Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. wóde czy dziewczyny o co ci chodzi
  2. nie noi co ty jutro imprezka jakich mało dziewczyny wóda szampan:D
  3. a to kto wogole bedzie opłaca sie przyjezdzac??
  4. no re5 wypac:D:D polecam
  5. ja bym rozpoczal od kropki dla moderatora:D
  6. ja powinienm byc przynajmniej sie postaram
  7. faktycznie smieszne pieniadze juz teraz ale jak to ma stary laptop to nie wiem czy sie oplaca w takie koszty pchac
  8. ja obstawiam immo jak by to byl aku to by nie zapalil[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 14:19_________________________________________________ja tez mialem ze zapalil zgasl i wyszly luzne styki na immo
  9. u kolegi to juz tez widzialem i pasuje
  10. dobra koniec dyskutowania o tobie bo nie warto
  11. no niestety ale dobrze ze umiesz sie przyznac no słodki ja tez bylem zadowolony z hamowni:D
  12. ale jedna bema miala słaby wykres gosc byl zdruzgotany[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 13:38_________________________________________________no a z tym samochodem to juz wszyscy wiemy jak jest
  13. nop hm zeby miec klubowicza to powinno sie jakos "udzielac" jezdzic na spoty miec smachod a nie tylko sie przechalac co sie ma a czego nie ma i co sie zrobilo a czego nie ale moze juz zakonczmy ten temat idzie wiosna zaczna sie grile:D bedzie fajno koledzi ps. a reszta co taka zdolowana wykresami z nawet sie nie odzywaja i tak jagorzej wyszla chyba ta bmka co miala duzo mniej niz serie
  14. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. no ja myslalem ze twoja siostra :gwizdanie: ale podkresliles kolege z klubu moze robi reklame:D a popychacze slychac w tej zchipowanej turbobenzynie
  16. hm tylko seria z tego co mowiles pamietam chipy byly chwalenia bylo trzeba by na forum poszukac chciales sie z szlifierkami scigaca słodki co do tego picia ja tam 4 wywalilem i w domu 6 jeszcze do 0.00 i tez dochodze do siebie zaraz rosołek i bede nówka
  17. moze wpadniesz nastepnym razem swoim samochodem na hamownie to zobaczymy prawdziwa szkole
  18. nie mam zamiaru juz nigdzie jechac... :gwizdanie: pewnie tak samo jak reszta
  19. tak podmien dysk na inny i zobaczysz pozycz moze na poczatek od kogos zebys nie musial kupowac
  20. ale piotrze czeka nas wyprawa do bb zebu udowodnic koledze ze tyle maja mocy a nie inaczej ale w sumie my wiemy ile maja i szkoda wyzucac kase zeby to jeszcze weryfikowac kazdy wie co i jak a kto nie był to niech żałuje
  21. tak a zwłaszcza po chipie u niego :cool1: 140 taak [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 08:54_________________________________________________a po 2 hamownia nie zaniza poniewaz były serie tez benzyniaki i jeszcze jakis nissan
  22. bo to jest smieszne niektorzy jak by nie podali gdzie sie hamowali to supeer i tak bys nie poznal co to za hamownia byla i tyle
  23. co vtech jak sie nie zna to sie na chamownie wymowic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.