Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wóde czy dziewczyny o co ci chodzi
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie noi co ty jutro imprezka jakich mało dziewczyny wóda szampan:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a to kto wogole bedzie opłaca sie przyjezdzac??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no re5 wypac:D:D polecam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym rozpoczal od kropki dla moderatora:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:kox: :kox:
-
[B5 AFN] Czy nieużywane głośniki mogą ulec uszkodzeniu ?
no sygnal puscial na wzmacniacz
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja powinienm byc przynajmniej sie postaram
-
Diagnoza uszkodzenia netbooka
faktycznie smieszne pieniadze juz teraz ale jak to ma stary laptop to nie wiem czy sie oplaca w takie koszty pchac
-
[B5 AFN] Po uruchomieniu gaśnie
ja obstawiam immo jak by to byl aku to by nie zapalil[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 14:19_________________________________________________ja tez mialem ze zapalil zgasl i wyszly luzne styki na immo
-
[B5 AEB] Czy będzie pasowało podszybie z A4 1999 do A4 1996 ?
u kolegi to juz tez widzialem i pasuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobra koniec dyskutowania o tobie bo nie warto
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no niestety ale dobrze ze umiesz sie przyznac no słodki ja tez bylem zadowolony z hamowni:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale jedna bema miala słaby wykres gosc byl zdruzgotany[br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 13:38_________________________________________________no a z tym samochodem to juz wszyscy wiemy jak jest
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nop hm zeby miec klubowicza to powinno sie jakos "udzielac" jezdzic na spoty miec smachod a nie tylko sie przechalac co sie ma a czego nie ma i co sie zrobilo a czego nie ale moze juz zakonczmy ten temat idzie wiosna zaczna sie grile:D bedzie fajno koledzi ps. a reszta co taka zdolowana wykresami z nawet sie nie odzywaja i tak jagorzej wyszla chyba ta bmka co miala duzo mniej niz serie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no ja myslalem ze twoja siostra :gwizdanie: ale podkresliles kolege z klubu moze robi reklame:D a popychacze slychac w tej zchipowanej turbobenzynie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
hm tylko seria z tego co mowiles pamietam chipy byly chwalenia bylo trzeba by na forum poszukac chciales sie z szlifierkami scigaca słodki co do tego picia ja tam 4 wywalilem i w domu 6 jeszcze do 0.00 i tez dochodze do siebie zaraz rosołek i bede nówka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moze wpadniesz nastepnym razem swoim samochodem na hamownie to zobaczymy prawdziwa szkole
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie mam zamiaru juz nigdzie jechac... :gwizdanie: pewnie tak samo jak reszta
-
Diagnoza uszkodzenia netbooka
tak podmien dysk na inny i zobaczysz pozycz moze na poczatek od kogos zebys nie musial kupowac
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale piotrze czeka nas wyprawa do bb zebu udowodnic koledze ze tyle maja mocy a nie inaczej ale w sumie my wiemy ile maja i szkoda wyzucac kase zeby to jeszcze weryfikowac kazdy wie co i jak a kto nie był to niech żałuje
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak a zwłaszcza po chipie u niego :cool1: 140 taak [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 08:54_________________________________________________a po 2 hamownia nie zaniza poniewaz były serie tez benzyniaki i jeszcze jakis nissan
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
bo to jest smieszne niektorzy jak by nie podali gdzie sie hamowali to supeer i tak bys nie poznal co to za hamownia byla i tyle
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
co vtech jak sie nie zna to sie na chamownie wymowic