Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
[ALL] Obszycie kierownicy
spodziewalem sie odp ze szybciej auto sprzedam:D ale tak z rok moze 2 zostawie sobie go jeszcze
-
[ALL] Obszycie kierownicy
no wlasnie nie bo na moj tak myslenia jezeli sa dziurki to szubciej sie zetrze niz jezeli jest gladka powierzchnia
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: wszytskim
-
[ALL] Obszycie kierownicy
ale terz szybciej sie sciera podobno jak jest cala z perforowanej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
i lej w baku takie auta są dla pasjonatów a nie dla taksówkarzy liczących każdą kropelką racja i do tego jak sie ma 2 auto w domu taa a4 i cc na holenderskim gazie:P[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 18:19_________________________________________________http://www.allegro.pl/item824753669.html wojtek popatrz
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no zagralem dzis w pile na pierwszy rzut oka wporzadku na poczatku trzeba sie uwolnic z maski trza nakrecic sie troche padem i kombinacja guzikow troche zagadek nakombinowalem sie na poczatku juz z kodem do klódki ale dałem rade grałem tylko chwile bo malo czasu ale wydaje sie oki i wciagajaca
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
yal tak dziewczyny wy maicie problem y trz iswc spac bo ranoo do roboy 3mta sie chłopy ow dzoewczyny
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie chodzi o kupna bo ja nie chce miec nic do czynienia z francuzami:P Motor 1.9 dci 120 ps jest najlepszą oraz najtrwalszą jednostką napędową montowaną przez grupe Renault... maska moze tak wyszla na zdjeciu jest to do sprawdzenia jak by sie komus chcialo:P
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtek popatrz na ta i na cene http://moto.allegro.pl/item809231130_najpiekniejsza_na_swiecie_po_oplatach.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale kto by jechal jak polowa juz jest po hamowni:P[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:56_________________________________________________i mielismy cena 50 zl tylko hamownia byla taka se zdania byly podzielne- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
1,6 czy 1,8 numer jest ten sam tylko inne literki sa na koncu jedna ma s jedna m- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mowa o przodzie nie quatro piaste przeloze bo napewno bedzie inna łozysko jest cjhyba takie same- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
gryfi mowiedz mi mozesz sprawdzic czy zwrotnica z a4 benzyny pasuje do tdi??[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:08_________________________________________________moi m zdaniem tak ale ...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.smog.pl/wideo/30675/myslisz_ze_golf_to_najnudniejszy_sport_na_swiecie/ [br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 19:34_________________________________________________http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/30674/wiejski_tjuning_bomba/- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:> tos mu pomogl:P:P- [ALL] Obszycie kierownicy
ja mysle zrobic swoja tak http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/762b898a86b14a6b.html- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no problem- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja ostatnio przeczytalem bardzo fajny watek na polygamii... ze PS3-owcy nie maja znajomych :polew: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://i.demotywatory.pl/uploads/1246484106_by_ciesla94__500.jpg- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jestem!!- W co kto gra (X360 & PS3) ?
no spoko tylko nie grywam na live a 2 sprawa mam ostatmio bardzo malo czasu gier mam pelno tylko nie ma kiedy zagrac tv kupilem duzy teraz jeszcze chce kino kupic tylko czasu nie ma ostatnio pogralem w tekkena 6 troszku- W co kto gra (X360 & PS3) ?
nie korzystam tylko to dla słabeuszy jest- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu