Treść opublikowana przez DAWIDBORI
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale to był magnes na cipki i co teraz jak sobie poradzisz proton :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale zalezy co?? moje błędy czy wihajstra :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
predziej pomrzemy czyli poumieramy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie chyba sie pisze przez ch :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:30_________________________________________________ewentualnie pomoże:P:P tyle moge poprawic:P[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:30_________________________________________________moze pomorze gdańskie [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 21:31_________________________________________________a wihajster jest tylko teraz nabija posty witajac nowych użytkowników
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
to był klasyk pamietam na moje pierwsze playstation sa to chwile ktore nie zapomne gt i tekken
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no jak jechał takim tepem jak ostatnio to na 22-00 bedzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak sie ma polaczenie internetowe przez modem 56kbs to nic nie pomorze :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no mowie ci i nie był to żaden hologram
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no niestety trzeba poczekas ale jest juz nowy Street Fighter IV ale nie mialem czasu go jeszcze odpalic:/
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widziales wojtek kto był na spocie on zyje i nie porwali go kosmici:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja mam silna wole i potrafiłem sobie odmówić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
fajno jak zwykle:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
noi lipa wojtek jak poszło z a3?? mielismy sie dogadac co do tej hamowni bi jak nie bedzie zainteresowania to nic nie załatwiam bo ja z geby nie lubie robic wariata jak niektorzy[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 15:58_________________________________________________a co wihajster musi sie zgadzac stan nie ważne kto bedzie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
obiecywal ze przyjedzie:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja juz dzusiaj oblalem:p
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
left 4 death:]
-
[ALL B7] Gong niezapięcia pasów - jak zgasić.
wsadzic do zapiecia jakis pas: samo zapiecie[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 22:23_________________________________________________najprosciej
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nop a ja bede chyba ze nie bedzie po co przyjezdzac bo nie bedzie nikogo a na marginesie dostalem dzis rezerwe:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie laminat nie co ty
-
[B5 AFN] Sprawdzenie katalizatora
tylko po wycieciu
-
[B5 AFN] Sprawdzenie katalizatora
musisz wymontowac i zobaczyc czy jest caly i czy jak patrzysz przez niego to widzisz tylko jeden punkt przeswitu ale to i tak nie sprawdizsz na 100% czy spełnia swoja funkcje jezeli masz powyzej 200,000 ta watpie ze jest sprawny wytnij i bedzie lzej:D
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoko tez bym sobi taki sprawil ale na moim zawieszeniu pewnie bym go zaraz urwal:/
-
[B5 AFN] Problem z temperaturą silnika - słaba wydajność ogrzewania
albo masz kolego zawaloną nagrzewnice
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
np pisalem mu raz ze b6 by se kupil