Treść opublikowana przez Motyk
-
Pielegnacja chromowanych listew
także czekam na dane do zakupu:) zaczyna robić się ładna pogoda to i więcej czasu będzie na porządki ma ktos jakies foto przed i po zabiegu ?
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
a ma ktoś z was inną barwę światła chodzi mi o ciepły kolor
-
Audi S4
Wieli szacunek i piękna sztuka tu nawet test białej rękawiczki nic by nie znalazł pozdrowionka
-
Zakładnie suba i wzmacniacza
Witaj, sub znajduje się w bagażniku z prawej strony, wraz ze wzmacniaczem mowie o oryginale wersja avant nie wiem jak jest w sedanie. ja w tamto miejsce wsadziłem wzmacniacz a na lewą strone są gotowe skrzynie które pasują idealnie i nie zajmują miejsca http://www.incarmusic.co.uk/audi-a4-b6-avant-estate-10-custom-fit-mdf-car-subwoofer-box-bass-box-enclosure.html jesli chodzi o puszczanie kabli zrobiłem to w progach pomieszczą sie ale duzo rozbierania https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRdexXE9MorjUb8JajS2anHvjJyW4DsgVmveS1PY3k_wH0GHxBBlA ak zasilanie chcesz puscic od aku to demontaz schowka podszybia i tam nacinamy gumę uszczelniająca a reszta standardowo mozna jeszcze wytłumic drzwi przednie i juz powinno ładnie grac
-
Wizytownik- zasada działania
i jak ogarnąłeś temat ? jak nie to pisz pw mam jakies czesci zapasowe to na ile bede w stanie pomoge osobiscie opanowałem tamt kubków i wizytowników
-
Przetarty boczek - naprawa
odnośnie farb na pewno trzeba brać z górnej półki, znajomy kupił auto i cała farba została na jego spodniach ja bym naprawiał sadze ze to koszt ok 200 zł
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Witam czy do b6 z 2003 rok załoze licznik z s4 b7 z 2005 r ??
-
Woda na wycieraczce pasażera
na pewno zapchane masz odpływy, kwestia które sprawdź podszybie od strony silnika bo tam może zbierać się woda, chyba ze masz szyber tam tez potrafi się zapchać sprawdź korki w podłodze może tam przemięka
-
chip do BEX (190 koni)
chyba w domowych warunkach tego nie spr staram się znaleźć wydruk z hamowni i papierów na potwierdzenie wyniku momencik czy takie cos potwierdzi wynik ? http://allegro.lmdrewno.pl/images/chip.jpg mam gdzieś wydruki z hamowni z łodzi, za cholerę nie mogę znaleźć, u nich wynik wyszedł 215 hp po wymianie przewodów wynik 225 hp
-
chip do BEX (190 koni)
a powiedz mi jak mam spr tą tep chętnie Ci pomogę
-
chip do BEX (190 koni)
wtrysk bex jak pisałem seryjne auto temp czego ?
-
chip do BEX (190 koni)
Witam, skończyłem zabawę z bex max co dało rade to 225 hp 320 moment. Dla mnie to jest max przy serii ze 190 hp moje zdanie
-
Spociki Łódzkie
Witajcie, ja także odwiedzę was po raz pierwszy pozdrawiam
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
wiec dokonałem pięknego zakupu i teraz tak patrze ze mogłem zamienić ET bo nie jestem pewien coś to zmieni?? pozdro i dzięki ps może ktoś ma jakieś zdjęcia będę wdzięczny
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Witam,mam pytanie cz do a4 b6 avant 1bv felgi 18 x8,5 225 et 40 i 245 18x9,5 et 45 podejdą mi te felgi czy będzie jakiś problem, może jakieś dystanse ? jeśli podejdzie może ktoś ma zdjęcia poglądowe proszę o odp pozdrawiam
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ok Motul zamówiony dziękuje
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
LM 5 w 40 ?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam mam dość szybkie pytanie 1.8 T 190 obecnie 215 hp przebieg 65 tys jaki olej
-
Felgi 16 na zime
opona chyba powinna być 50 i będzie ok a felgi zaproponował bym takie, w cenie nie ma dużej różnicy miedzy 16 http://olx.pl/oferta/felgi-aluminiowe-audi-s-line-CID5-ID76Ffr.html#cdcbbb73d6
-
Opony zimowe 215 50 17 na 17'' 7,5 będą pasować ? pilne
ok wielkie dzięki oponki już kupione czekam na zimę et chyba 43 typowe s line pozdrawiam
-
Opony zimowe 215 50 17 na 17'' 7,5 będą pasować ? pilne
Witam mam dość pilne pytanie, dotychczas auto stoi na oponach letnich 235 45 17 felga 7,5 cala szerokości, czy na tą samą felgę założę oponę zimową 215 50 17 pytam ponieważ trafiła mi się okazja cenowa dzięki za szybką odp pozdrawiam
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Google was znalazło
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Piękna sztuka, super projekt aż miło popatrzeć gratulacje
-
Antena dachowa "płetwa" A4 B6 Avant
proponuje założyć z b7 ciekawiej wygląda
-
Jaki jest kod lakieru grilla s4
Witam mam pytanie bo nigdzie nie mogę znaleźć ktoś wie może jaki jest kod lakieru kratki grilla s4 bo chciał bym w tym kolorze pomalować tylna cześć zderzaka s4 przy wydechach a zależy mi na tym samym kolorze dzięki i pozdrawiam