Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DAWIDBORI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez DAWIDBORI

  1. http://www.vtech.slask.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=22&Itemid=59 wiadomości dla zainteresowanych
  2. koniec marca początek kwietnia przeciesz mrozy maja przyjsc a ponizej 8 stopni powinno sie jezdzic na zimowkach (chyba nie pomyliłem)
  3. tak jak od poczatku pisałem vtech \
  4. nop raczej 2 ja mialem 2 to chyba tak samo bedzie jak bede mial liste chetnych to dopytam i zalatwie ten termin
  5. 10 [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 21:35_________________________________________________co do hamowni jedziemy w nastepna sobote na 15-30 tam pisac kto jedzie zeby zadzwonil do goscia kase bede zbieral na przyszlym spocie pasuje ? zeby nie bylo sytuacji ze ktos sie wycofie nie musi to byc cala kasa zgłaszac sie kto jedzie na 100 % a nie zyby sie wpisac na liste i zablysnac[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 21:37_________________________________________________ps. dzieki proton
  6. wiesz moge wpasc i pojdziemy zjesc razem a wsumie ktos dzisiaj proponowal niemoralne zaproszenia
  7. tak wodka i dupaka ile wlezie ale fajki :thumbdown:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 15:24_________________________________________________a tak co do dziwek http://pl.youtube.com/watch?v=bK-U1TzcmpQ&feature=related :polew: ale co racja to racja
  8. tak dobrze gadasz proton:D najlepiej nie kurzyc
  9. wiesz ze ja nie jestem za piwem
  10. ej bo zamkne sie w sobie:P:P to bedzie jutro ktos wogole czy jaj:P wszystkie gwiazdy odpadaja jeszcze jak nie bedzie protona to juz nie wiem:]
  11. nop niezły fachowiec co:D wihajster jak mogłeś mnie z nim pomylić jestem szczuplejszy :polew: :polew:
  12. jestem za:D[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 20:22_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/24468/rozgrzewka_prawdziwego_polskiego_ochroniarza/
  13. :kox: :polew:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:54_________________________________________________jak naajbardziej zapraszamy wszystkich zainteresowanych:][br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:55_________________________________________________sylwek widzisz nawet w tych postach słabo
  14. ale bedzie frekwencja chyba rekord bedzie:P:P
  15. dobra zgłaszać obecność na jutrzejszym spocie:D nieobecnosc karana chłosta :bicz:
  16. hehe bedzie cieżko
  17. nop sa gusta i gusciki tak jak ludzie i parapety
  18. no ja czekam na wasza odpowiedz dacie znac i dzwonie i zalatwiam
  19. gow 2 polecam bardzo fajny tytuł zgodze sie z poprzednikiem ze 1 była lepszqa ale graficznie 2 rzadzie i fabula napewno lepsza niz halo3
  20. dosc wczesnie meldujesz:D a co tu taka cisza ktos umarł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.