić ten kąt synchronizacji wałki rozrządu
  4. Witym tydzień temu kupiłem autko a wczoraj dostałem kabelek i cały dzień się bawiłem i coś mi nie pasuje.Pytanie czy synchronizacja wałka rozrządu zmienia się wraz z temperaturą i obrotami silnika czy powinna mieć zawsze tak jak piszą wartością zbliżoną do zera?. To moje logi statyczne: http://vaglog.rtnet.pl/log_188002.html A tu BS Z 004. http://vaglog.rtnet.pl/log_188004.html Proszę o radę czy zmienić ten kąt synchronizacji wałki rozrządu
  5. Witam czeka mnie dużo nauki z tego co widzę.Bardzo gorąco wszystkich witam mam od niedawna swoją audi i sporo do nadrobienia. Pozdrawiam.
  6. Witam jestem Świeżakiem kompletnym, ale mam podobny problem zapaliła się ekon i wyszło,że to czujnik podmieniłem go od kolegi błąd zniknął, ale ciekawostka nie załącza się wentylator więc sprawdziliśmy na krótko chodzi, na vagu chodzi i teraz pytanie bo jedni piszą,że ma chodzić cały czas jak się testuje klimatyzację a inni,że tylko w czasie uruchomienia sterownika J23.Mi działa wentylator tylko gdy jest następny test czyli cooler(j23),i w taki sposób,że się załancza i wyłancza.Jeszcze dodam ,że byłem nabić klimę i bez rezultatów wentylator się nie chodzi.Proszę o jakąś radę co dalej bo na vagu żadnych błędów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.