Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BlueQ

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BlueQ

  1. Możesz jakieś polecić
  2. Jakie amortyzatory i sprężyny na tył pod sline 1bv bo strasznie tył mi siedzi patrzyłem sprężyny całe nie są pęknięte jedynie odbije od amortyzatora urwane A4 b7 2.0 tdi brd quattro Przód mam 8E0 411 105 EH 8E0 413 031 DJ Z tyłu nie umiem odczytać nr
  3. Mam tylko nie wiem który jest który bo nie opisali przy sprawdzeniu a z tymi nowymi muszę pociągnąć temat do końca bo mechanik już 2 razy wkładał i wyciągał , nie po to płaciłem 4K żeby się denerwować, najchętniej bym je oddał ale robią z tym jakieś problemy i dlatego chciałem się dowiedzieć po której stronie wina leży
  4. Falowanie obrotów i kilka razy mi zgasł i nie mogłem odpalić komp pokazał błąd z 2 i 3 pompki po zgaśnięciu takie objawy a tak poza tym to jeździł moc miał . Po sprawdzeniu moich niby 2 dobre więc stwierdziłem że kupię odrazu 4 szt regenerowanych ale z tego co widzę to jeszcze większe gowno niż moje takie korekty na starych
  5. Kupiłem od firmy zajmującą się regeneracja komplet pompowtryskiwaczy do BRD po regeneracji na pierwszym komplecie wgl nie odpalił potem wysłał 2 zestaw i takie cyrki jeden nie działa na 4 cylindrze czy możliwe że duza dawka na 1 przez to że nadrabia za 4 cylinder? Czy też zepsuty Po wypięciu wtyczki z 4 pompki zero reakcji Nowa listwa zasilająca ori
  6. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w Audi A4 B6/B7
    Poszukuję kogoś kto dopisze nowy licznik z opolskiego/śląskiego, stary odnalazł sie
  7. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzięki odezwę się na pw
  8. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzięki Czyli kupuje nowy licznik wyciągam pin z ECU i przypisuję nowy licznik potem do niego dodaję klucze tak? Czy jestem to wstanie ogarnąć kablem od viaken?
  9. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w Audi A4 B6/B7
    Masz jakąś instrukcje jak tym programem wyciągnąć?
  10. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzięki za podpowiedź a zgranie eepromu za pomocą eeprom programu VAG eeprom Programmer?
  11. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzięki za pomoc A powiedz mi jescze czy trzeba jakiś specjalny sprzęt do wyciągnięcia pinu? A jeśli bym wywalił immo całkowicie było by łatwiej? Jakich zegarów szukać jak stare były 8e0 820 901h ( czerwony) a teraz bym przy okazji dał kolor
  12. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w Audi A4 B6/B7
    Czyli wystarczy kupić nowy licznik i znaleźć kogoś co go dopisze, i nie będzie problemu żeby go dopisać? Firma kurierska ma 30dni na uznanie reklamacji, a ja muszę czyms dojeżdżać do pracy i teraz mi zrobili wielki problem
  13. BlueQ opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Dzień dobry Mam taki problem firma kurierska zgubiła przesyłkę z moim licznikiem od B7 który wysyłałem do wymiany wyświetlacza. Co teraz zrobić aby powrócić samochód do sprawności
  14. Identycznie tak jak u mnie napisałem do chińczyka że radio zepsute , odpisal że to częsty problem z system bose i wyśle mi specjalny adapter taki jak w twoimi linku, no i zobaczymy czy pomoże jak przyjdzie to dam znac co i jak
  15. Witam problem z radiem audi a4 b7 trzeszczy z głośników , system bose wszystkie głośniki grają razem z wzmacniaczem VID_20200306_195701.mp4
  16. Witam jaki podejdzie do mnie kolorowy licznik jak nr starego to 8e0 920 981h
  17. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzięki, ale niestety temat został zamknięty i nie można dodawać postów ?
  18. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w Audi A4 B6/B7
    Czytałem ten temat ale niestety nadal nie wiem jaki będzie pasował ?
  19. BlueQ opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam pytanie odnośnie zmiany licznika na kolorowy, i mam teraz pytanie z jakim numerem licznik podpasuje. Aktualny nr licznika : 8e0 920 981h
  20. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w 2.0TDI
    @kamil-vag i co wyszło coś nowego z logów??
  21. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w 2.0TDI
    wrzucam logi na biegu 3 i 4 http://vaglogi.pl/log-003_tRx9z4a.html http://vaglogi.pl/log-003_a03zU54.html http://vaglogi.pl/log-011_lFS7A.html http://vaglogi.pl/log-011_Tb08e.html niestety opcji basic settings nie moge właczyc A układ podcisnienia jak najlepiej sprawdzić?
  22. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w 2.0TDI
    Logi statyczne: http://vaglogi.pl/log-007_013_018_h1jfh2j.html http://vaglogi.pl/log-023_Ev8Sy.html http://vaglogi.pl/log-001_002_003_lp9y7.html http://vaglogi.pl/log-004_011_CJbpK.html Dynamiczne: http://vaglogi.pl/log-001_003_004_X63ZS.html http://vaglogi.pl/log-008_010_011_t7s97a.html a takie wartości mam w bloku 068 i taki błąd wyświetla co jakiś czas
  23. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w 2.0TDI
    Sprawdzę dzisiaj kompem jaki pokazuje poziom sadzy może coś pokaże ?
  24. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w 2.0TDI
    Wiesz co samochód mam od niedawna od ok 3tygodni więc nie wiem czy ktoś coś tam grzebał. Z tego co na w książkę wbite to 20tys temu robiona turbina
  25. BlueQ odpowiedział(a) na BlueQ temat w 2.0TDI
    Niestety brak jakich kolwiek informacji Raz zaczęła mi migać kontrolka od swiec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.